CNN Prima News Manchester

Manchester

Výpis příspěvků ke štítku „Manchester“

Letiště v Británii zrušila kvůli hustému sněhu desítky letů. Zpoždění hlásí také vlaky

12. prosince 2022 06:39

Na letišti Stansted severně od Londýna byl v neděli večer přerušen provoz kvůli špatnému počasí. Informoval o tom zpravodajský server BBC News, podle nějž byly kvůli sněžení, námraze a mrznoucí mlze zrušeny či zpožděny lety také na londýnských letištích Heathrow a Gatwick. Zpoždění je v Británii třeba očekávat také ve vlakové dopravě. Řidiči aut byli vyzváni k opatrnosti poté, co na některých dálnicích došlo v neděli k nehodám.

Další nepříjemnosti pro Meghan. Vévodkyni vyfotili s mužem, který téměř uškrtil manželku

30. září 2022 17:53

Minulost svého bodyguarda si Meghan za rámeček nedá. Vévodkyni ze Sussexu, která je silnou aktivistkou za práva žen a bojuje proti domácímu násilí, při návštěvě Británie chránil expolicista, který téměř uškrtil vlastní manželku. Zda o prohřešku strážce věděla, není jasné. Veřejnost však tento přešlap manželce prince Harryho jen tak nezapomene.

Meghan mluvila jak z červené knihovny a princ Harry se styděl, ohodnotila projev expertka

6. září 2022 21:30

Na Meghan Markleovou se valí kritika za její projev na summitu mládeže v Manchesteru. Měl být o rovnosti pohlaví. Manželka prince Harryho ale mluvila sedm minut převážně o sobě. Chování Meghan i prince Harryho rozebrala česká odbornice Noemi Zárubová, podle které byl proslov vévodkyně sebestředný. Meghan navíc nepůsobila jako oddaná manželka.

Za pivo na fotbale v Anglii platí i 210 korun. Za kolik si půllitr dají čeští fanoušci?

22. srpna 2022 06:33

Za necelý půllitr piva 210 korun? Taková suma je pro anglický West Ham na olympijském stadionu neúnosná, a proto vyhlásil provozovateli válku. Vždyť i po nynějším zlevnění fanoušci pijí dvakrát dražší zlatavý mok než třeba v Liverpoolu nebo Manchesteru, a to parta kolem Tomáše Součka a Vladimíra Coufala aktuálně po dvou porážkách dřepí v suterénu tabulky.

Jakub hrdinně bránil svou matku před útočníkem s nožem. Ten chlapce ubodal k smrti

11. června 2022 21:05

Tragickou událost aktuálně vyšetřují britští policisté ve městě Manchester. Řeší vraždu teprve 15letého Jakuba Szymanskiho, který podlehl útoku nožem. Agresor podle všeho cílil na Szymanskiho matku, ale statečný teenager se mu rozhodl postavit. Žena skončila s vážnými zraněními v nemocnici. Útočník byl později dopaden v hrabství Kent.

Budu pozorovat ptáky, řekl muž manželce. Místo toho odjel válčit na Ukrajinu

4. března 2022 19:54

Desítky britských válečných hrdinů, včetně otců a dědečků, se chystají na Ukrajinu, aby se postavily armádě ruského prezidenta Vladimira Putina. Mezi nimi dokonce najdete i odstřelovače, který manželce řekl, že jede pozorovat ptáky. Místo toho se ale jako dobrovolník hlásí do válečné linie. „Čelíme novodobému Adolfu Hitlerovi, který řádí, a je třeba ho zastavit,“ má jasno odstřelovač.