CNN Prima News nákladní vůz

nákladní vůz

Výpis příspěvků ke štítku „nákladní vůz“

Dokonalá ukrajinská trefa. Obří exploze rozmetala transportéry okupantů, ukázaly záběry

6. prosince 2022 06:01

Ukrajinci se pochlubili dalším úspěšným úderem na ruské vojáky na východě země. Video, jež koluje po sociálních sítích, zachycuje skupinku okupantů na hranici Luhanské a Doněcké oblasti. Ukrajinci pravděpodobně pomocí dělostřelectva naváděného bezpilotním letounem provedli na Rusy drtivý útok. Rozmetali při tom dvě transportní vozidla. Ruští vojáci buď utekli, nebo byli zneškodněni.

Cyklisté na Šumavě surově napadli řidiče kamionu, který odvážel dřevo. Hledá je policie

30. června 2022 16:02

Dva cyklisté tento týden napadli na Šumavě řidiče kamionu, který z lesa odvážel vytěžené kůrovcové dřevo. Údajně jim vadilo, že se musí na lesní cestě nákladnímu vozu vyhnout, informovala ve čtvrtek mluvčí Lesů ČR Eva Jouklová. S agresivitou se lesníci setkávají zejména v turistických oblastech. Incidentem se jako přestupkem zabývá policie, pátrá po totožnosti cyklistů, potvrdila policejní mluvčí Barbora Šmaterová.

Разрушительная атака. Русский солдат сел в грузовик за секунду до того, как его взорвали ВСУ

21. května 2022 21:30

Украинцы противостоят российским захватчикам и с помощью противотанковых гранатометов. Это доказывает и следующее видео, которое гуляет по интернету. На кадрах можно видеть российский грузовик снабжения. Через секунды, после того, как в него сел один солдат, в автомобиль попала ракета.

Internet se zase směje Rusům: Vojáci nestihli nasednout, vůz marně dobíhali. Video je hitem

30. března 2022 13:58

Součástí války na Ukrajině jsou často i velmi bizarní situace. Objevují se zejména ty z ruské strany. Na sociálních sítích se v posledních hodinách objevilo video, na němž ruské jednotky opouštějí zasněžený lese. Dva vojáci však nestihli nastoupit na korbu odjíždějícího nákladního vozu. Když své kolegy dobíhali, jeden z nich navíc zakopl a upadl.

Tragická nehoda u Lanžhota: Kamion na dálnici D2 smetl auto silničářů. Řidič zemřel

28. května 2021 10:38
Aktualizováno

Dálnici D2 na 56. kilometru v obou směrech uzavřela v pátek ráno nehoda kamionu a vozu silničářů, řidič nákladního vozu zraněním podlehl. Řidič vozu silničářů vyvázl s lehkým zraněním. Dálnice byla v místě nehody zavřená, vozy jezdily v obou směrech přes odpočívadla. Vyproštění a odtažení kamionu trvalo až do podvečera, provoz byl obnoven okolo 18:15.