CNN Prima News milenka

milenka

Výpis příspěvků ke štítku „milenka“

KVÍZ: Jak znáte role Miloše Kopeckého či jeho soukromí? S milenkami seznamoval i svou ženu

Od narození nezapomenutelného českého herce Miloše Kopeckého 22. srpna uplynulo 101 let. Před kamerou bravurně ztvárnil desítky slavných postav, komických i vážných. Jeho milostný život byl velmi bouřlivý. Věrný být nikdy nedokázal. Svými milenkami se netajil ani před manželkou. Všechny společně brával na chalupu do jižních Čech. Přitom on sám býval velmi žárlivý.

Kolářík měl raději „zatloukat“. Transparentnost o milenkách není na místě, glosuje Schmarcz

Piráty prosazovaná a vyzdvihovaná transparentnost je v současné aféře bývalého náměstka ministra vnitra Lukáše Koláříka spíše na škodu, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS politický komentátor Info.cz Martin Schmarcz. Oblast mezilidských vztahů, potažmo milenek, považuje za specifickou. Pirátskému exposlanci by namísto sdílení intimních detailů poradil kultovní hlášku: „Zatloukat, zatloukat, zatloukat!“

Milenku škrtil, pak jí Kopecký podřízl krk. Udělala si to sama, hájil se, teď činu lituje

Neudělal jsem to, podřízla se sama. Tak před 12 lety hovořil Lukáš Kopecký. Ačkoliv se k brutální vraždě své 19leté milenky zprvu nechtěl doznat, v průběhu vyšetřování otočil. Nyní svého činu lituje a chtěl by se změnit: „Svůj trest si zasloužím. Vzal jsem lidský život a nejde to odčinit.“ Příběh, včetně osobní zpovědi vraha, vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Bez lítosti, který pojednává o nejobávanějších zločincích Česka.

Západu hrozí zničením, sám má milenku a děti s pasem USA. Solovjov čelí nepříjemným obviněním

Dvě děti s americkým občanstvím tají prominentní ruský propagandista, kritik Západu a novinář Vladimir Solovjov, tvrdí Protikorupční fond vězněného kritika Kremlu Alexeje Navalného. Podle jeho zjištění se Solovjovova milenka, bývalá basketbalistka Světlana Abrosimovová po porodu dětí v USA přestěhovala do luxusní vily v prestižní čtvrti v ruském městě Soči.

Narozeninový koncert Slováčka: Dorazila i bývalá milenka. Patrasová měla před oslavou nehodu

Saxofonista Felix Slováček, který za necelé tři týdny oslaví své 80. narozeniny a 60 let na scéně, uspořádal v úterý koncert v pražské Lucerně. Na velkolepou party pozval řadu svých přátel a blízkých osob. Mezi nimi nechyběla ani jeho exmilenka Lucie Gelemová, která webu Prima Ženy prozradila, jaká akce byla a zda potkala hudebníkovu manželku Dagmar Patrasovou. Té se přitom krátce před tím stala doma menší nehoda.

Schůzky v baru, nevěra i planá chvála. Co předcházelo Kolečkově tajné svatbě s Vignerovou?

Trojúhelník mezi Petrem Kolečkem, Anetou Vignerovou a Denisou Nesvačilovou zřejmě neušel pozornosti nikoho. Za poslední více než půlrok se totiž známý scenárista rozhodoval mezi dvojicí dam hned několikrát. Nyní to vypadá, že se milostný trojúhelník konečně uzavřel a režisér si vybral matku svého tříletého syna Jiříka Anetu, se kterou se také oženil. Ta si přitom za poslední měsíce vytrpěla mnohé.