reklama

nůž

Výpis příspěvků ke štítku „nůž“

Agresor ve Dvoře Králové zbil mladého muže. Pak nožem hrozil teenagerům

9. listopadu 2021 21:36

Zajímavé vyústění mělo loupežné přepadení ve Dvoře Králové nad Labem a potyčka mezi agresivním mužem s nožem a mladíky nedaleko. Ukázalo se, že pachatel je stejný, vždy vyhrožoval pobodáním. Navíc šlo o odsouzeného, který se od policistů dozvěděl, že měl nastoupit na 14měsíční trest za krádeže. Teď si zřejmě odsedí trest vyšší. Oloupeného teenagera zmlátil tak, že musel být převezen do nemocnice.

Muž vešel do vlaku v kostýmu Jokera a založil požár. Prý chtěl být odsouzen k smrti

31. října 2021 19:01

Policie v Japonsku zatkla muže, který v neděli večer zaútočil nožem na cestující ve vlaku v Tokiu a zranil nejméně 10 lidí. Jedna z obětí je ve vážném stavu, informovala agentura Kjódó. Útočník v převleku Jokera navíc podle dalších japonských médií založil pomocí hořlaviny v jednom z vagonů oheň, a způsobil tak mezi pasažéry paniku. Prý chtěl zabíjet, „aby mohl být odsouzený k smrti“.

Kvůli sprše bodl Moldavan krajana do srdce. Proti rozsudku se odvolal, prý se bránil

29. října 2021 07:12

Spor kvůli tomu, kdo půjde dřív do sprchy, skončil bodnou ranou do srdce. Liberecký soud v případu ve středu vynesl verdikt. Téměř padesátiletý Moldavan, který bodl svého krajana na nelegální ubytovně v Nových Zákupech na Českolipsku, má strávit za mřížemi deset let za vraždu. Obžalovaný vinu odmítá a tvrdí, že se jen bránil ve strachu o vlastní život. Proti rozsudku se odvolal.

reklama