CNN Prima News New York

New York

Výpis příspěvků ke štítku „New York“

Bolestné odhalení Gránského: S manželkou přišel o miminko. Jak těžké období překonávali?

2. února 2023 09:33

Se smutnou informací se po více než roce a půl od události svěřil herec a hvězda seriálu ZOO David Gránský. Se svou manželkou Nikolou v létě 2021 přišli o miminko – tomu ve třetím měsíci těhotenství přestalo bít srdíčko. Gránský přiblížil, jak náročné období pár zvládal a popsal emoce z druhého těhotenství své ženy.

Policisté v USA ubili řidiče. Záběry ukazující brutální zákrok pobouřily Bidena i veřejnost

28. ledna 2023 15:09

Úřady amerického města Memphis zveřejnily obrazový materiál zachycující brutální zásah policistů ze 7. ledna, v jehož důsledku zemřel černošský řidič Tyre Nichols. Prokuratura tento týden v souvislosti s tímto případem obvinila z vraždy a dalších trestných činů pět policistů, kteří jsou všichni černé pleti. V reakci na publikované záběry se v několika amerických městech demonstrovalo proti policejní brutalitě.

Po tragické ztrátě miminka přišlo štěstí. Sára Affašová sdílela radostnou novinu

17. ledna 2023 21:34

Po zhruba čtvrtroce od tragické ztráty syna se herečka Sára Affašová s partnerem Martinem Donutilem podělila na sociálních sítích se svými fanoušky o radostnou novinu. Při návštěvě New Yorku, kam pár na podzim vycestoval, syn oblíbeného herce poklekl. „Budeme se brát,“ prozradila Affašová a sdílela fotografie s prstenem na ruce.

Nechutný čin v letadle. Opilec si spletl seniorku se záchodem a pomočil ji, hrozí mu vězení

9. ledna 2023 11:23

Na svůj předvánoční let do New Yorku zcela jistě nezapomene asi 70letá žena. Muž silně posílený alkoholem si totiž její místo spletl se záchodem. Incident se odehrál na lince z indického Nového Dillí do amerického New Yorku. V době incidentu byl prý výtržník opilý a na nic si nepamatuje. Za nechutný čin mu dokonce hrozí žalář.

Mediální svět v slzách. Zemřela první americká televizní moderátorka Waltersová

31. prosince 2022 06:10

Ve věku 93 let zemřela někdejší významná americká televizní moderátorka Barbara Waltersová. Oznámila to stanice ABC News, kde Waltersová pracovala. Novinářka proslula televizními rozhovory s vlivnými osobnostmi a celebritami. V 70. letech minulého století se stala první moderátorkou večerních televizních zpráv ve Spojených státech. Zemřela v pátek ve svém domě v New Yorku.

Vánoční zázrak: Rodina zachránila život postiženému seniorovi. Ztratil se ve sněhové bouři

29. prosince 2022 11:14

V americkém státě New York došlo k malému vánočnímu zázraku. Mladá rodina tam zachránila život mentálně postiženému seniorovi, který se ztratil v silné sněhové bouři. Zmateného muže se silnými omrzlinami přivedli do svého domova na Štědrý den a začali shánět pomoc. Ta však od záchranných složek kvůli extrémnímu počasí nepřicházela. Matka tří dětí, která se muže ujala, proto vzala věc do vlastních rukou.