CNN Prima News nákladní vůz

nákladní vůz

Výpis příspěvků ke štítku „nákladní vůz“

Smrtelná nehoda na dálnici D8: Střet dvou nákladních aut a dodávky nepřežil jeden z řidičů

Aktualizováno

Dálnici D8 ve směru na Teplice uzavřela ve středu na prvním kilometru u Prahy nehoda dvou nákladních aut a dodávky. Jeden člověk kolizi nepřežil, vytvořily se kolony dlouhé několik kilometrů. Auta havarovala hodinu po poledni, před 18:00 se podařilo obnovit provoz levým jízdním pruhem, řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Smrtelná nehoda na Liberecku: Předjíždějící řidič zemřel po srážce s testovacím vozem

Jeden mrtvý, dva zranění. Taková je tragická bilance nehody na Liberecku. Na silnici I/13 u Bílého Kostela nad Nisou se srazila dvě auta při předjížděcím manévru. Podle mluvčí libereckých policistů Dagmary Sochorové se vozy čelně střetly. Členové zasahující hasičské jednotky na místě uvedli, že automobil, v němž cestovala druhá posádka, měl hybridní pohon a v době nehody absolvoval zkušební jízdu.

Záběry masakru: Čečenci rozstříleli ruský vojenský vůz. Ukrajinci sdíleli brutální video

Díry od kulek, krev a kouř. Skupina čečenských vojáků, kteří stojí na straně napadené Ukrajiny, zaskočila u lesní cesty projíždějící transportní vůz ruských okupantů. Čečenci vozidlo s typickým označením v podobě bílého písmene Z rozstříleli na kusy, jak je vidět na videu, jež se šíří po sociálních sítích. Další okolnosti, například kde se střet odehrál nebo kam měla ruská výprava namířeno, nejsou známy.

Náklaďákem zavraždila osm lidí, další zranila. Jsem sexuální mrzák, napsala Olga Hepnarová

V červenci 1973 se dvaadvacetiletá dívka rozhodla pomstít lidské společnosti. Střet s rozjetým náklaďákem nepřežilo osm lidí, další byli těžce zraněni. Hepnarové tragický čin byl vyvrcholením její déletrvající neschopnosti existovat ve společnosti jiných lidí, konkrétní psychické onemocnění se ale nikdy neprokázalo. Stala se poslední popravenou ženou v Československu.

Dokonalá ukrajinská trefa. Obří exploze rozmetala transportéry okupantů, ukázaly záběry

Ukrajinci se pochlubili dalším úspěšným úderem na ruské vojáky na východě země. Video, jež koluje po sociálních sítích, zachycuje skupinku okupantů na hranici Luhanské a Doněcké oblasti. Ukrajinci pravděpodobně pomocí dělostřelectva naváděného bezpilotním letounem provedli na Rusy drtivý útok. Rozmetali při tom dvě transportní vozidla. Ruští vojáci buď utekli, nebo byli zneškodněni.