Zvlášť závažné zločiny

Nejnovější příspěvky k tématu

Zvlášť závažné zločiny

Muž z Plzeňska vraždil emigranty, dívku zneužíval na mučícím stroji. Jeho hlavu naložili do lihu

Hubert Pilčík může být podle některých kriminalistů vůbec nejhorším sériovým vrahem Česka. Za oběti si totiž vybíral ty, které už nikdo nehledal. V dobách nejhlubší totality nabízel převedení přes státní hranici na vysněný Západ. Jenže místo toho zoufalé emigranty okrádal a zabíjel. Během domovní prohlídky pak policisté zjistili, že má na svědomí něco dokonce ještě horšího. V kůlně držel teprve dvanáctiletou dceru svých obětí a pomocí mučícího zařízení ji sexuálně zneužíval. Redakce CNN Prima NEWS přináší hrůzný příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Zvlášť závažné zločiny

Brutální vražda manželů v Ostravě: Lupiči je zakopali v garáži, střílel bývalý policista

Lumír Moric, Jiří Bohdálek a Michal Zágora. Trojice, která byla kvůli penězům schopna činů, nad nimiž běžným lidem naskakuje husí kůže. Na svědomí měli manželský pár, který oloupili a následně zavraždili, aby se zbavili nepohodlných svědků. Těla muži ukryli do předem připraveného hrobu v pronajaté garáži ve Slezské Ostravě. Lumír Moric, který vykopal jámu před popravou, nakonec rozhodnutí soudu neunesl. Redakce CNN Prima NEWS přináší hrůzný příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Manželku na Liberecku zazdil pod vanu, kde se s dcerami koupal. O zmizení mluvil i v televizi

Dlouhodobé partnerské neshody, žárlivost nebo komplex méněcennosti. Co dohnalo Vlastislava Svobodu k vraždě manželky, ví jen on sám. Poslední kapkou prý bylo vypnutí televize. Po uškrcení prádelní šňůrou ukryl vrah mrtvé tělo pod podlahu koupelny, kterou denně používal s dvěma dcerami zavražděné. Jim tvrdil, že si maminka jen hraje na schovávanou. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Brutální vrah spal v posteli se svou matkou. V paneláku, kde žil i Zeman, ubodal historika

Původně chtěl jen žádat o radu. Možná o trochu peněz, aby neskončil se svou matkou na ulici. Jenže když Dalibor Škopán vešel do bytu známého historika, na prosby vůbec nedošlo. Ze sběratele pohlednic se proměnil v brutálního vraha, proti kterému se jeho oběti neměly šanci ubránit. Po dvojnásobné vraždě se navíc rozhodl uklidit po sobě stopy tím nejnebezpečnějším způsobem. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Lékař mrtvolu své milenky ukryl na dno Orlické přehrady. Dnes znovu léčí lidi

Sexuální kamarádka. Tak Vladimír Mikuš popisoval svoji oběť – rodinnou známou, se kterou několik let udržoval milostný poměr. Když chtěla žena vztah ukončit, západočeský lékař se ale rozhodl, že se jí pomstí. Naposledy ji vylákal k sobě domů a zavraždil ji. Tělo pak ukryl na dně jedné z našich nejhlubších přehrad. K usvědčení z brutálního činu nakonec detektivům pomohl těžko vysvětlitelný přírodní jev. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Květinářka si objednala smrt manžela, vrah ji ale zradil. Jedna z nejhledanějších Češek uniká

Eva Zámečníková figuruje na seznamu nejhledanějších lidí mezinárodní policejní organizace Interpol. Nenápadná květinářka se po bok vrahů nebo lupičů dostala poté, co objednala vraždu svého vlastního manžela. Nájemný vrah ale otočil a místo splnění zakázky vše nahlásil policistům. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Novorozencům drtila lebky, trhala uši a lámala kosti. Sestra ze Sušice vraždila kvůli pláči

