TV Prima poprvé odvysílala Zprávy z mobilního zpravodajského studia

Dnes poprvé odvysílala TV Prima svou hlavní zpravodajskou relaci z nového mobilního studia. Živé vysílání z regionů odstartovaly Zprávy FTV Prima z Mikulova, odkud se bude vysílat také v neděli.

Na mikulovské náměstí dorazily stovky diváků, kteří se celé odpoledne bavili společně s oblíbenými moderátory a tvářemi TV Prima. Na úspěšný start zpravodajské roadshow si společně s moderátory připili také diváci, kterým se dokonce podařilo pokořit dosavadní rekord v počtu připíjejících lidí na jednom místě. V Mikulově na náměstí jich bylo 480, což je ode dneška nový český rekord ověřený agenturou Dobrý den.

S mikulovským vysíláním byla kromě diváků na místě spokojená také šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky FTV Prima Jitka Obzinová. „Přes drobné technické nedostatky s trasou se nám dnešní premiérové vysílání podařilo podle představ a už se těšíme na zítřek,“ řekla.

Zítra se v Mikulově kromě večerního vysílání mohou diváci v rámci odpoledního programu těšit například i na koncert skupiny Chinaski.

Přesnější program najdete tady: