CNN Prima News loterie

loterie

Výpis příspěvků ke štítku „loterie“

Nižší daně pro loterie? Bendův návrh by znamenal miliardovou sekeru. Koalice ho odmítla

2. listopadu 2022 19:19

Vláda Petra Fialy (ODS) si dělá zálusk na zisky velkých společností, aby státní kase zajistila nové příjmy. Úplně opačným směrem se ovšem vydal předseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda. Do daňového balíčku totiž chtěl vložit snížení daně z loterií z 35 na 23 procent. Po necelém týdnu je návrh u ledu, protože se proti němu postavily koaliční strany i rozpočtový výbor Sněmovny. Ekonomové oslovení redakcí CNN Prima NEWS se neshodnou, co by snížení sazby znamenalo pro ekonomiku. Petr Fiala v pořadu Co nato premiér na CNN Prima NEWS připustil, že na Bendově návrhu nebyla v koalici shoda.

Miliardář Komárek dostal od Britů zelenou. Jeho Allwyn bude provozovat Národní loterii

20. září 2022 11:52

Společnost Allwyn Entertainment ze skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka se v Británii oficiálně stala provozovatelem prestižní Národní loterie. Rozhodla o tom v úterý britská Komise pro hazardní hry, která firmu Allwyn jako preferovaného uchazeče o licenci vybrala na jaře. Proti jejímu tehdejšímu rozhodnutí se však odvolala společnost Camelot, která loterii provazovala doposud.

Chcete se stát miliardářem? Úterý a pátek jsou dny, které vám mohou změnit život

29. března 2022 10:37

A je to tady! Šance stát se miliardářem, a to hned dvakrát do týdne. K zavedenému pátečnímu losování v loterie Eurojackpotu, se totiž bude nově losovat i v úterý. Od 29. března navíc připravila Sazka pro tuzemské zákazníky s plným tiketem po dobu prvních pěti losovacích úterků také možnost zahrát si o celkem 50 vozů Land Rover Defender. A to stále není vše.