CNN Prima News loupež

loupež

Výpis příspěvků ke štítku „loupež“

Největší loupež u nás: Ukradli obrazy za miliardu. Dopadnout zloděje pomohl policistům senior

31. prosince 2022 13:54

Mohla to být vůbec největší loupež v historii Česka. Jenže trojice lupičů zřejmě netušila, jak složité bude čtyři díla slavného kubisty Pabla Picassa prodat. Od jejich zmizení z Národní galerie tak uběhlo pouhých šest týdnů, než je kriminalisté dokázali znovu objevit a v pořádku vrátit do galerijních sbírek. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Největší loupeže v Česku: Gang ukradl 154 milionů korun, policii uniká už 20 let

16. prosince 2022 06:58

Berdychův gang patřil na přelomu tisíciletí k té nejobávanější zločinecké skupině v Česku. Kromě únosů, mučení a vražd měli mít podle policistů jeho členové na svědomí i jednu z největších loupeží, která se na našem území odehrála. Obvinění sice padla, soudy ale nakonec všechny obžalované zprostily viny, a loupež tak zůstala nevyřešená. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech od začátku tisíciletí.

Loupež století halí záhada: Lupič v Praze ukradl půl miliardy, policie ho dodnes nechytila

9. prosince 2022 07:32

Pokud by se krádež více než půl miliardy korun v podání Františka Procházky dostala na stránky detektivního románu, pachateli by se zcela jistě říkalo zloděj gentleman. Jeho plán totiž nezahrnoval zbraně ani touhu někomu ublížit. Dokonale promyšlená akce sice nezůstala pro policisty záhadou, Procházka ale dokázal, co chtěl – zmizet z dosahu českých detektivů. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech od začátku tisíciletí.