reklama
CNN Prima News nehoda

nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „nehoda“

Nehoda na dálnici a pád z duny. Letos jsem na Dakaru psal životní příběh, říká Michek

17. ledna 2022 12:32

Loni na přetěžké zkoušce v saúdskoarabské poušti dosáhl na historicky nejlepší český výsledek v kategorii motocyklů. Na začátku roku 2022 Martin Michek pořadí tolik neřešil, byl kvůli všemožným trablím rád, že slavnou Rallye Dakar vůbec dokončil. A na vlastní kůži poznal, v jak lidském prostředí závodí. Třiatřicetiletý jezdec týmu Orion Moto Racing Group mluvil o zážitcích z písečného pekla v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Na Přerovsku se srazily nákladní vlaky. Vykolejily tři vozy, doprava na Ostravu kolabovala

14. ledna 2022 05:18
Aktualizováno

V pátek kolem desáté hodiny večer se částečně obnovil provoz na koridorové trati u Prosenic na Přerovsku, kde se ve čtvrtek v noci srazily dva vlaky. Plné obnovení provozu Správa železnic očekává za dva týdny. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, škoda podle údajů Drážní inspekce dosahuje 21 milionů korun. Policie nehodu vyšetřuje pro podezření z obecného ohrožení z nedbalosti.

Zbabělý kapitán a smrt desítek lidí. Před 10 lety ztroskotala Costa Concordia

13. ledna 2022 06:53

Mnoho známých lodních katastrof se odehrává daleko na moři, ale v pátek 13. ledna 2012 ztroskotala Costa Concordia těsně u pobřeží italského ostrova v poměrně mělké vodě. Při této nehodě, které se dalo předejít, zahynulo 32 lidí a mnoho dalších bylo vážně zraněno. Proč se výletní loď plavila tak blízko pobřeží? A proč byl kapitán zbabělec?

Vteřiny od tragédie: Pilota vyprostili z havarovaného letadla, než do něj narazil vlak

10. ledna 2022 22:38

Pouhé vteřiny dělily pilota malého letadla typu Cessna od fatální tragédie. Muž nezvládl ve čtvrti Pacoima v Los Angeles vzlet a zřítil se do kolejiště, přímo na přejezd. Ze stroje se pohotovým policistům podařilo zraněného pilota vyprostit jen pár vteřin před tím, než do letadla narazil vlak. Dramatickou záchranu zachytila kamera jednoho ze zachránců.

reklama