CNN Prima News New Jersey

New Jersey

Výpis příspěvků ke štítku „New Jersey“

Každé z dvojčat se narodilo v jiný rok. Anomálie se letos udála v USA i Chorvatsku

Jedno z dvojčat má v rodném listě rok narození 2023, zatímco druhé už 2024, přestože je obě dělilo jen pár minut. Za všechno může fakt, že se sourozenci narodili během oslav nového roku. O výjimečné události informují zahraniční média a nejde pouze o jeden případ. Letos k anomálii došlo v USA i Chorvatsku, kde sestry přišly na svět dokonce dvě minuty od sebe.

Americký horor: Vrah měl uříznout hlavu své matce, na její tělo ulehl nahý. Policii zpíval

Scéna jako z nefalšovaného hororu se naskytla policistům v americkém New Jersey. Tamní kriminalisté obvinili z vraždy šestačtyřicetiletého Jeffreyho Surgenta, který podle jejich podezření zabil svou matku Alexandrii a uřízl jí hlavu. Tu pak vyhodil na chodbu a nahý si lehl na matčino tělo. Poté, co ho policisté zadrželi, si měl zpívat: „Ježíš mě miluje.“ Tématu se věnuje i web Daily Mail.

Eliáš odmítl prodat dres ze Stanley Cupu za čtvrt milionu. Hokejoví fanoušci mu udělali radost

Dres, v němž přebíral slavný Stanley Cup, neprodá. Patrik Eliáš nedávno odmítl dokonce i nabídku 10 tisíc dolarů, tedy skoro čtvrt milionu korun. Jeden z nejlepších hokejistů české historie to prozradil při slavnostním předávání výnosu charitativní dražby dresů hokejistů Motoru České Budějovice pro potřeby Dětského fondu OSN (UNICEF).

Děsivé svědectví ženy z izraelské márnice: Teroristé sťali těhotnou i její nenarozené dítě

Horší než zvěrstva nacistů, tvrdí o hrůzách páchaných na obětech Hamásu Shari, která pracuje jako dobrovolnice v márnici na jedné z izraelských vojenských základen. Její tým má během dvanáctihodinové směny za úkol vytahovat zohavená těla z pytlů, identifikovat je a následně připravit k aktu pohřbení. Dosud se podařilo identifikovat a zajistit okolo osmi stovek zabitých. Krutému řádění radikálů se nevyhnuly nejen děti, ale dokonce ani těhotné ženy. O svědectví statečné ženy informuje web DailyMail.

Vteřiny od katastrofy: Letadla se skoro srazila nad Oregonem, nebezpečný manévr zachytil radar

Nad oregonským letištěm málem došlo ke srážce dvou letadel. Pravděpodobně vlivem bouřky se k sobě přiblížila na zhruba 76 metrů. Zabránit hrozící tragédii se podařilo pilotům Alaska Airlines, kteří přerušili přistání. Z paralelní dráhy totiž odlétal stroj společnosti SkyWest. Napjatou situaci zachytil záznam sledování letu. Incident vyšetřuje Federální letecká správa (FAA), informoval Daily Mail.

Trump pod ostrou palbou kritiky. Opět nedorazil na debatu, mluvil ke stávkujícím automobilky

Floridský guvernér Ron DeSantis kritizoval bývalého šéfa Bílého domu Donalda Trumpa, že se v noci na čtvrtek SELČ vyhnul i druhé televizní debatě republikánských kandidátů na prezidentský úřad. Trump, který má mezi republikánskými uchazeči jasně nejvyšší preference, místo účasti v debatě pronesl projev ke stávkujícím zaměstnancům detroitských automobilek. Exprezident se stal terčem kritiky i dalších republikánů, včetně bývalého guvernéra New Jersey Chrise Christieho, který Trumpa obvinil, že se na debatu bál přijít. V diskusi, jež se točila mimo jiné kolem imigrace, ekonomiky či zdravotní péče, mířila kritická slova často i na nynějšího prezidenta Joea Bidena, napsala agentura AFP.

Neúcta k Ivaně? Trump hrob exmanželky nechává zarostlý, má jej na golfovém hřišti

Americký exprezident Donald Trump a jeho rodina se prakticky vůbec nestarají o hrob jeho první exmanželky, kterou byla česká podnikatelka, lyžařka a modelka Ivana. Ta je pochována na golfovém hřišti v místě, které Trumpovi ještě coby rodina často navštěvovali. Jak zjistil deník The Daily Mail, místo je dnes zarostlé, neudržované a náhrobní kámen je sotva vidět.

CNN: Donald Trump hraje vabank. V bitvě o Bílý dům chce zachránit hlavně sám sebe

Bývalá hlava Spojených států Donald Trump je nejvážnějším kandidátem Republikánské strany na prezidentskou nominaci k volbám v roce 2024. Přitom se na něj valí jeden soudní problém za druhým. Po prohraném procesu, podle něhož měl sexuálně zneužít jistou spisovatelku, se aktuálně řeší kauza s tajnými vládními dokumenty. Ty si měl odvézt na své floridské sídlo Mar-a-Lago poté, co mu skončil jeho mandát. Trump byl již oficiálně podruhé zatčen a přiveden před soud, což USA nepamatují. CNN připomíná, že pokud se znovu nastěhuje do Bílého domu, velmi zvýší šance, že v budoucnu nepůjde za mříže.