CNN Prima News Pardubický kraj

Pardubický kraj

Výpis příspěvků ke štítku „Pardubický kraj“

Více žároviček i postav z Betléma. Nejrozzářenější vánoční dům v Česku chce pokořit rekord

25. listopadu 2022 19:50

V Libišanech na Pardubicku se opět rozzáří pravděpodobně nejvíce osvětlený vánoční dům v Česku. Co se týče počtu žároviček, letos pokoří hranici z minulého roku – to jich bylo 154 tisíc. Velká premiéra vánočního domu přijde v sobotu 26. listopadu v 18 hodin, kdy se slavnostně rozsvítí pro návštěvníky.

Vražda ve Vysokém Mýtě: Muž na ulici zaútočil sekerou, poté se otrávil neznámou látkou

5. listopadu 2022 12:43

Obyvatele Vysokého Mýta vyděsil v sobotu ráno útočník, který sekerou napadl jiného muže na ulici. Kriminalisté případ vyšetřují jako vraždu. Po sedmé hodině ráno se do konfliktu dostali dva muži, jeden podle informací CNN Prima NEWS vytáhl sekyru a vrhl se na druhého. Napadený muž po několika úderech na místě zemřel. Policie pachatele zadržela, ten ale před dopadením pozřel zatím neznámou látku. Po převozu do nemocnice zemřel.

V Česku se do roku 2024 otevře 150 kilometrů nových dálnic. Podívejte se, kde to bude

17. října 2022 06:09

Česká dálniční síť by se v příštích letech mohla výrazně rozšířit. Ministerstvo dopravy očekává, že do roku 2024 zprovozní přibližně 150 kilometrů nových úseků. Radost by měli mít především jihočeští řidiči a výrazně se uleví také jihomoravským silnicím. Podívejte se, po kterých nových autostrádách se už brzy svezete.

Z rodinného domu u Přelouče se ozývala střelba. Agresora zpacifikovalo zásahové komando

15. října 2022 10:37

Velké pozdvižení se odehrálo v nočních hodinách na Pardubicku. Ve Lhotě nedaleko Přelouče policisté včetně zásahové jednotky vyjížděli kvůli údajné střelbě v jednom z domů, kterou ohlásila žena. Podle informací CNN Prima NEWS měl agresorem být muž, který následně se zbraní z domu odešel. Místo monitoroval ze vzduchu i vrtulník. Údajného pachatele ozbrojenci zpacifikovali.