reklama
CNN Prima News Meghan Markle

Meghan Markle

Výpis příspěvků ke štítku „Meghan Markle“

Harry si u Oprah postěžoval, že je bez rodinných financí. Královská krize odhalila pravdu

24. června 2021 23:11

Britská královna Alžběta II. přišla kvůli pandemii covidu v přepočtu o desítky milionů korun a kvůli úbytku návštěvníků ve svých sídlech musela sáhnout na úspory. Ale audit královských financí odhalil ještě další skutečnost, a to tu, že podle všeho Harry dost přeháněl, když tvrdil, že ho příbuzní přestali finančně podporovat.

Meghanin život je peklo, říká herečka z královské rodiny. Odmítá jakékoliv srovnání

29. března 2021 07:57

Jsme naprosto rozdílné, reagovala herečka Sophie Winklemanová na srovnání s vévodkyní ze Sussexu Meghan Markleovou, s kterým v posledních týdnech přišla řada britských médií. Pozornost, jíž je vystavována Merkleová, by prý pro ni představovala „totální peklo“. Do královské rodiny se přivdala v roce 2009, kdy si za manžela vzala lorda Fredericka Winsdora, syna prvního bratrance královny Alžběty II., prince Michaela z Kentu.

Rasismus v královské rodině, poučila se vůbec po smrti Diany? Politička stojí za Meghan

10. března 2021 13:03

Velký rozruch vyvolalo vyjádření britského prince Harryho a jeho manželky Meghan o tom, že se královská rodina obávala, jakou barvu pleti bude mít tehdy ještě nenarozený syn Archie. Nevhodný komentář kritizovala také stínová labouristická ministryně vnitra Diane Abbottová a označila jej za rasismus. Podle ní se královští pracovníci „nepřizpůsobili dobře“ tomu, že si princ vzal za manželku ženu „smíšené rasy“.

reklama