reklama
CNN Prima News loterie

loterie

Výpis příspěvků ke štítku „loterie“

Pohádková trefa ve Sportce. Šťastlivec uhodl všech šest čísel a vyhrál čtvrt miliardy

19. prosince 2021 21:22

V loterii Sportka v neděli padla třetí nejvyšší výhra v její historii. Výherce má nárok na 250,2 milionu korun, z výhry zaplatí patnáctiprocentní daň, oznámila mluvčí společnosti Sazka Veronika Diamantová. Dosud nejvyšší výhra ve Sportce, téměř 400 milionů korun, je z roku 2013, získali je manželé z Chrudimska. Poprvé se Sportka losovala v dubnu 1957.

Fiasko očkovací loterie. Čtyři vylosovaní Slováci přišli o miliony kvůli podmínkám

15. srpna 2021 23:24

Slovenka získala v prvním kole zvláštní loterie, která má motivovat obyvatele k očkování, v přepočtu dva a půl milionu korun. Čtyři další vylosovaní hráči o šanci na zisk vysoké prémie přišli, protože podle moderátorů nesplnili stanovené podmínky soutěže. Do dalšího kola losování hlavních cen se tak přesouvá jackpot v hodnotě přes deset milionů korun.

Mladík se domluvil s ďáblem a ubodal dvě sestry. Na oplátku měl vyhrát v loterii

8. července 2021 06:08

Devatenáctiletého Brita Danyala Husseina uznal londýnský soud v úterý vinným z vraždy dvou sester. K hrůznému činu došlo ve Velké Británii v létě roku 2020 v parku, kde probíhala oslava narozenin. Muže zachvátila představa, že vražda sester mu pomůže vyhrát jackpot v loterii. Informovala o tom tisková agentura AP s tím, že výši trestu určí soud 22. září.

Žena vyhrála v loterii půl miliardy. Vítězný tiket ale vyprala s prádlem

20. května 2021 15:45

Půl miliardy korun. V přepočtu taková suma měla přistát na účtu šťastlivce, který si v Kalifornii zakoupil výherní loterijní tiket. Má to ale jeden háček – o výhru se nikdo nepřihlásil. Američtí novináři zjistili, že vlastníkem lístku je žena z okresu Los Angeles. O pohádkové bohatství ji ale připravila bizarní chyba. Vítězný tiket totiž vyprala v pračce.

Byt, pizza, mixér i kapesníky. Jak země či města motivují k očkování proti covidu

19. května 2021 22:54

Jak přesvědčit občany, aby se nechali očkovat proti covidu? Pokud nezabere speciálně vytvořená kampaň, musí na řadu přijít odměny. Zatímco v Česku se vláda zatím drží první varianty, v jiných zemích se státní, regionální či obecní představitelé vydali odlišnou cestou. Očkovaný člověk má tak nárok například na tyčový mixér, slevu na alkohol, zapůjčení videoher nebo dostane lístek do loterie, ve které může vyhrát byt.

reklama