CNN Prima News Michael Schumacher

Michael Schumacher

Výpis příspěvků ke štítku „Michael Schumacher“

U Hamiltona si cením změny lidské stránky, říká Häkkinen. Mluvil i o stavu Schumachera

13. prosince 2022 17:07

Na tratích po celém světě spolu sváděli koncem 90. let a na začátku nového tisíciletí souboje, na které fanoušci formule 1 rádi vzpomínají dodnes. „Nejšťastnější okamžiky, které jsem během kariéry zažil, nastaly ve chvíli, když jsem ho viděl ve zpětném zrcátku,“ řekl vzácný host Nového dne na CNN Prima NEWS Mika Häkkinen o rivalitě s Michaelem Schumacherem.

Schumacherův stav dál halí tajemství. Bude vždy součástí mého života, říká exšéf Ferrari

15. listopadu 2022 19:40

Po boku Michaela Schumachera strávil řadu let a slavil s ním řadu triumfů. Legendární pilot formule 1 na svého kolegu nikdy nedal dopustit a spolu tvořili nerozlučnou dvojici. Řeč je o bývalém dlouholetém šéfovi týmu Ferrari Jeanu Todtovi, jemuž se ve svém vysílání věnuje francouzská televize Canal+. Došlo i na vyjádření ohledně legendárního jezdce, který se po vážném úrazu již téměř devět let neukázal na veřejnosti, a informací o jeho zdravotním stavu je jen poskrovnu.

Poslední výstraha pro Schumachera. Zničil spoustu aut za moc peněz, spílá mu majitel

18. října 2022 07:34

Stáj Haas trefila před dvěma lety marketingové terno. Dohodla se s Mickem Schumacherem – synem pravděpodobně největší legendy formule 1 – a získala si tím statisíce nových fanoušků po celém světě, kteří se pro podporu německého mladíka mohli rozhodnout čistě z nostalgie a vzpomínek na parádní jízdy Michaela. S blížícím se koncem dvouleté smlouvy ale panuje ohledně výkonů nositele slavného příjmení nespokojenost.

Děsivá nehoda Schumachera: Vše v pořádku, slyšel. Nakonec ho čekalo drsné prozření

13. října 2022 13:24

Od fatální nehody Michaela Schumachera na lyžích uplyne na konci roku už devět let a celý svět marně čeká na optimističtější zprávy. O legendárním příjmení je však neustále slyšet. Syn sedminásobného mistra světa Mick se pere ve formuli 1 a motorsportu je věrný také synovec David. O víkendu zažil jedny z nejkrušnějších chvil své kariéry. Po děsivé nehodě ho čeká rekonvalescence kvůli zlomenému bedernímu obratli.

Emoce a slzy. Schumacherova žena i dcera při přebírání vyznamenání neskrývaly dojetí

21. července 2022 14:16

Emoce a slzy provázely udělení státní ceny německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko pilotovi formule 1 Michaelu Schumacherovi. Sedminásobný mistr světa se ho ale sám nezúčastnil – na veřejnosti se neobjevil od úrazu na lyžích ve francouzských Alpách, ke kterému došlo 29. prosince 2013, a po kterém následovaly operace hlavy a mozku.

Mladý Schumacher pod velkým tlakem. Jeho chyby stojí tým miliony, pochybovačů přibývá

5. června 2022 06:24

Loňská sezona pro něj byla prakticky jen aklimatizační. Mick Schumacher – syn legendárního Michaela Schumachera – usedl do kokpitu monopostu týmu Haas a odbyl si premiérový ročník v F1. Nikdo mu nemohl vyčítat výsledky na chvostu pole, protože seděl v konkurenceneschopném voze. To letos neplatí, přesto stále čeká na premiérový bod kariéry. Chyby 23letého závodníka stojí stáj miliony a tlak veřejnosti sílí.

Schumacherův syn děkoval. Co ochránilo jeho zdraví při děsivé nehodě v Džiddě?

29. března 2022 06:09

Piloty formule 1 vyděsily během závodního víkendu Saúdské Arábii především dvě věci. Napřed raketový útok na zásobníky ropy firmy Aramco provedený jemenskými Hútíi, pak drtivý náraz Micka Schumachera v sobotní kvalifikaci. Komunita královny motorsportu se shoduje, že závodit ve městě Džidda je jeden velký omyl. Extrémně nebezpečná trať nepochroumala synovi legendy zdraví jen díky tomu, že při vývoji monopostů se stále více dbá na ochranu pilotů.