CNN Prima News Meghan Markle

Meghan Markle

Výpis příspěvků ke štítku „Meghan Markle“

Královští rasisté? Meghan podle knihy prozradila, kdo z rodiny řešil barvu Archieho pleti

Jsou v britské královské rodině rasisté? Vévodkyně Meghan jmenovala, kdo z rodiny diskutoval o tom, jak „moc tmavou“ bude mít pleť její syn Archie. Ve své nové knize s názvem Endgame, jejíž kopii získal britský deník The Sun, o tom napsal novinář Omid Scobie. Ten také zmínil spory manželů s Karlem III. kvůli sídlu Frogmore Cottage. Harry v něm měl krále vydírat přes vnoučata.

Jste ekopokrytci. Harry a Meghan čelí kritice za let tryskáčem, i když hlásají zelené názory

Na prince Harryho a jeho choť Meghan Markleovou se opět snáší velká kritika. Veřejnost jim vyčítá ekopokrytectví. Ačkoli se totiž dlouho prezentují jako velcí zastánci ekologie a upozorňují na globální oteplování, z Kalifornie si na otočku zaletěli na koncert Katy Perryové do Las Vegas soukromým letadlem texaského dědice ropy. O jejich výletu informoval britský server The Sun.

Chce se Harry vrátit do vlasti? V Británii má shánět dům, Meghan to nese nelibě

Princ Harry se porozhlíží po novém domově ve Velké Británii, protože se ve Spojených státech cítí izolovaný. Podle informací magazínu OK! by rád koupil nemovitost ve své domovině, pomoc od svého otce krále Karla III. ale nechce. Královský expert tvrdí, že je velmi nepravděpodobné, že by Harryho manželka Meghan Markleová chtěla trávit více času mimo Spojené státy, k Anglii totiž nechová žádné pouto.

Princ William odrazoval bratra od sňatku s Meghan. Mluvil o ní jako o zločinci, tvrdí Harry

Princ William měl o Meghan Markleové už od samého začátku pochybnosti. Byl přesvědčen, že se jí nepodaří zapadnout do královské rodiny, a svého bratra prince Harryho na to opakovaně upozorňoval. Princ z Walesu měl s vévodkyní ze Sussexu údajně zacházet jako s „odsouzeným zločincem“, a to jen proto, že byla americkou herečkou, popsal Harry ve svých memoárech.

Absurdní požadavky Harryho a Meghan? Ve škole pro chudé se měli starat hlavně o své pohodlí

V roce 2021 navštívil princ Harry a jeho manželka Meghan Markleové školu v chudinské čtvrti v New Yorku. Podle nově zveřejněných informací, které získal deník Daily Mail, měl tým dvojice až nesmyslné požadavky. Mezi nimi byla například smlouva, která zakazovala mluvit o bývalých členech královské rodiny negativně. Či přinesení polštářů a koberců do prostor školy, aby měl pár pohodlí a prostředí vyhovovalo Meghaninu estetickému cítění.