CNN Prima News Nigérie

Nigérie

Výpis příspěvků ke štítku „Nigérie“

Porodnost celé Evropy trumfují hned tři země světa. Vedle 172 Indů se narodí jeden Čech

6. září 2022 07:32

Každé čtyři minuty se na světě narodí zhruba tisíc dětí. I když se experti neshodnou, kdy se globální populační růst zastaví, jisté je, že ještě v příštích několika dekádách bude obyvatelstvo Země bobtnat. Pro fanoušky evropského kontinentu to ale bude smutný pohled, otěže populačního pelotonu totiž dávno masivně přebrali Asiaté a Afričané.

Z hrůzy do hororu. Dívka utekla před válkou na Ukrajině, v Německu ji znásilnili migranti

12. srpna 2022 15:52

Dva agresoři se jmény Rachid a Abdullahi údajně nezávisle na sobě znásilnili v Německu 18letou dívku, která utekla z válkou zmítané Ukrajiny. K incidentu mělo dojít na kotvící lodi v Düsseldorfu, kde se ubytovali jak ukrajinští uprchlíci, tak i platící hosté. Pravděpodobní útočníci mají stejně jako oběť ukrajinské občanství, původem jsou ale z Tuniska a Nigérie.

Nejlepší z nejlepších: Finále největší ICT soutěže od Huawei bylo oslavou mladých talentů

30. června 2022 17:24

Čínský Šen-čen byl v uplynulých dnech dějištěm významného světového finále. Přes 150 tisíc studentů z více než dvou tisíc univerzit napříč 85 zeměmi a regiony po celé planetě se v posledních měsících zúčastnilo soutěže Huawei ICT Competition 2021–2022. Největší finále v historii ocenilo řadu studentských projektů. Poprvé byla udělena cena v kategorii Women in Tech za ryze ženský přínos v rámci soutěže a nově bylo představeno ocenění za digitální inkluzi pod záštitou iniciativy Huawei Tech4All.

Falešný DiCaprio vylákal z ženy 19 milionů. Psal, že ho zotročila scientologická církev

14. května 2022 06:13

Neznámý podvodník (možná šlo dokonce i o skupinu lidí) vylákal v průběhu let z 54leté Američanky přes 800 tisíc dolarů, v přepočtu 19 milionů korun. Muž se vydával za oscarového herce Leonarda DiCapria a inicioval na sociálních sítích se ženou tajný románek. Když už měl padesátnici v moci, začal tvrdit, že ho zotročila scientologická církev, a proto potřebuje peníze. A žena peníze posílala.