CNN Prima News Pavel Nedvěd

Pavel Nedvěd

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Nedvěd“

Pavel Nedvěd účetnictví Juventusu nefalšoval. Italská fotbalová federace ho zprostila viny

Juventus přišel kvůli nesrovnalostem v účetnictví o 10 bodů v tabulce italské ligy a klesl mimo pozice zajišťující účast v Lize mistrů. Sportovní soud Italské fotbalové federace (FIGC) nicméně v pondělí znovu zprostil viny bývalého viceprezidenta klubu Pavla Nedvěda. Někdejší kapitán české reprezentace dostal v lednu společně s dalšími klubovými funkcionáři osmiměsíční zákaz působení ve fotbale, který v dubnu tribunál Italského olympijského výboru zrušil.

Zemětřesení kolem Nedvěda: Opět může působit ve fotbale, Juventus dostal zpět 15 bodů

Nejvyšší sportovní soud při Italském olympijském výboru částečně vyhověl odvolání fotbalového Juventusu a zrušil osmiměsíční zákaz činnosti pro bývalého viceprezidenta turínského klubu Pavla Nedvěda za falšování přestupového účetnictví. Tribunál také Juventusu dočasně vrátil 15 bodů, takže se „Stará dáma“ v italské lize posunula ze sedmého na třetí místo. Rozhodne ale až odvolací soud italského fotbalového svazu v novém procesu. Podle médií verdikt pravděpodobně padne až během příští sezony.

Nedvěd si teď nikde neškrtne. FIFA řízla do trestů pro bývalé funkcionáře Juventusu

Kvůli finančním podvodům bylo v lednu fotbalovému gigantovi Juventusu Turín odečteno v Serii A 15 bodů. A do toho pykali i funkcionáři včetně bývalého viceprezidenta Pavla Nedvěda. Ikona „staré dámy“ a české reprezentace dostala od italského svazu osmiměsíční zákaz činnosti. Orgán FIFA nyní do záležitosti promluvil a z místní suspendace pro Nedvěda a spol. udělala celosvětově platný trest.

Kde to jsme? nechápe Dara Rolins po děsivém útoku. Pro Nedvěda má novou přezdívku

Popová zpěvačka Dara Rolins se téměř po týdnu vyjádřila k napadení stalkerem. Smutní také za svého nedávno zesnulého kamaráda, stylistu Jana Pokorného. Vedle toho má však úterní potyčka, do které se ostře vložil i bývalý fotbalista a partner zpěvačky Pavel Nedvěd, také další dohru – na policii v neděli vypovídal soused Dary Rolins a moderátor Frekvence 1 Ondřej Kubala, který páru pomohl útočníka zvládnout.

Pavel mě jen bránil, je to frajer. Rolins promluvila o rvačce ve svém domě

Popová zpěvačka Dara Rolins zažila se svým přítelem Pavlem Nedvědem pořádné drama. V úterý večer se do jejího domu dostal nezvaný host. Jak prozradila redakci Showtime, šlo o stalkera, který už několik let obtěžuje její rodinu. Rolins měla štěstí, že měla po svém boku bývalého českého reprezentanta ve fotbale, který se své partnerky nejen zastal, ale dal neznámému muži pořádně za vyučenou. Případem se teď zabývá policie.

Drama u domu Dary Rolins. Na pozemek vnikl cizí muž, Nedvěd ho zbil a poslal do nemocnice

V domě Dary Rolins došlo v úterý večer k drsné potyčce. Zpěvačka exkluzivně redakci Showtime prozradila, že do jejího domu vnikl nezvaný host. Měla velké štěstí, že u ní právě byl její partner Pavel Nedvěd, který se za svou partnerku ihned postavil. Zraněný, o dvacet let mladší muž, nakonec skončil v nemocnici. Případem se teď zabývá policie. Na informaci upozornil deník Blesk.