reklama
CNN Prima News Marc Márquez

Marc Márquez

Výpis příspěvků ke štítku „Marc Márquez“

Abraham o konci Rossiho: Showman těžící z mediálního boomu. Jinak ale normální borec

16. listopadu 2021 06:15

Celý závodní víkend ve Valencii provázelo heslo „Grazie Vale“. Legendární Valentino Rossi po 26 sezonách v MotoGP napsal tečku za svojí bohatou kariérou. „Měl velkou výhodu v tom, že je velký showman. Tedy hlavně v minulosti byl. Když vyhrával, po každém úspěchu si přichystal něco svého,“ komentuje pro CNN Prima NEWS uzavření jedné monstrózní kapitoly Karel Abraham, který měl tu čest s „Doktorem“ závodit.

Navždy v našich srdcích. Švýcarsko se velkolepě loučilo se zemřelou nadějí MotoGP

9. června 2021 12:03

Plnil si svůj sen, toužil po tom, že se v seriálu mistrovství světa silničních motocyklů a kategorii Moto3 vyšvihne mezi nejlepší jezdce. A jednou si třeba vyslouží místenku v nejprestižnější třídě MotoGP. Bohužel za svoji adrenalinovou a hodně nebezpečnou vášeň zaplatil životem. 19letý jezdec Jason Dupasquier zemřel předminulý víkend při kvalifikaci na Velkou cenu Itálie, teď se s ním naposledy rozloučili nejbližší i známé osobnosti světa motorek.

Marc Márquez vynechá v MotoGP kvůli zranění až 3 měsíce, oznámila Honda

22. srpna 2020 19:33

Osminásobný mistr světa v závodech silničních motocyklů Marc Márquez se navzdory původním snahám o rychlý návrat po zlomenině ruky v šampionátu MotoGP hned tak neobjeví. Po konzultaci s řadou specialistů se sedmadvacetiletý Španěl s vedením týmu Honda dohodl, že nebude s comebackem spěchat. Na motorku by měl znovu usednout za dva až tři měsíce, až bude mít ruku zcela v pořádku.

Nový Márquez? Debutant MotoGP zazářil v Brně a týmu KTM vyšel plán do puntíku

12. srpna 2020 10:14

Kdy si někdo v královské kubatuře MotoGP připsal vítězství v premiérové sezoně? To se naposledy povedlo před sedmi lety dnes už fenomenálnímu Marcu Márquezovi. Víkendová Grand Prix České republiky v Brně vyšla znamenitě Bradu Binderovi. Motocyklista z Jihoafrické republiky se díky brněnskému závodu stal tak trochu národní ikonou. A hrdinou je také pro svůj tým KTM.

reklama