CNN Prima News Louisiana

Louisiana

Výpis příspěvků ke štítku „Louisiana“

Zdrogované krysy žerou marihuanu v důkazní místnosti. Ovlivní to případy, bojí se policie v USA

Krysy mají v New Orleans pré. Policistům z tamější centrály totiž přemnožení hlodavci ujídají zabavenou marihuanu přímo z důkazní místnosti a pak sami končí „úplně zhulení“, nechala se slyšet Anne Kirkpatricková z vedení policejního ředitelství. A to není zdaleka jediný problém, který neworleanští strážci zákona musí řešit – v centrále je trápí také švábi, nefungující výtahy, rozbitý ventilační systém či klimatizace. Ve hře je proto přestěhování policejního velitelství na snesitelnější místo.

Ostudný přešlap justice. Nevinný muž seděl ve vězení 48 let, po propuštění přišla další rána

Soudkyně v Oklahomě zprostila viny muže, který strávil ve vězení 48 let. Domnělý viník si odpykal nejdelší trest ve Spojených státech za čin, který nespáchal – odsouzen byl za vraždu z roku 1974. Informovala o tom agentura AP. Glynn Simmons, kterému lékaři po propuštění z vězení diagnostikovali rakovinu jater, nyní žije z peněz vybraných na crowdfundingové platformě GoFundMe.

Návštěvu jsme plánovali půl roku: Co stojí za šílenstvím kolem nového fastfoodu v Praze?

V pátek 3. listopadu se na pražském Václavském náměstí odehrálo masové šílenství. Lidé ze všech koutů republiky, ale i zahraniční klienti, se ráno začali štosovat před Domem módy kvůli slavnostní otevíračce první české pobočky amerického fastfoodového řetězce Popeyes. Někteří z příchozích zákazníků plánovali návštěvu rychlého občerstvení už půl roku dopředu. Důvody, proč se rozhodli dorazit mezi prvními a vystát si frontu, byly různé.

Peklo v americké Louisianě: Supermlha oslepila řidiče, 158 aut bouralo, sedm lidí zemřelo

Až sedm mrtvých a desítky zraněných si v pondělí vyžádala hromadná dopravní nehoda poblíž amerického města New Orleans. Důvodem rozsáhlé havárie byla takzvaná supermlha, která vznikla fúzí husté ranní mlhy s kouřem z nedalekých požárů bažin. Na dálnici 55 se tak před záchranáři objevil děsivý obraz řady ohořelých vraků. O nehodě informuje agentura AP.