Ohio

Výpis příspěvků ke štítku „Ohio“

Kuriózní nehoda v posilovně: Žena uvízla na stroji hlavou dolů, zavolala policii

4. září 2022 09:13

Miliony lidí si na TikToku pustily videonahrávku kuriózní nehody Američanky z Ohia, která v posilovně uvízla na balančním stole hlavou dolů – a nedokázala se vrátit do správné polohy. Když se jí nepovedlo přivolat na pomoc zaměstnance tělocvičny, zachránily ji chytré hodinky, z nichž zatelefonovala na linku 911, napsal zpravodajský server Miami Herald.

Hmyz v žaludku a 20 tisíc žihadel. Muž vydráždil včely zabijáky a skončil v kómatu

2. září 2022 12:07

Hrozivý zážitek se šťastným koncem si prožil 20letý Austin Bellamy z amerického Ohia. Muž pracoval na zahradě svého kamaráda a ořezával na žebříku větve citrónovníku. Jenže při tom omylem poničil včelí úl, ve kterém sídlily agresivní afrikanizovaná včely (též známé jako včely zabijáci). Hejno hmyzu se na nešťastníka okamžitě vrhlo, Bellamy jen se štěstím přežil.

Znásilněné 10leté dívce úřady zakázaly jít na potrat. To je šílené, běsní prokurátor

3. července 2022 13:17

Po rozhodnutí amerického nejvyššího soudu bylo zrušeno právo na potrat v celých Spojených státech do 24. týdne těhotenství. Jednotlivé státy tak o pravidlech interrupce rozhodují samy. V Ohiu se tak do svízelné situace dostala desetiletá dívka, která byla znásilněna. Tamní úřady jí po kontroverzní změně zákonů potrat zakázaly. Dívka podstoupí lékařský zákrok v jiném státě.

Dozorci brutálně zbili vězně a nechali ho bez pomoci. Ochrnutý mladík vysoudil stamiliony

8. listopadu 2021 00:14

Jedenadvacetiletý Seth Fletcher si odpykával dvouletý trest odnětí svobody za sexuální delikt ve státním vězení v Ohiu v USA. V dubnu 2020, dva měsíce před propuštěním, ho vězeňští dozorci brutálně napadli a způsobili mu těžká poranění, jejichž následkem ochrnul a je trvale upoután na vozík. Muž za to nyní získá odškodnění ve výši 17,5 milionu dolarů (v přepočtu 380 milionů korun).

Další drsný zásah policistů v USA: Ochrnutého muže vytáhli z auta za vlasy

12. října 2021 13:48

Americká policie čelí kritice za zářijový zásah v Daytonu ve státu Ohio. Strážci zákona zastavili auto s řidičem, kterého podezírali z obchodu s drogami. Muž ale na výzvy, ať z vozu vystoupí, odpovídal, že nemůže, protože je ochrnutý. Policisté ho poté vytáhli z auta násilím, přičemž ho drželi za ruce a vlasy. I když záznam ze zásahu pohoršil mnoho lidí včetně lidskoprávních skupin, policie si stojí za tím, že jednala v souladu s právem.