reklama
CNN Prima News Pardubický kraj

Pardubický kraj

Výpis příspěvků ke štítku „Pardubický kraj“

Netolický: Zdravotníci jsou enormně zatížení. Od pondělí na Pardubicku omezujeme péči

21. listopadu 2021 14:39

Situace v Pardubickém kraji se zhoršuje natolik, že od pondělí dojde k omezení nemocniční péče. Ve vysílání Partie PLUS na CNN Prima NEWS to řekl tamní hejtman Martin Netolický (ČSSD). Jeho kolega z Karlovarského kraje Petr Kulhánek (STAN) hlásí, že u nich je situace aktuálně lepší. Je to ovšem vykoupeno tím, že v kraji je z jara velmi vysoká promořenost.

Kamion narazil do rodinného domu. Jen zázrakem se řidič neproboural až dovnitř

11. listopadu 2021 22:50

O velkém štěstí mohou mluvit majitelé rodinného domu v Sopotnici na Orlickoústecku. Do domu jim narazil kamion a pořádně poničil fasádu. Zarazil se do ní naštěstí podélně a neproboural se tak dovnitř. Jinak by byly následky nehody podstatně horší. Řidič nezvládl zatáčku. Zda to bylo kvůli rychlosti nebo náhlému zdravotnímu problému, zjišťují kriminalisté.

Nečekaný konec policejní honičky. Pronásledovaný se sám vzdal a nabízel ruce na spoutání

2. listopadu 2021 20:44

Řidič pod vlivem alkoholu a drog ujížděl centrem Pardubic. Jeho jízda skončila v pravotočivé zatáčce, kterou projel rovně. Auto v podstatě zaparkoval na trávníku. Při příjezdu policistů dával ruce vzhůru, otáčel se směrem ke kapotě auta a ruce za zády sám připravil na želízka. Ukazuje to video, které v pondělí policie zveřejnila.

Na Česko opět udeří silný vítr. Platí výstrahy, nebezpečí hrozí v sedmi okresech

31. října 2021 15:53

V části Česka hrozí od nedělního večera do pondělního rána opět silný vítr. V nárazech může mít rychlost kolem 70 kilometrů za hodinu. Varování s nízkým stupněm nebezpečí platí pro Frýdlantsko, Jesenicko, Krnovsko a čtveřici okresů na jihu Pardubického kraje. Vyplývá to z výstrahy, kterou v neděli dopoledne vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Mezi Českou Třebovou a Pardubicemi v pondělí nejezdily vlaky. Kvůli stavbě mostu

25. října 2021 13:11

Na železničním koridoru mezi Pardubicemi a Českou Třebovou u Uherska na Pardubicku byl asi na 2,5 hodiny preventivně zastaven provoz vlaků kvůli komplikacím při stavbě tamního silničního mostu. Jeho konstrukce při betonáži poklesla. O dočasné zastavení provozu proto Správu železnic požádalo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Na Twitteru to uvedl jeho mluvčí Jan Rýdl.

reklama