reklama
CNN Prima News mistrovství světa

mistrovství světa

Výpis příspěvků ke štítku „mistrovství světa“

Fotbalisté vyhráli v kvalifikaci MS. Porazili Bělorusko 2:0, trefili se Schick a Hložek

11. října 2021 22:50

Čeští fotbalisté v předposledním utkání kvalifikace na mistrovství světa zvítězili nad Běloruskem 2:0, a drží si tak naději na druhé místo. Góly vstřelili Patrick Schick a Adam Hložek. Zápas se vzhledem k zákazu letů do Běloruska po sankcích od Evropské unie hrál na neutrální ruské půdě v Kazani, kvůli koronaviru navíc bez diváků.

Čeští hráči zamíří na světový šampionát ve hře Dota 2. O titul si zahrají v Izraeli

1. října 2021 00:23

Na posledním mistrovství světa v Dota 2 skončila česká reprezentace krok před finálovou částí turnaje, třebaže minulý rok před jeho zrušením s přehledem ovládla evropskou kvalifikaci. Svou pozici evropského šampiona potvrdil domácí tým i letos, když suverénně ovládl turnaj pro západní region, a vybojoval si tak postup na světový šampionát. Ten si našinci zahrají v Izraeli.

Velký úspěch na MS ve vodním slalomu: Chaloupka získal pro ČR první zlato po 44 letech

26. září 2021 13:33

Václav Chaloupka získal jako první český kanoista od roku 1977 titul mistra světa ve vodním slalomu. Úřadující světový šampion do 23 let triumfoval v Bratislavě díky čisté finálové jízdě i mezi seniory a navázal na titul Petra Sodomky. Bronz vybojovala při premiérovém startu ve finále seniorského šampionátu kanoistka Gabriela Satková. Stříbrný olympijský medailista z Tokia Lukáš Rohan přidal sedmé místo.

Český závodník McLarenu bojoval o světový pohár ve hře Trackmania. Odnáší si bronz

8. července 2021 00:23

Závodní hra Trackmania je na domácí scéně i ve světě oblíbenou stálicí už téměř dvacet let. Ve hře se pravidelně pořádají turnaje i mistrovství světa, na kterém v minulosti zazářil český hráč Martin „Kappa“ Krompolc. Letos znovu zabojoval o světový pohár, po sérii napínavých závodů si z finále ale nakonec odnáší bronz.

Mysteriózní zmizení hokejistů nad mořem, Čechoslováci hráli s Brity v osmi

29. května 2021 06:18

Sobotní zápas českých reprezentantů s Velkou Británií oživuje vzpomínku na vzájemný mač z 8. listopadu 1948, který paralyzovala letecká tragédie. Šest československých hokejistů totiž tehdy na zápas do Londýna nedoletělo, takže nároďák měl k dispozici jen osm hráčů. „Mysteriosní zmizení letadla,“ přemítal o záhadně ztraceném stroji s částí reprezentace deník Lidová demokracie. „Všechna pátrání se zatím ukázala bezvýsledná,“ uvedl deník ještě 12. listopadu.

reklama