CNN Prima News nehoda

nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „nehoda“

Detaily z vyšetřování smrti studentky Zuzany. Řidič ji srazil na přechodu, na místě zemřela

30. ledna 2023 06:58

Smrt nadějné studentky herectví otřásl Spišskou Novou Vsí. Navzdory tomu, že dvaadvacetiletá dívka šla loni v září po přechodu, narazilo do ní auto a následky nehody byly fatální. Vozidlo řídil 50letý muž, studentka Zuzana na místě zemřela. Tragická nehoda se udála jen pár metrů od jejího bydliště. Policisté nyní informují o vývoji vyšetřování, píše web Pluska.

Děsivé okolnosti nehody v Ostravě: Mrtvé děti z auta vytáhl jejich otec. Jde o přejezd smrti

24. ledna 2023 10:34

Zamýšlený výlet k řece se pro otce s dětmi změnil v tragédii. Auto s posádkou smetl v sobotu na železničním přejezdu v Ostravě-Třebovicích vlak. Nehoda si vyžádala život dvouleté holčičky a jejího o deset let staršího bratra. Jejich otec se štěstím vyvázl jen s lehkými zraněními. Lidé nyní k místu nehody nosí květiny a plyšáky.

Řidič na přechodu v Jablonci smetl dva lidi. Auta tu jezdí strašně rychle, kritizují místní

23. ledna 2023 17:36

Policisté v Jablonci nad Nisou vyšetřují nehodu, při které osobní auto srazilo dva lidi. Muž a žena přecházeli přes přechod pro chodce, ale řidič už nestihl zabrzdit. Oba zraněné tak museli záchranáři transportovat do nemocnice. Místní upozorňují, že jde o rizikové místo, kde v minulosti pod koly aut skončilo už několik chodců.

Soud potrestal řidiče autobusu z Bosny. Na Lounsku nedal přednost a zavinil smrt mladíka

23. ledna 2023 12:51

Podmínečný trest v délce osmnácti měsíců si vyslechl řidič autobusu původem z Bosny a Hercegoviny, který způsobil na Lounsku v Ústeckém kraji smrtelnou dopravní nehodu. Zároveň obdržel dočasný zákaz řízení. Nad svým činem projevil lítost a částečnou vinu přijal. Podle vedení firmy, pro kterou pracoval, byl nespolehlivým zaměstnancem a autobus několikrát poškodil. Muž se těmto obviněním brání.

Plakaly, všude byly plameny. Teenageři popsali záchranu dětí z hořící školky v Brovarech

23. ledna 2023 10:51

Všude byly plameny a slyšet byl jen dětský křik. Tak popisují tragickou nehodu v Brovarech teenageři, kteří šli zrovna okolo tamní mateřské školy. Na nic nečekali a vběhli do hořící budovy, aby vyděšené děti zachránili. Ve středu zde totiž havaroval vrtulník, při nehodě zahynulo 14 lidí včetně jednoho dítěte. Na jejich odvahu upozornil zpravodajský web Kyiv Post.