CNN Prima News Michiganské jezero

Michiganské jezero

Výpis příspěvků ke štítku „Michiganské jezero“

Třetí přesný zásah. Nad USA sestřelili další létající objekt, jeho účel armáda nezná

12. února 2023 22:39

Americká armáda sestřelila nad Huronským jezerem neidentifikovaný objekt. S odvoláním na americké činitele o tom v neděli informovaly zahraniční tiskové agentury. Za poslední tři dny je to nad Severní Amerikou už třetí neznámý objekt, který armáda sestřelila. Minulý týden pak Američané sestřelili u pobřeží Jižní Karolíny čínský balon, který Washington označil za špionážní.

Postřelený černoch z Wisconsinu měl v autě nůž. Nepředstavoval hrozbu, tvrdí právník

27. srpna 2020 21:40

Černoch Jacob Blake, kterého při víkendovém zásahu ve městě Kenosha několikrát postřelil policista, měl na podlaze ve svém autě nůž. Ve středu to uvedly úřady státu Wisconsin, kde se tento případ stal. Žádné další zbraně Blake neměl, informovala agentura Reuters. Kvůli incidentu ve městě na břehu Michiganského jezera vypukly protesty, které pokračovaly i minulou noc, avšak v poklidnějším duchu než během předchozích večerů. Na dalších místech USA podle Reuters demonstrace zesílily.

Největší podmořské poklady: Ztracená města, Titanik i letadla

5. června 2020 08:40

Objevit všechno, co se skrývá na dně moře, bude trvat ještě hodně dlouho. I teď ale existuje spousta věcí, které fascinují celý svět. Například najít na dně moře celé město je určitě snem každého potápěče. O existenci bájné Atlantidy se sice dodnes vedou dohady, pár ztracených měst už se ale objevilo. Slavná je indická Dwarka, egyptský Heraklion nebo Kleopatřina Alexandrie. Z té možná vznikne i podmořské muzeum.