reklama
CNN Prima News loterie

loterie

Výpis příspěvků ke štítku „loterie“

Fiasko očkovací loterie. Čtyři vylosovaní Slováci přišli o miliony kvůli podmínkám

Slovenka získala v prvním kole zvláštní loterie, která má motivovat obyvatele k očkování, v přepočtu dva a půl milionu korun. Čtyři další vylosovaní hráči o šanci na zisk vysoké prémie přišli, protože podle moderátorů nesplnili stanovené podmínky soutěže. Do dalšího kola losování hlavních cen se tak přesouvá jackpot v hodnotě přes deset milionů korun.

Mladík se domluvil s ďáblem a ubodal dvě sestry. Na oplátku měl vyhrát v loterii

Devatenáctiletého Brita Danyala Husseina uznal londýnský soud v úterý vinným z vraždy dvou sester. K hrůznému činu došlo ve Velké Británii v létě roku 2020 v parku, kde probíhala oslava narozenin. Muže zachvátila představa, že vražda sester mu pomůže vyhrát jackpot v loterii. Informovala o tom tisková agentura AP s tím, že výši trestu určí soud 22. září.

Žena vyhrála v loterii půl miliardy. Vítězný tiket ale vyprala s prádlem

Půl miliardy korun. V přepočtu taková suma měla přistát na účtu šťastlivce, který si v Kalifornii zakoupil výherní loterijní tiket. Má to ale jeden háček – o výhru se nikdo nepřihlásil. Američtí novináři zjistili, že vlastníkem lístku je žena z okresu Los Angeles. O pohádkové bohatství ji ale připravila bizarní chyba. Vítězný tiket totiž vyprala v pračce.

Byt, pizza, mixér i kapesníky. Jak země či města motivují k očkování proti covidu

Jak přesvědčit občany, aby se nechali očkovat proti covidu? Pokud nezabere speciálně vytvořená kampaň, musí na řadu přijít odměny. Zatímco v Česku se vláda zatím drží první varianty, v jiných zemích se státní, regionální či obecní představitelé vydali odlišnou cestou. Očkovaný člověk má tak nárok například na tyčový mixér, slevu na alkohol, zapůjčení videoher nebo dostane lístek do loterie, ve které může vyhrát byt.

Zdravotní sestra vyhrála přes dvacet milionů. Odměna za boj s covidem, říká

Tráví celé dny v pečovatelském domě a stará se o pacienty s covidem. V prvním lednovém týdnu se její život zasádně změnil. Zdravotní sestra Terri Watkinsová z amerického státu Severní Karolína vyhrála v tamní loterii jackpot, který činil v přepočtu více než 21 milionů korun. Co přesně s penězi udělá, je prý zatím ve hvězdách, ráda by si ale pořídila nový domov.

reklama