CNN Prima News mistrovství světa

mistrovství světa

Výpis příspěvků ke štítku „mistrovství světa“

PŘEHLEDNĚ: Sportovní rok 2024. Fanoušci se dočkají hokejového MS v Česku, olympiády i Eura

V roce 2024 se uskuteční hned několik významných sportovních událostí. V Paříži se v létě bude konat olympiáda a čeští fotbalisté si zahrají na mistrovství Evropy v Německu. Praha a Ostrava v květnu hostí hokejové mistrovství světa, únor nabídne šampionát v biatlonu v Novém Městě na Moravě. Podívejte se na rozpis sportovních událostí následujících 12 měsíců.

Famózní úspěch českých sportovkyň. Hvězdy aerobiku zazářily na MS, zapsaly se do historie

České sportovkyně na mistrovství světa v aerobiku v belgickém Gentu vybojovaly řadu úspěchů. Viktorie Prokopová teprve jako druhá Češka v historii obhájila zlato v kategorii dospělých žen. Nejúspěšnější závodnicí celého mistrovství se stala Eva Matějovičová, která dokázala urvat tři zlaté medaile v jednom dni, čímž si zapsala historické prvenství.

Hořké oslavy titulu. Španělská fotbalistka se po vstřelení vítězného gólu dozvěděla o smrti otce

Hořké vítězství čekalo na hvězdu španělského ženského fotbalu. Během finálového zápasu proti Anglii vstřelila třiadvacetiletá Olga Carmonová vítězný gól. Jediná přesná střela rozhodla o nositeli titulu světových mistryň. Krátce poté, co souboj skončil, se fotbalistka dozvěděla smutnou zprávu –⁠ její otec zemřel, píše web Sky News.