CNN Prima News nehoda

nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „nehoda“

Cyklisté by měli být na silnici čitelnější, zdůrazňuje expert. Popsal rizika elektrokol

Počet nehod s účastí cyklistů se za poslední tři roky vyšplhal nad 56 tisíc. Podle koordinátora BESIPu pro Jihomoravský kraj Pavla Čížka se na silnice kvůli rozvoji elektrokol vydává čím dál více lidí, kteří by se k tomu dříve neodhodlali. Expert na cyklistiku ve vysílání CNN Prima NEWS proto apeloval, aby každé své rozhodnutí během jízdy včas a zřetelně signalizovali.

Vážná nehoda na Mělnicku. Na místě jsou těžce zranění, zasahuje záchranářský vrtulník

Aktualizováno

Při nehodě dvou osobních aut u obce Zlonín na Mělnicku se ve čtvrtek ráno zranili čtyři lidé. Jeden člověk má zranění vážná, záchranáři ho transportovali letecky do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Další tři lidé mají středně těžká zranění. Silnice I/9 je obousměrně uzavřená. Vyplývá to z informací od krajských hasičů a záchranné služby.

Řidič na Náchodsku najel do chodců. Mezi osmi zraněnými jsou tři děti, zasahoval vrtulník

V Polici nad Metují na Náchodsku před supermarketem v úterý odpoledne osobní auto srazilo několik lidí. Zranění utrpělo pět dospělých včetně řidiče a tři děti, uvedli policisté na sociální síti X. Do lékařských zařízení bylo přepraveno sedm zraněných včetně dvou dětí, jedno z nich dopravil do nemocnice vrtulník, potvrdila mluvčí královéhradeckých záchranářů Lucie Hanušová. Řidič měl zřejmě zdravotní indispozici, nehodu si nepamatoval, uvedl starosta Jiří Škop, podle něhož nešlo o úmysl.

První fotka řidiče nehody, při které zemřely Lucka, Katka a Sofia. S dívkami se rozloučí celá ves

Slovenští policisté zveřejnili po tragické nehodě ve Spišském Podhradí fotografie z místa havárie. V jejím důsledku vyhasly životy tří náctiletých dívek – Katky, Lucky a Sofii. Na jednom ze snímků je vidět řidič, který seděl za volantem autobusu. Ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok uvedl, že byl šofér v těžkém šoku. Policie v případu zahájila trestní stíhání. Informoval o tom slovenský web Topky.sk.

Další trable Boeingu: Tři kilometry nad zemí se letounu utrhl kryt motoru, ukazují záběry

Letoun Boeing 737-800 musel v neděli nouzově přistát v Denveru, když se mu při vzletu roztrhl kryt motoru a zasáhl klapku křídla. Je to další z řady nebezpečných incidentů, které podle deníku The Guardian v poslední době provázejí letadla předního amerického výrobce. Událost zachytily záběry cestujících, kteří seděli při letu na palubě.