reklama
CNN Prima News Manchester

Manchester

Výpis příspěvků ke štítku „Manchester“

Už žádná cigareta v restauraci. Britové omezují i kouření u venkovních stolků

4. června 2021 06:40

Pět severoanglických měst se rozhodlo pro razantní krok v boji s kouřením. Hosté restaurací, hospod či barů si oblíbenou cigaretu nezapálí ani u stolků na chodnících před podniky. Radnice hrabství Oxfordshire dokonce ve čtyřletém horizontu plánuje zákaz kouření i na zahrádkách a ve všech venkovních podnicích na území turisticky atraktivní destinace. Nařízení se u Britů setkalo s nepochopením.

Studenti z Manchesteru pořádali večírky pro COVID-19 pozitivní

9. října 2020 10:22

Studenti v Manchesteru na kolejích pořádali takzvané Covid Positive večírky, kterých se mohou účastnit pouze lidé s infekcí. Britská vláda v posledních týdnech přistoupila k přísnějším opatřením, mladí se tak snaží touto formou nelegálně socializovat. Za porušení pravidel museli někteří kampus opustit, mezi studenty přibylo nakažených, píše server Daily Mail.

Velká města na severu Anglie: Opatření vyvolávají chaos. Johnson je neumí vysvětlit

29. září 2020 16:34

Vedení tří velkých měst na severu Anglie, kde začnou ve středu platit ještě přísnější restrikce kvůli šíření koronaviru, vzkázala vládě, že nové zákazy mohou způsobit kolaps celého jednoho sektoru podnikání v oblasti pohostinství. Jinde zase podle BBC radní upozorňují na to, že vláda svým postupem vyvolává „nejistotu a chaos“. To mimoděk podle agentur potvrdil i premiér Boris Johnson, který v úterý nedokázal ve svém veřejném vystoupení nová pravidla omezující setkávání vysvětlit.

Policie vyklidila centrum Manchesteru kvůli podezřelému zavazadlu v autobuse

5. září 2020 16:41

Po první hodině odpolední britského času cestující v Manchesteru objevili v jednom z autobusů „podezřelý balíček“. Policie okamžitě lidi z dopravního prostředku evakuovala a uzavřela okolní ulice poblíž zastávky Piccadilly Gardens. Na místě byli pyrotechnici, záchranné složky i vrtulník. Obavy, že je v zavazadle bomba, se naštěstí nenaplnily.

Manchester City smí hrát v následujících dvou letech evropské poháry

13. července 2020 10:56
Aktualizováno

Sportovní arbitrážní soud (CAS) zrušil původní verdikt Evropské fotbalové unie UEFA, která v únoru vyloučila „Citizens“ na dva roky ze svých soutěží kvůli porušení pravidel finanční fair play a licenčních předpisů. Klub musí pouze zaplatit pokutu, která se ale z 30 milionů eur (800 milionů korun) snížila na 10 milionů eur (zhruba 267 milionů korun).

reklama