CNN Prima News loupež

loupež

Výpis příspěvků ke štítku „loupež“

Záběry dopadení ozbrojeného lupiče v Úštěku. Muž se přiznal, hájil se, že je bezdomovec

Dvě přepadení se zbraní v ruce, stejný lupič. Recidivista, který vyloupil čerpací stanici v Úštěku, má na svědomí i přepadení pošty ve Cvikově. Ve svých jednačtyřiceti letech byl již osmnáctkrát trestaný a nyní mu hrozí až deset let odnětí svobody, informovala mluvčí českolipské policie Ivana Baláková. Jeho dopadení ukazují záběry.

Děsivé chvíle seriálové hvězdy u parku. Herce Stuhlbarga napadl bezdomovec kamenem

Nepříjemný incident zažil v neděli známý americký herec Michael Stuhlbarg. Pětapadesátiletý umělec se večer v blízkosti Central Parku střetl s bezdomovcem, který ho bez varování udeřil kamenem do zadní části krku. Stuhlbarg naštěstí nebyl vážně zraněn, takže ho přivolaní záchranáři ošetřili přímo na místě. Útočník měl několik problémů se zákonem již dříve. Píše o tom web Daily Mail.

Mladíci v Praze napadli fanouška Slavie. Sebrali mu šálu a čepici, hrozí jim desetiletý trest

Aktualizováno

Policii se v pondělí přihlásili čtyři lidé, které kriminalisté hledali kvůli podezření z napadení a oloupení fotbalového fanouška pražské Slavie. Incident, při němž mu ukradli šálu, čepici a vestu v klubových barvách, se stal loni na konci listopadu v Milevské ulici v Praze 4. Policie zveřejnila kamerové záznamy s podezřelými a požádala veřejnost o pomoc s určením jejich identity. Všichni čtyři se přihlásili na služebně, uvedla večer policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Posun v případu násilníka z Prahy 9. Čelí trestu za další čtyři činy, policie ho obvinila

Policie obvinila muže, kterého zadržela v souvislosti s přepadením ženy na pražském Proseku, ze znásilnění, loupeže, krádeže, omezování osobní svobody a z maření výkonu úředního rozhodnutí. Zároveň podala státní zástupkyni podnět na jeho vzetí do vazby. Policisté to v pondělí uvedli na sociální síti X. V případě odsouzení muži hrozí až deset let vězení.

Muž oloupil a zranil seniorku, pak utekl od soudu. V Olomouci mu raději spoutali ruce i nohy

Olomoucký soud ve středu uložil jednadvacetiletému Martinu Koňaříkovi za loupežné přepadení seniorky ve Valašském Meziříčí a útěk od vsetínského soudu 6,5 roku vězení. Odsouzen byl za tři trestné činy. Koňařík jednaosmdesátiletou ženu přepadl loni v dubnu, při napadení jí zlomil pažní kost, seniorka má dodnes trvalé následky. Při projednávání vazby u vsetínského soudu se poté pokusil o útěk, policisté jej zadrželi až v řece Bečvě. Obžaloba původně žádala 7,5 roku vězení. Muž se k činu přiznal, policii se po útoku sám přihlásil. S rozhodnutím soudu ve středu souhlasil, žalobkyně si ponechala lhůtu na odvolání.