CNN Prima News Palm Springs

Palm Springs

Výpis příspěvků ke štítku „Palm Springs“

České a světové filmové festivaly v roce 2022: Na jaké a kdy přesně se můžeme těšit?

2. ledna 2022 10:57

Kdy se můžete těšit na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech? Kdy se se projdou největší hvězdy světových kin po červeném koberci v Cannes? A kdy a kam můžete vyrazit na Festival otrlého diváka? Podívejte se na velký přehled českých a světových filmových festivalů, které nás čekají v roce 2022. Termíny samozřejmě může ovlivnit pandemie koronaviru.

Zemřel jeden z nejslavnějších dirigentů světa James Levine

17. března 2021 17:32

Ve věku 77 let zemřel 9. března jeden z nejvýznamnějších světových dirigentů James Levine. S odvoláním na jeho lékaře o tom ve středu informoval list The New York Times. Levine proslul zejména svou téměř čtyři desetiletí trvající spoluprací s newyorskou Metropolitní operou (MET). V roce 2018 s ním však rozvázala spolupráci kvůli obviněním ze sexuálního zneužívání.

Co nás čeká tento týden v kinech? Populární americký komik i česká hrůza

13. srpna 2020 20:13

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 13. srpna? Aktuální nabídka čítá hned šest nových titulů. Nejvýraznějším kusem bude svěží a nápaditá komedie Palm Springs. Příznivce tuzemských romantických komedií možná potěší Casting na lásku, naopak náročnější diváci by měli vyhlížet drama Lola. Další možností jsou hned tři umělecky zaměřené dokumenty.