Divoká veselka na Děčínsku: 11 svatebčanů se otrávilo alkoholem a drogami v dezertech
Na svatbě na Děčínsku museli zasahovat záchranáři. Zdroj: Profimedia.cz
Krušnou noc mají za sebou záchranáři v Horním Podluží na Děčínsku. Zasahovali na svatební oslavě, při které si několik hostů stěžovalo na zdravotní obtíže. Zprvu nejasná příčina se brzy odhalila.
Záchranáři mají za sebou na Děčínsku netradiční výjezd, když se jedna svatební oslava změnila v hromadný zásah zdravotnické záchranné služby. „Celkem jsme ošetřili 11 svatebčanů s podezřením na intoxikaci kanabinoidy a alkoholem, z toho devět osob jsme transportovali do děčínské nemocnice k dalšímu vyšetření,“ uvedl mluvčí krajských záchranářů Patrik Cmorej. Jak zjistila redakce Krimi zpráv, drogy se objevily v dezertech. Případem se zabývají policisté.
ČTĚTE TAKÉ: Masová střelba na festivalu v Ohiu. Zranění utrpělo 12 lidí, dva jsou v kritickém stavu
Podle záchranářů nikdo nebyl v ohrožení života. „Novomanželům samozřejmě přejeme hodně štěstí na společné cestě životem. Svatební noc si asi představovali trochu jinak — ale jedno je jisté: na tuhle oslavu budou všichni zúčastnění ještě dlouho vzpomínat,“ uvedli záchranáři na Facebooku.
Podobné události podle nich připomínají, že ani při oslavách by se neměla podceňovat rizika spojená s alkoholem a dalšími návykovými látkami. „To, co mělo být nezapomenutelným večerem plným radosti, zaměstnalo záchranáře, zdravotníky i nemocniční personál,“ dodali.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Posun v případu nálezu části dětského těla na Sokolovsku. Policisté dopadli podezřelého