CNN Prima News Meghan Markle

Meghan Markle

Výpis příspěvků ke štítku „Meghan Markle“

Navzdory protokolu i očekávaní. Kdy členové královské rodiny neovládli emoce na veřejnosti?

24. října 2022 14:14

Členové královské rodiny až na výjimky patří mezi miláčky veřejnosti. Nejen Britové totiž sledují každý jejich krok, gesto či projev. Proto si panovníci s jejich příbuznými musí hlídat každý svůj výstup. Přesto se najdou okamžiky, kdy svou vyrovnanost a profesionalitu ztratí. „Přešlap“ proti protokolu mají na kontě současný král, princezna Catherine i její manžel s dětmi.

Držte se co nejdál od krále, vzkazují Britové Harrymu s Meghan. Průzkum byl k dvojici krutý

23. října 2022 17:53

Do oficiální korunovace nového britského krále Karla III. zbývá ještě více než půl roku. Ale už teď je slavnostní akt – který proběhne ve Westminsterském opatství 6. května – velkým tématem. Řeší se například to, jakou roli při něm sehrají princ Harry a jeho manželka Meghan. Průzkum webu Express ukazuje, že naprostá většina Britů zastává názor, že by se kontroverzní pár vůbec neměl zúčastnit.

Princ Harry prolomil mlčení. Nemocným dětem v rozhovoru prozradil detaily o svém synovi

13. října 2022 00:22

Děti prince Harryho a jeho manželky Meghan jsou známé po celém světě. Detaily o jejich životě, včetně jejich fotografií, však takřka neexistují. Soukromí své rodiny si druhorozený syn krále Karla III. bedlivě střeží. Nedávno však udělal výjimku. V on-line rozhovoru s těžce nemocnými dětmi prozradil detaily o svém životě.

Zamračený Harry a ředitelka Meghan. Odborníci rozebrali novou fotku vévodů ze Sussexu

8. října 2022 07:56

O víkendu zveřejnila britská královská rodina svůj nový oficiální portrét. Pózují na něm Karel III. s manželkou Camillou a princ William s Cathrine. Harrymu a Meghan tím podle britských médií poslali jasný vzkaz, že se s nimi už u dvora nepočítá. Reakce vévodů ze Sussexu na sebe nenechala dlouho čekat. V úterý zveřejnili vlastní snímky.

Meghan rozzuřila titulka s její fotkou. Rasismus, obvinila časopis kvůli známé písni

1. října 2022 14:31

Vévodkyně Meghan vzbudila řadu kontroverzí. Vůbec nejcitlivější bylo nařčení královské rodiny z rasismu. A nyní se opět zdá, že je toto téma pro bývalou herečku opravdu zásadní. Nová kniha s názvem Courtiers odhaluje, že manželka prince Harryho měla být pohoršena i další skutečností. Obálka časopisu Vanity Fair z roku 2017 byla podle ní rasistická, informují zahraniční weby.

Další nepříjemnosti pro Meghan. Vévodkyni vyfotili s mužem, který téměř uškrtil manželku

30. září 2022 17:53

Minulost svého bodyguarda si Meghan za rámeček nedá. Vévodkyni ze Sussexu, která je silnou aktivistkou za práva žen a bojuje proti domácímu násilí, při návštěvě Británie chránil expolicista, který téměř uškrtil vlastní manželku. Zda o prohřešku strážce věděla, není jasné. Veřejnost však tento přešlap manželce prince Harryho jen tak nezapomene.

Ponížení pro Harryho a Meghan. Na webu královské rodiny klesli na úroveň vyděděného prince

29. září 2022 07:13

Princ Harry a jeho manželka Meghan, vévodkyně ze Sussexu, se dočkali dalšího ponížení. Na oficiálních webových stránkách britské královské rodiny byli přesunuti až na konec sekce o profilech jednotlivých členů. Na dně se nacházejí spolu se zavrženým princem Andrewem, který je zapletený do sexuální aféry miliardáře Jeffreyho Epsteina.