CNN Prima News Mirai Navrátil

Mirai Navrátil

Výpis příspěvků ke štítku „Mirai Navrátil“

Mirai: Z naší nové desky není cítit kalkul. Mercedesy nemám, doma mi chybí ženský element

Myslím, že z naší nové desky není cítit kalkul. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl jeden z aktuálně nejvyhledávanějších muzikantů tuzemské scény Mirai Navrátil. Jeho kapele vychází 12. dubna album s – příznačně japonským – názvem Tomodachi a kritikům se podle hudebníka líbí, proto má obavu, jestli se deska shledá s dostatečným úspěchem i u široké veřejnosti.

Mirai zahráli na svatbě Petry Kvitové. Popsali následný mejdan i plány do konce roku

Skupina Mirai chystá již tento víkend koncert v rámci festivalu Hrady CZ. Při této příležitosti vystoupí v Rožmberku nad Vltavou. Jedna zastávka pro ně však byla velmi neobvyklá – po koncertě spěchali zahrát Petře Kvitové, která se na začátku července vdávala. Jaký to pro ně byl zážitek a jak si kluci z kapely užili posvatební oslavy? A jaké mají plány na konec roku?

Mirai „odpálkovali“ Babiše, bouřil se i Katapult. Jak politici zneužívají slavné písně

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Parafráze z filmové komedie Pelíšky vystihuje momentální situaci mezi politickými stranami a umělci asi nejlépe. Za poslední roky se totiž množí případy, kdy si volení zástupci lidu napříč politickým spektrem „vypůjčují“ do svých sloganů úryvky známých písní, aniž by o tom daným autorům a interpretům dali vůbec vědět nebo žádali o jejich souhlas. Takové případy následně často končí až u soudu.