reklama
CNN Prima News Oktagon MMA

Oktagon MMA

Výpis příspěvků ke štítku „Oktagon MMA“

Velkolepá show plná lvů letos nebude. Vémola a Ceterová odložili svatbu. Proč?

21. července 2021 09:17

Šok pro své fanoušky přichystali český MMA zápasník Karlos Vémola se svou snoubenkou Lelou Ceterovou. Chystali svatbu, ale na poslední chvíli ji o rok odložili. Proč? Důvodem je zdravotní stav jak „Terminátora“, tak slovenské playmate. Velkolepá show, jak o svatbě pár často mluví, se tak uskuteční 28. července 2022. Den musel zůstat stejný. Pro oba je totiž velmi důležitý.

Kdybych zrušil zápas, zruším i svatbu, říká Vémola. Marpo? Mě disco zápasník nezmlátí

7. července 2021 11:30

Slavný český MMA fighter Karlos Vémola se nyní nachází ve skutečně perném období. Jeho partnera Lela je těhotná, v červenci si ji vezme, ještě předtím absolvuje titulový souboj, pak ho čeká exhibiční boxerská show s rapperem Marpem. „Největší money fight, který tu kdy byl. Žádný zápasník na česko-slovenské půdě předtím nedostal tolik peněz za zápas,“ řekl „Terminátor“ v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

13. května 2021 09:18

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

Český youtuber chce fight s Vémolou, Štáfek mu je málo. Pohrdá i promotérem

5. května 2021 21:15

Jon Mariánek je Čech, který už několik let žije ve Spojených státech amerických a pomáhá s tvorbou videí kontroverzním youtuberům Jakeovi a Loganu Paulovi. Sám často vytváří vlastní obsah, ve kterém se nezřídka opírá do rodné země a lidí v ní žijících. Teď opět na dálku rozvířil ve středu Evropy vášně a opřel se do MMA organizace Oktagon, respektive jejího promotéra Ondřeje Novotného.

Vozový park bijce Vémoly: Vytuněný Hummer H2, Bentley i nové SUV od Mercedesu

17. dubna 2021 07:23

Známý český bojovník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola svou vášeň pro auta nikdy neskrýval, ba naopak. Svými extravagantními kousky se často chlubí jak na sociálních sítích, tak i na veřejnosti. Jeden z jeho nejkontroverznějších vozů, upravený Hummer H2, se nám dokonce poštěstilo spatřit v podzemních garážích televize Prima. A musíme říci, že je stejně děsivý jako sám majitel.

reklama