nůž

Výpis příspěvků ke štítku „nůž“

Chtěl jsem si vyřídit účty se satanem, svěřil se agresor. Za útok nožem skončí ve vězení

23. listopadu 2022 15:02

Krajský soud v Ústí nad Labem ve středu potrestal 37letého Františka K., který podle rozsudku letos na Velikonoce v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku bodl svého známého kuchyňským nožem do krku. Za útok si agresor od soudce vysloužil trest v podobě 6,5letého pobytu ve vězení. Rozsudek však není pravomocný, muž se na místě odvolal.

Detaily hororu v Postřelmově: Mladík útok připravoval, dědečka bodal nožem do hlavy a krku

4. listopadu 2022 11:36
Aktualizováno

Policie obvinila devatenáctiletého mladíka z pokusu dvojnásobné vraždy seniorů v Postřelmově na Šumpersku. Šlo o vnuka jednoho z napadených. Oba muže napadl vojenským nožem, utrpěli bodnořezná poranění. Dvaasedmdesátiletý dědeček pachatele utrpěl těžká zranění a je stále udržován v umělém spánku. Mladík si podle kriminalistů čin dopředu naplánoval. Po motivu policisté pátrají, nevylučují ani duševní onemocnění pachatele, které bude předmětem znaleckého zkoumání, řekl v pátek novinářům šéf odboru obecné kriminality Jan Lisický. Mluvčí šumperského soudu René Braun odpoledne sdělil, že soud rozhodl o vzetí obviněného do vazby.

Policie pátrá po nebezpečném cizinci. V Praze nožem a boxerem napadl během chvíle čtyři lidi

4. listopadu 2022 10:53

Policisté pátrají po Gruzínci, který podle nich v březnu v Praze 4 během tří hodin napadl čtyři lidi. Jako uprchlý je obviněn z těžkého ublížení na zdraví, vydírání a z loupeže, hrozí mu až dvanáctileté vězení. Policejní mluvčí Eva Kropáčová to dnes uvedla v tiskové zprávě. Hledaný muž může být podle policie nebezpečný, lidé by se ho tak neměli snažit sami zadržet.

Nové detaily hrůzy v Hloubětíně: Policie obvinila 16letého chlapce z vraždy mladíka

27. října 2022 13:44

Policisté obvinili šestnáctiletého mladíka ze sobotní vraždy muže v bytě ve Slévačské ulici v Praze 9 a navrhli pro něj vazbu. Policie to ve čtvrtek uvedla na Twitteru. Podle dřívějších informací je obětí devatenáctiletý muž, přičemž o tři roky mladší mladík byl sám vážně zraněný. Kriminalisté také informovali o tom, že incidentu v bytě se nezúčastnil žádný další člověk.