Sousedé ji popisovali jako milé děvče, kolegové v sušické porodnici jako svědomitou sestru. Jednu z nejlepších. Přesto měla Marie Fikáčková na svědomí životy těch nejnevinnějších dětí. Novorozencům vědomě způsobovala vážná zranění a dva z nich její běsnění dokonce nepřežili. Za vraždy, které byly pro vyšetřovatele velice složité prokázat, byla v roce 1961 oběšena. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Zabíjel kvůli prášku na bolest hlavy. 19letý vrah z Trutnovska sousedy utloukl kladivem

Bylo mu pouhých 19 let. Přesto se zařadil mezi nejbrutálnější vrahy Česka. Mysl mu totiž zatemnily drogy. Pár seniorů ze sousedního bytu dvacet minut bodal a tloukl kladivem, než si byl jistý, že jsou mrtví. A důvod? Tomáš Vít od nich chtěl prášek na bolest hlavy, kterou mu podle jeho slov způsobovalo kouření marihuany. I přesto, že se snažil po dvojnásobné vraždě zakrýt všechny stopy, kriminalisté ho dopadli během pouhých šesti hodin. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Místo oslavy krvavý masakr kvůli žárlivosti. Muž na Karvinsku zastřelil partnerku i její rodiče

Raif Kačar. Jméno, které se zapsalo do moderních dějin české kriminalistiky jako vůbec první případ masového střelce. Příčinou byl přitom banální rozchod s přítelkyní. Cizinec ho ale nedokázal unést a své bývalé partnerce se rozhodl pomstít popravou. Zavraždil ji samotnou i její nejbližší. Střelbu v jedné z restaurací v Petřvaldě na Karvinsku nepřežili čtyři lidé. Na konci běsnění otočil vrah hlaveň zbraně navíc i proti sobě. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Týrání a trýznivá smrt mladíka z Aše. Vraždil žárlivý policista, svědek myslel, že jde o trik

Přísahal, že bude pomáhat a chránit. Místo toho se ale policista Martin Novotný mstil. V amoku způsobeném žárlivostí se rozhodl vraždit. Společně se svým kumpánem utýral soka v lásce, který si myslel na Novotného přítelkyni. Zbili ho, odvezli na odlehlé místo a tam ho vláčeli přivázaného za osobním autem, dokud nezemřel. Nepočítali ale s tím, že je během jejich krutého týrání uvidí náhodný svědek. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Šmídek zneužíval nevlastní dceru. Nepohodlného svědka zaživa pohřbil na dno odpadní jímky

Zvrácené sexuální touhy a strach z usvědčení. To byly dva hlavní faktory, které Jaromíra Šmídka dohnaly až k brutální vraždě. Za svůj cíl si vybral jednadvacetiletého mladíka, který se dozvěděl o tom, že Šmídek sexuálně zneužívá sedmiletou nevlastní dceru, a rozhodl se, že proti němu bude svědčit. Za svou odvahu zaplatil ale nejvyšší cenou. Bezcitný deviant ho zaživa pohřbil do odpadní jímky. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Šílený mstitel z Frenštátu: Masový vrah ztrestal sousedy výbuchem domu. Zemřely i děti

Dlouhodobé spory se sousedy a rozhodnutí exekutora. To odstartovalo v hlavě Antonína Blažka plán, jehož provedením se zařadil mezi nejhorší masové vrahy Česka. Aby se pomstil obyvatelům bytovky, ze které měl být vystěhován, rozhodl se je vyhodit do povětří. Bohužel se mu to povedlo. Po jeho útoku objevili záchranáři v troskách domu pět mrtvých. Šestá oběť zemřela později v nemocnici. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Brutální vrah s kladivem. Patrik Konya nejprve ubil otčíma, pak útočil i za mřížemi

Sice nebyl odsouzen na doživotí, ale přesto může z vězení odejít až ve svých jednasedmdesáti letech. Patrik Konya už totiž dvakrát vzal do ruky nářadí a chtěl vraždit. V prvním případu, kdy zaútočil na svého otčíma, hrůzný čin dokonal. Ve druhém, když se odvážil napadnout jednoho ze spoluvězňů přímo za mřížemi, jeho oběť naštěstí přežila. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.