CNN Prima News Michael Schumacher

Michael Schumacher

Výpis příspěvků ke štítku „Michael Schumacher“

Schumacher měl vojenský přístup, lidem z něj padala brada, řekl Enge. Vylíčil i osobní setkání

Michael Schumacher nás obešel na startovním roštu, každému podal ruku a nabádal, abychom závodili zodpovědně. Tak vzpomínal na první setkání s legendárním německým pilotem formule 1 jeho někdejší rival Tomáš Enge. První Čech v prestižním motoristickém seriálu, do něhož nakoukl na tři závody v roce 2001, ve vysílání CNN Prima NEWS ocenil Schumacherův „vojenský přístup k práci“.

Deset let od Schumacherovy tragédie: Šampion ovládl Formuli 1, pak přišel pád na lyžích

Na závodních okruzích Formule 1 opakovaně triumfoval, důkazem je rekord v počtu sedmi titulů mistra světa. Sportovní důchod si neužil, protože přišel fatální pád. Šampion Formule 1 Michael Schumacher přesně před deseti lety utrpěl na lyžích vážný úraz, kdy narazil hlavou do skály. Smrti s největší pravděpodobností unikl jen díky helmě, do plnohodnotného života se však vrátit nedokázal. Na veřejnosti se neukazuje a informace o jeho zdravotním stavu jsou kusé.

Vrátí se někdy Schumacher zpět? Pouští mu formule, projel se i ve řvoucím sporťáku, píše Bild

Šťastná hvězda šampiona formule 1 Michaela Schumachera zhasla 29. prosince 2013. Nehodu na lyžích ve francouzském lyžařském středisku Méribel sice přežil, ale jak na tom je, ví pouze jeho nejbližší okolí, a to se obrnilo hradbou mlčení. Deníku Bild se podařilo zjistit, že Schumacherovi ve snaze stimulovat mozek ukazují nejen provoz v boxech F1, ale měli ho provézt ve řvoucím Mercedesu AMG.

Je to případ beznaděje. Schumacherův blízký přítel promluvil o stavu legendárního pilota

Téměř deset let uplynulo od chvíle, kdy měl Michael Schumacher nehodu na lyžích, při níž utrpěl těžké zranění. Informace o jeho stavu rodina dál přísně tají a jen pár vybraných lidí se dostane do Schumacherovy blízkosti. Jedním z nich je švýcarský novinář Roger Benoit. Jeho slova o stavu bývalého závodníka pozitivní rozhodně nejsou, píše web de.dayfr.com.

Za Schumachera odpovídala umělá inteligence. Fanoušci zuří, rodina chce bulvár hnát před soud

Slibovaný „exkluzivní rozhovor“ s Michaelem Schumacherem pro Die Aktuelle ve skutečnosti vznikl po dialogu s umělou inteligencí. Rodina v současné chvíli chystá právní kroky, píše německý on-line magazín Übermedien. Legendární závodník po nehodě na lyžích už deset let leží upoután na lůžku a bulvární časopisy hledají způsob, jak s ním prohodit aspoň pár vět. Ten, který zvolil německý plátek, ale všechny šokoval.

Fenomén Sébastien Loeb: Poprvé za volantem soutěžní Škody Fabia a hned vítězně

Legendární francouzský pilot se s českým vozem Škoda Fabia RS Rally2 zúčastnil výborně obsazené Azores Rallye a v konkurenci o několik generací mladších borců bez větších problémů zvítězil. Už devětačtyřicetiletý Loeb se Škodovkou dosud nikdy nezávodil, přesto ji dovedl do cíle na čele pelotonu dalších sedmi Fabií před mistrem světa Mikkelsenem.

Těžký úděl „anděla strážného“. Schumacherova žena je jako vězeň, říká bývalý šéf legendy

Žena Michaela Schumachera Corinna prožívá mimořádně náročných skoro 10 let. Poté, co měl sedminásobný mistr světa formule 1 fatální nehodu na lyžích, se jí život otočil o 180 stupňů. Sportovní legenda vždy považovala manželku za „strážného anděla“ a ona tuto roli plní do puntíku. Podle bývalého Schumacherova šéfa Eddieho Jordana proto oddaná partnerka žila poslední dekádu jako vězeň.