reklama
CNN Prima News miliardář

miliardář

Výpis příspěvků ke štítku „miliardář“

Miliardář se omylem přiznal k brutálním vraždám. Zabil tři lidi včetně manželky

26. září 2021 07:35

Miliardář Robert Durst, který byl nedávno odsouzen za vraždu své přítelkyně, žádá o obnovu soudního řízení. Muž, který je podezřelý z usmrcení dalších dvou osob včetně své manželky, tvrdí, že mu během zdlouhavého řízení nebyl dopřán spravedlivý proces. K vraždě své přítelkyně se přitom Durst přiznal omylem při natáčení seriálu z produkce HBO v roce 2015. Doznání zachytil mikrofon během jeho samomluvy v koupelně.

Vkus jako Kate, jméno Diany. Neteř princezny se provdala za miliardáře o 32 let staršího

26. července 2021 14:46

Pohádkovou svatbu v sobotu zažila 30letá lady Kitty Spencerová, která řekla své „ano“ 62letému miliardáři Michaelu Lewisovi. Kromě nádherné destinace neteř zesnulé princezny Diany oslnila svými šaty. Jakožto modelka pro značku Dolce & Gabbana oblékla šaty z dílny slavného italského návrháře. A nevyhnula se srovnání s další ženou královské rodiny.

První miliardář mezi hvězdami. Bransonova cesta z ranveje až do vesmíru

11. července 2021 05:56
Aktualizováno

V neděli odpoledne pokořil britský miliardář Richard Branson další milník v dobývání vesmíru. Jako první člověk v historii se vydal pod křídly své společnosti Virgin Galactic do kosmu na palubě stroje, na jehož vývoji se sám podílel. Ukradl tak miliardářský primát Jeffu Bezosovi, který se do vesmíru vydá až devět dní po něm.

Vzácné video s Kellnerem: Češi jsou závistiví, to se neprolomí, říkal miliardář

19. května 2021 19:32

Skupina PPF zveřejnila osmiminutové video, které se věnuje zakladateli Petru Kellnerovi. Učinila tak v souvislosti s jeho nedožitými 57. narozeninami, které by oslavil ve čtvrtek. Ve videu zesnulý miliardář například říká, že se považuje za pravicového člověka se silným sociálním cítěním, a přiznává, že si coby introvert nepotrpí na velkou společnost.

Bývalá Gatesova žena na útěku před médii. Pronajala si vilu za 2,5 milionu na noc

9. května 2021 09:53

Poté, co se čtvrtým nejbohatším mužem světa Billem Gatesem oznámili po 27 letech rozpad manželství, si Melinda Gatesová společně se svými třemi dětmi vzala dovolenou. Potřebovala prý utéct před mediálním šílenstvím, které bývalé manžele po rozchodu zachvátilo. Na ostrově v Karibiku v luxusním resortu si rodina pronajala jednu z rezidencí, píše deník Bild.

Kdo převezme PPF? Těžko říct, Kellner asi závěť neměl, myslí si jeho spolupracovník

17. dubna 2021 09:49

Petr Kellner nade vše miloval svou rodinu i Česko. Nechtěl být nejbohatší a byl by raději, kdyby jeho byznys v Číně podpořili politici typu Angely Merkelové. Letadlo, kterým PPF před lety dopravila prezidenta Zemana z Číny, poškodilo reputaci celé skupiny. Myslí si to dlouhodobý Kellnerův spolupracovník František Dostálek, spoluzakladatel české pobočky poradenské společnosti KPMG a nynější předseda dozorčí rady PPF Group. Promluvil rovněž o lidech, kteří by mohli Kellnera v čele PPF nahradit. A také řekl, jaký vztah k byznysu má Kellnerův syn z prvního manželství.

reklama