reklama
CNN Prima News milenka

milenka

Výpis příspěvků ke štítku „milenka“

Milenku jsem uškrtil při sexu a zakopal u Karviné, přiznal se muž. Nechtěl jí dát peníze

11. října 2021 19:44

V pondělí začal Krajský soud v Ostravě opět projednávat případ uškrcené ženy, která byla minulý rok nalezena zakopaná v lese nedaleko Karviné. Obžalovaný Lubomír Gavenda usedl na lavici a k činu se přiznal. Dle jeho slov uškrtil ženu v autě během intimního styku kvůli tomu, aby jí nemusel vracet peníze. Do dluhů se dostal kvůli své závislosti na sportovním sázení.

Kubánec hledá v Čechách bývalou otcovu lásku Ilonu. Možná tu má sourozence

17. července 2021 23:28

Jednoho dne oslovil prostřednictvím e-mailu redakci CNN Prima NEWS Kubánec Charles Wrapner, který měl velkou prosbu. V Česku hledá bývalou lásku svého otce a rád by se s ní setkal. Dokonce má podezření, že by v Praze mohl mít sourozence. I přesto, že republiku navštívil, nic se o tajemné Iloně nedozvěděl. Redakce se proto rozhodla oslovit své čtenáře, aby mu pomohli s hledáním.

Autor české hymny Josef Kajetán Tyl: Se švagrovou měl sedm dětí. Zemřel před 165 lety

11. července 2021 07:45

„Miláček národa“ a autor textu české hymny. Dramatik a spisovatel Josef Kajetán Tyl zemřel přesně před 165 lety. I přesto, že jeho tvorba měla výchovný charakter, byl součástí milostného trojúhelníku – jeho milenkou byla vlastní švagrová, se kterou měl nakonec sedm dětí. Tehdejší společnost mu také vděčila za organizaci prvních českých plesů. Podrobnosti o Tylově životě prozradil v rozhovoru se CNN Prima NEWS Josef Kremla z Českého muzea stříbra v Kutné Hoře.

Novinář se k princezně Dianě dostal díky lži. BBC se za průlomový rozhovor omluvila

20. května 2021 21:19

BBC se omluvila poté, co bylo ve zprávě lorda Dysona potvrzeno, že prominentní novinář Martin Bashir použil „klamavé“ metody, aby si zajistil přelomový rozhovor s princeznou Dianou v době, kdy se rozpadlo její manželství. Princezna tehdy přiznala, že ve vztahu s princem Charlesem figuruje ještě třetí osoba. Veřejnoprávní médium se kvůli okolnostem rozhovoru stalo terčem kritiky.

Putinova milenka záhadně zmizela. Kráska měla porodit dvojčata, pak se po ní slehla zem

15. října 2020 19:19

Olympijská šampionka Alina Kabajevová, která měla ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi porodit dvojčata a další tři děti, záhadně zmizela. Na veřejnosti se neobjevila už dva roky a ani její blízcí netuší, co s ní je. Kreml Putinův údajný románek s krásnou gymnastkou už v minulosti popřel, spekulace se ale objevují i nadále.

reklama