reklama
CNN Prima News pátrání

pátrání

Výpis příspěvků ke štítku „pátrání“

Dívky utekly z dětské psychiatrie v Lounech, policie po nich pátrá. Mohou být i v Praze

17. ledna 2022 15:20

Policisté pátrají po dvou mladistvých pacientkách dětské psychiatrické léčebny v Lounech. Dívky ve věku 16 a 17 let v neděli společně utekly při návratu z vycházky, od té doby jsou nezvěstné. Je možné, že se po útěku rozdělily, pohybovat se mohou po Praze ve velkých obchodních centrech a jejich okolí. V tiskové zprávě to uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Před školkou ukradl auto i s dítětem. Policisté v Chomutově po zloději stále pátrají

13. ledna 2022 12:37
Aktualizováno

Policisté i ve čtvrtek v ulicích Chomutova intenzivně pátrali po neznámém zloději. Muž tam ve středu ráno u jedné ze školek ukradl nastartované auto, a to i s ročním chlapečkem. Vůz naštěstí policisté během pár desítek minut vypátrali a dítě se v pořádku vrátilo k matce. Mužům zákona se ale pachatele zatím nepodařilo dopadnout.

Smutné výročí pátrání. Míšu Muzikářovovu policie hledá již pět let, stopy šetří dodnes

11. ledna 2022 19:27

Úterý 11. ledna. Uběhlo přesně pět let od doby, kdy policie vyhlásila pátraní po tehdy 13leté Michaele Muzikářové. Dívku z Ústí nad Labem se ale dodnes nepodařilo najít a ze záhadného případu se tak stal jeden z nejznámějších „policejních pomníčků“. Policie se k případu nechtěla dlouho vyjadřovat, v den výročí však udělala výjimku. Přiznala, že i po letech prověřuje řadu nových stop.

Zákazník zlomil ochrance v pražském obchodě čelist. Nechtěl si nasadit respirátor

11. ledna 2022 12:30

Pražští policisté pátrají po muži, který začátkem loňského prosince napadl v obchodě s potravinami v pražské Plzeňské ulici člena ostrahy. Ten ho předtím upozornil na povinnost nasadit si po vstupu do prodejny respirátor. Zákazník při následné potyčce udeřil ostrahu obchodu pěstí do obličeje a zlomil muži dolní čelist. Na webu dnes o případu informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Nové okolnosti v případu novorozeněte z Pardubic. Dítě v kontejneru našel náhodný pár

8. ledna 2022 08:51
Aktualizováno

Pardubičtí policisté se od sobotního rána zabývají případem nalezeného novorozence v kontejneru. Dítě bylo silně podchlazené a v kritickém stavu, díky rychlé práci lékařů se ho však podařilo zachránit. Policistům se dopoledne podařilo najít také jeho matku. Podle infromací CNN Prima NEWS měla dítě nalézt dvojice, která v okolí prohledávala kontejnery.

reklama