reklama
CNN Prima News loupež

loupež

Výpis příspěvků ke štítku „loupež“

Konec šíleného případu sportovní hvězdy, která měla vraždit. O. J. Simpson je volný

15. prosince 2021 14:08

Mnoho bývalých či stále aktivní slavných sportovců má problémy se zákonem. Ale žádný z nich nenapsal tak pozoruhodný příběh jako někdejší hvězda amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Měl zavraždit svou exmanželku i jejího přítele, díky práci elitních právníků ale ani navzdory jasným důkazům nešel za mříže. Ve vězení paradoxně skončil později kvůli loupeži. Za dobré chování byl propuštěn na podmínku a teď se zbavil i této „zátěže“. Napsal tak prozatímní tečku za celým případem.

Pomohl okradené seniorce a dopadl pachatele. Ocenil ho starosta i policie

14. prosince 2021 07:19

Odvážný muž, který neváhal a pronásledoval lupiče, se dočkal ocenění v České Lípě. Lupič přepadl na ulici seniorku a strhl jí kabelku. Petr Grundza zareagoval okamžitě, pustil se za ním, dostihl ho, zadržel a předal policistům jako na stříbrném podnose. V pondělí za to dostal hned dvě medaile – od starostky města i od krajského policejního ředitele.

Nad dvěma lupiči spadla klec. Policie dopadla podezřelé z přepadení banky a pošty

10. listopadu 2021 14:17

Policie výrazně postoupila v dvou navzájem nesouvisejících případech loupeže. Policisté dopadli muže, který je podezřelý z toho, že na konci října přepadl bankovní pobočku v Teplicích. Na Českolipsku zase kriminalisté chytli muže, který měl vyloupit pobočku České pošty na Českolipsku. V obou případech pachatelé vyhrožovali střelnou zbraní.

Agresor ve Dvoře Králové zbil mladého muže. Pak nožem hrozil teenagerům

9. listopadu 2021 21:36

Zajímavé vyústění mělo loupežné přepadení ve Dvoře Králové nad Labem a potyčka mezi agresivním mužem s nožem a mladíky nedaleko. Ukázalo se, že pachatel je stejný, vždy vyhrožoval pobodáním. Navíc šlo o odsouzeného, který se od policistů dozvěděl, že měl nastoupit na 14měsíční trest za krádeže. Teď si zřejmě odsedí trest vyšší. Oloupeného teenagera zmlátil tak, že musel být převezen do nemocnice.

Expolicista znásilňoval, vraždil a loupil. Dostane sedm let, soud zkoumá příčetnost

9. listopadu 2021 16:02

Odvolací soud poslal bývalého pražského policistu zatím na sedm let do vězení za pokus o těžké ublížení na zdraví, za dvojí znásilnění a za loupež. Pravomocně mu uložil také ústavní protidrogové léčení. Případ vraždy sousedky a ohrožení osmi desítek lidí založením požáru vrátili soudci k dalšímu zkoumání mužova duševního stavu v době spáchání skutků. Státní zástupce pro muže žádá výjimečný trest 30 let.

reklama