CNN Prima News paragliding

paragliding

Výpis příspěvků ke štítku „paragliding“

Hrozivý pád paraglidistky v Krkonoších. Nezvládla manévr po startu a zřítila se do stromů

11. října 2022 14:07

Krátce po startu skončila mladá paraglidistka ve stromoví. Hrozivě vypadajícímu pádu v Krkonoších na Černé hoře přihlíželi i dva záchranáři, kteří let natáčeli. Protože se nedaleko od incidentu nacházel také záchranářský vrtulník, jeho posádka ihned zasáhla a ženu z těžko přístupného terénu vyprostila.

PRIMA ČESKO KVÍZ: Replika korunovačních klenotů, američtí veteráni i paragliding

28. srpna 2022 00:53

Další porce tipů na letní výlety? Jistě, Prima Česko je přináší každou neděli. Tentokrát jsme měli možnost si zblízka prohlédnout repliku korunovačních klenotů, která je na první pohled k nerozeznání od originálu. Mohli jste nahlédnout do běžně nepřístupných prostor Koněpruských jeskyní a navštívili jsme nejstarší českou botanickou zahradu. Ti, kteří hledají osvěžení, měli možnost se inspirovat návštěvou Aqualandu Moravia a dobrodružnější povahy jistě přivítaly reportáž z kopce u obce Raná, kde se to hemží paraglidisty. Vedle toho milovníci silných motorů určitě zajásali při reportáži z Muzea amerických veteránů.

Několik minut nahoru, hodiny dolů. Vyzkoušeli jsme za vás paragliding na Rané u Loun

20. srpna 2022 08:40

Kdo někdy pojede kolem obce Raná na Lounsku, určitě by se měl zaměřit na místní kopec. Pokud bude mít štěstí, uvidí kolem něj létat desítky paraglidů. Právě tento kopec je pro nadšence se speciálními křídly jako dělaný. Jsou tu prý dokonce jedny z nejlepších podmínek v republice. Štáb CNN Prima NEWS vyzkoušel na vlastní kůži, co je na tom pravdy.