nůž

Výpis příspěvků ke štítku „nůž“

Mlátil ji do hlavy, lidé jen stáli a koukali. Svědkyně popsala hrůzný útok na školačku v Brně

Zprvu slovně napadl handicapovanou svědkyni, posléze bezdůvodně fyzicky zaútočil na školačku. Šokující scénu popsala pro redakci Krimi zpráv právě handicapovaná žena. Když muž začal dívku bít do hlavy, nikdo z přítomných jí nepomohl. „Začala jsem se proto rozjíždět dolů, když ji šly dvě ženy bránit. Ale nejhorší bylo, že dívce předtím nikdo nepomohl. Všichni stáli a dívali se,“ líčila hrůzu. Školačka nakonec skončila v nemocnici s bodným zraněním na krku, pachatele se podařilo zadržet.

Policisté nalezli uprchlici z bohnické léčebny. Útočila už dřív i za hranicemi

Aktualizováno

Policisté v sobotu večer oznámili, že nalezli ženu, po které pátrali poté, co utekla z Psychiatrické nemocnice Bohnice. Ta měla podle informací Krimi zpráv dříve napadnout dva lidi – jednoho v České republice, druhého za hranicemi. Pacientka má nařízeno ochranné léčení právě kvůli opakované násilné trestné činnosti. Kvůli zhoršení zdravotního stavu byla nedobrovolně hospitalizována, načež z léčebny uprchla. Policie dříve uvedla, že žena mohla být ozbrojena kuchyňským nožem.

Drama v hradecké nemocnici. Zloděj na videu poranil pracovníka nožem, policie prosí o pomoc

Lékaři z Fakultní nemocnice Hradec Králové zažili během své služby velmi nepříjemný incident. Na začátku srpna se do uzavřeného oddělení dostal zloděj, který se hodlal obohatit na osobních věcech pacientů. Neváhal dokonce napadnout personál, který ho při krádeži načapal. Zaměstnance drobně pořezal a zmizel. Policie nyní po zloději a agresorovi pátrá.

Dívka měla usmrtit spolubydlícího nožem. Hrozilo jí 20 let vězení, dostala podmínku

Dvaadvacetileté Marii Čukardové uložil v pondělí soud tříletý podmíněný trest za to, že v pražském bytě usmrtila nožem spolubydlícího. Obžaloba pro dívku žádala 13 let vězení za předem naplánovanou vraždu. Dívka se k činu přiznala, popírala ale, že si ho připravovala. Soud jí uvěřil, že se muže bála, protože měl násilnickou trestní minulost. Verdikt není pravomocný –⁠ státní zástupkyně se proti němu na místě odvolala a obhajoba si ohledně podání odvolání ponechala lhůtu na rozmyšlenou.