reklama

matka

Výpis příspěvků ke štítku „matka“

Proč matky páchají sebevraždu i s dítětem? Může za to těžká deprese, vysvětluje psychiatr

3. prosince 2021 07:08

Případ matky, kterou policisté vytáhli s malým chlapcem ve středu večer z řeky Blanice u jihočeských Vodňan, otřásl celým Českem. Žena chtěla zřejmě spáchat sebevraždu. Bohužel se nejedná o výjimku. Případů, kdy se rodič rozhodne své problémy řešit sebevraždou a chce přitom zabít i své dítě, je více. Často se jedná o ženy v tíživé situaci, které se cítí být bezmocné.

Vrhla se matka na jihu Čech s dítětem do řeky úmyslně? Dramatu předcházely zoufalé zprávy

2. prosince 2021 20:14

O pořádné drama se ve středu v jihočeských Vodňanech postarala žena se svým dítětem. Ve večerních hodinách se tam oba topili pod mostem v řece Blanici. Podle informací Krimi zpráv žena zřejmě chtěla spáchat sebevraždu. Krátce před incidentem zveřejnila na sociálních sítích podezřelé příspěvky, ve kterých se se všemi loučila.

Covid ohrožuje i novorozence. Oddělení omezují návštěvy, matky se cítí jako v domácím vězení

30. listopadu 2021 09:23

Režim v nemocnicích v současnosti limituje mimo jiné snaha minimalizovat riziko nákazy koronavirem. Výjimkou nejsou ani neonatologická oddělení, kam se dostávají miminka, která přijdou na svět předčasně. Matky tam s nimi kvůli riziku nákazy musí trávit nepřetržitě klidně i dva týdny. Návštěvy rodinných příslušníků jsou velmi omezeny, takže novopečeným maminkám může připadat, že jsou v domácím vězení.

Maye Musk: Tohle je víc, než o čem jsem kdy snila, říká matka slavných synů

27. listopadu 2021 14:56

Maye Musk je úspěšná podnikatelka, modelka a také máma tří úspěšných dětí včetně byznysmena a zakladatele společnosti SpaceX Elona Muska. Investice do jejich i svého vzdělání považuje za ty nejdůležitější. Velkým tématem je pro ni jako pro dietoložku také zdraví a zdravá strava. Pro Vogue CS se fotila v modelech DressX, značky digitální módy, se kterou spolupracuje – během své dlouhé modelingové kariéry zažila analogové focení, přechod na digitální přístroje a nyní i digitální oděvy. Jak sama říká, vše nové a futuristické ji baví, takže také sama inciovala focení, kdy svůj výsledný vzhled viděla až na samotných fotografiích.

Aneta Langerová slaví 35. narozeniny a touží se stát matkou. Bude to adopce nebo porod?

26. listopadu 2021 11:43

Aneta Langerová slaví 26. listopadu své půlkulatiny. V 35 letech už začíná přemýšlet o založení rodiny. Je přesvědčena o tom, že by byla milující matkou, která by se o dítě dokázala bez problémů postarat. Před 11 lety Langerová otevřeně promluvila o své sexuální orientaci a nedávno vyšly najevo také drsné detaily z jejího dětství.

Dívka s rozštěpem páteře žaluje lékaře své matky. Vůbec jsem se neměla narodit, říká

25. listopadu 2021 10:44

Dvacetiletá jezdkyně na koni Evie Toombesová žaluje praktického lékaře své matky za to, že jí v době těhotenství neřekl, že má užívat kyselinu listovou. Toombesová se totiž narodila s rozštěpem páteře, nejčastější vadou, která se u plodu vyvíjí v důsledku nedostatku tohoto vitaminu. Od lékaře teď žádá milionové odškodné.

Žena podlehla covidu navzdory očkování. Nejhorší případ, co jsem kdy viděl, říká lékař

23. listopadu 2021 12:19

Nejhorší případ covidu, který jsme u nás kdy viděli. Tak označila Nemocnice prince Charlese boj trojnásobné maminky Pauly Collinsové, která nemoci nakonec podlehla, přestože byla plně očkovaná. Dlouhodobě jí však provázely zdravotní komplikace – trpěla cukrovkou druhého typu a vysokým tlakem. Přátelé nyní založili sbírku pro pozůstalé.

Žena na Vyškovsku porodila přímo na ulici. Pomohl jí duchapřítomný maturant

19. listopadu 2021 17:32

Komplikovaný porod – a navíc ještě přímo na ulici. Z takové představy se musí každé ženě ježit vlasy hrůzou. Rodička z Ivanovic na Hané na Vyškovsku ale měla ve druhé polovině září štěstí i v tak nebezpečné situaci. Na pomoc jí totiž duchapřítomně přispěchal student střední zdravotnické školy. Záchranáři si pak převzali již narozené a zdravé dítě.

reklama