CNN Prima News Oktagon MMA

Oktagon MMA

Výpis příspěvků ke štítku „Oktagon MMA“

Zachránili mě, na zápas jsem vůbec nemyslel. Vémola popsal dramatickou hospitalizaci

7. prosince 2022 10:35

Český bojovník MMA Karlos Vémola leží již týden v nemocnici v pražském Motole s těžkým zánětem. V novém rozhovoru pro web iSport.cz mimo jiné přiznal, že na odvetu o titul Oktagonu ve střední váze s Patrikem Kinclem, která se měla uskutečnit 30. prosince v O2 aréně, zatím neměl ani pomyšlení. 37letý fighter rovněž prozradil, jak proběhl dramatický převoz do nemocnice a s jakými komplikacemi se potýká.

Vémola z nemocnice zrušil očekávaný zápas. Otrávený soupeř vzkazuje: Může si za to sám

6. prosince 2022 17:40

Prosincový galavečer organizace Oktagon v pražské O2 areně přišel o hlavní zápas. Karlos Vémola ze zdravotních důvodů zrušil dlouho očekávaný titulový souboj MMA ve střední váze s Patrikem Kinclem. Sedmatřicetiletý fighter je od minulého týdne v nemocnici se zánětem v těle. O zrušení souboje v úterý informovali zástupci Oktagonu.

Můj život je jedna velká bolest, říká Vémola před sňatkem. Popsal i netradiční svatební cestu

27. července 2022 23:44

V sobotu jako král nastoupil na vyprodanou Štvanici, kde následně uškrtil srbského zápasníka Aleksandra „Jokera“ Iliče a stal se šampionem. Pás, který získal, věnoval své nastávající manželce Lele, kterou si ve čtvrtek ve čtyři hodiny vezme. Můj život je jedna velká bolest, ale jsem šťastný, říká obávaný Terminátor v pořadu 360°.

Vémola zmizel nečekaně z arény. V baráku jsem měl zloděje, Lela je zamkla v šatně, řekl

10. dubna 2022 21:16

V sobotu se v Ostravar Aréně konal turnaj Oktagon 32. Mezi diváky nechyběl ani jeden z nejznámějších českých zápasníků Karlos Vémola. Z ničehonic ale arénu opustil. Důvodem mělo být to, že mu jeho partnerka Lela Ceterová psala, že jsou u nich doma zloději. Ceterová je prý zamkla v místnosti, do které se vloupali. V domě měli strávit čtyři minuty.

Kalašnik kvůli válce nezápasil, reakce fanoušků ho dojala. Zasáhlo mě to, přiznává

1. března 2022 12:01

V programu MMA turnaje Oktagon 31 byl původně zápas, který v kontextu posledních událostí nebylo možné uskutečnit. Čech narozený na Ukrajině Andrej Kalašnik se měl v kleci porvat s Rusem Arturem Karavajevem. „On sám říkal, že je proti válce, přistupuje k tomu jako normální člověk, takže jsem neměl problém se s ním bavit,“ popsal ve vysílání CNN Prima NEWS zápasník pro své příjmení přezdívaný „AK-47“.

Růžový panter? Ve světě MMA je nutné se lišit, říká Kozma. Jinak nikoho nezajímáte

3. února 2022 07:14

V tuzemsku nejskloňovanějším jménem spojeným s MMA je Karlos Vémola. Ten však mediální pozornost přitahuje spíše věcmi odehrávajícími se mimo osmihranné bojiště. Pokud jde čistě o souboje v kleci, aktuálním fenoménem je David Kozma. Nelze ho přehlédnout už jen kvůli tomu, že v organizaci Oktagon získal – a hlavně pětkrát obhájil – pás šampiona velterové váhy. A k tomu vyniká jedinečnou růžovou vizáží. I o ní mluví v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Konec průtahů, vše je dojednáno. Vémolu čeká boxerský souboj s Marpem v květnu

28. ledna 2022 14:48

Očekávaný největší tuzemský „money fight“ mezi slavným českým MMA zápasníkem Karlosem Vémolou a rapperem Marpem byl několikrát odložen hlavně kvůli zdravotnímu stavu „Terminátora“. Nyní se však veterán organizace UFC cítí připravený, a tak společně se soupeřem podepsali smlouvu, kterou se zavazují k zápasu s termínem 21. května. Dvojice to potvrdila exkluzivně pro CNN Prima NEWS.

Byl jsem od krve jako řezník, kolem pobodaní lidé. Vémola vzpomíná na život vyhazovače

16. ledna 2022 21:41

Nejmedializovanější český MMA zápasník Karlos Vémola zažil velmi zajímavou cestu na vrchol. Sám říká, že by nikdy nenastoupil do klece, kdyby před lety coby vyhazovač nočního londýnského klubu „nevyprovodil“ neukázněné fightery. O pozoruhodném začátku úspěšné kariéry a oddanosti sportu mluvil v rozhovoru pro podcast Fight Cast One.

Nepřípustné, rozhodla organizace Oktagon. Vyloučila zápasníka kvůli tetování Hitlera

30. prosince 2021 10:32

Za velmi zvláštních okolností musela MMA organizace Oktagon zasáhnout do programu čtvrtečního turnaje. Když zjistila, že zápasník Radek Roušal má na pravé ruce vytetovaného nechvalně proslulého diktátora Adolfa Hitlera, okamžitě jeho účast na akci zrušila. Sám 26letý fighter se omluvil a podotkl, že podobizna nacistického vůdce je pozůstatkem mladické nerozvážnosti.