CNN Prima News milenka

milenka

Výpis příspěvků ke štítku „milenka“

Putin má plán na útěk a tučnou rezervu k tomu. Vybral si dvě země, tvrdí ruské médium

17. listopadu 2022 18:52

Více než 300 miliard v hotovosti a ve zlatě si měl podle některých informací „odložit“ ruský prezident Vladimir Putin ve Středoafrické republice. Právě tato země by mohla být i jednou z destinací, do níž by šéf Kremlu uprchl v případě, že by se situace kolem války na Ukrajině začala pro Rusko nepříjemně vyvíjet. Finanční rezervu by navíc měli hlídat členové Vagnerovy skupiny.

Nejsem naivní blbec. Lela prolomila mlčení a vyjádřila se k údajné Vémolově nevěře

27. října 2022 12:57

Ačkoliv by se mohlo zdát, že manželka zápasníka MMA Karlose Vémoly zavírá nad jeho možnou nevěrou s 18letou pornoherečkou Rikou Fane oči, ukázalo se, že opak je pravdou. Bývalá slovenská playmate Lela Vémola prolomila mlčení a vyjádřila se na sociálních sítích k údajné milostné aféře. Přiznala, že ji celá situace silně zasáhla. Podle jejích slov prožívali s manželem a dětmi poslední měsíce opravdu šťastné období.

Putinova milenka na potratu a atentát na jeho limuzínu. Přímo z Ruska se šíří záhadné zprávy

15. září 2022 11:43

Telegramový účet General SVR, který podle některých lidí sdílí utajované informace z prostředí Kremlu, uvedl, že na ruského prezidenta Vladimira Putina měl být údajně spáchán atentát. U kola jeho limuzíny mělo totiž cosi „bouchnout“. General SVR rovněž v jiném příspěvku tvrdí, že Putin poslal svou milenku na potrat.

Detaily rozchodu Tomicové: Malý odešel dva dny před Vánoci, pravdu se od něj nedozvěděla

25. srpna 2022 08:30

Po rozchodu s Ondřejem Malým se herečce Pavle Tomicové dostalo od kolegů obrovské podpory. Není divu. Podle informací deníku Blesk odešel hereččin manžel od rodiny pouhé dva dny před Štědrým dnem. Kromě rozpadu manželství se musí navíc herečka vypořádat i se zradou kamarádky. S Kristýnou Kociánovou, která teď údajně čeká dítě s jejím manželem, se prý znala už delší dobu. Všichni tři společně hrávali v Hradci Králové.

Stropnický tajně vdával dceru. Na svatbu ale mohl dorazit jen pod jednou podmínkou

10. srpna 2022 15:39

Jeden z nejkrásnějších dnů svých životů v sobotu prožili Anna Stropnická a Jan Grundman. V žižkovském Atriu si herecké duo řeklo své ANO. Podle informací deníku Blesk na veselku dorazil i Annin otec a český velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický. Jeho přítomnost však byla podmíněna jednoduchým pravidlem. Na svatbu musel dorazit sám, bez doprovodu.

USA zaklekly na Putinovu milenku. Kabajevové zrušily víza a zavedly majetková omezení

2. srpna 2022 20:12

Spojené státy v úterý přidaly na seznam sankcí proti Rusku dalších 30 firem či 13 jedinců. Mezi nimi figuruje i někdejší gymnastka Alina Kabajevová. Ta je podle médií přítelkyní ruského prezidenta Vladimira Putina. Postihy míří také proti představiteli okupované Chersonské oblasti Kirillu Stremousovi, kterého do této loutkové funkce dosadil Kreml.

Kolik dětí má Putin s „první ruskou milenkou“? Zdroj prozradil detaily luxusních porodů

5. května 2022 09:42

Kolik dětí a s kým má 69letý ruský prezident Vladimir Putin? O oficiálním vyjádření si může veřejnost nechat jen zdát, proto se množí hlavně spekulace. Až čtyři potomky by s ruskou hlavou státu měla mít jeho údajná milenka, 38letá moderní gymnastka Alina Kabajevová. Zdroj blízký Putinovi dokonce promluvil o detailech porodů ve Švýcarsku a v Moskvě.