CNN Prima News Pavel Nedvěd

Pavel Nedvěd

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Nedvěd“

Když se miliony vypaří. Příběhy sportovních hvězd, které příval peněz nezvládly

21. dubna 2022 06:24

Sportovci na nejvyšší úrovni vydělávají mnohdy i miliony korun týdně. Mohou se velmi rychle zaopatřit na zbytek života a zajistit komfort dalším generacím. Jenže i se smlouvami na závratné sumy se lze rychle dostat do problémů. Zbytečné rozhazování za všechno možné, špatné investice, žádné spoření… Cest, jak z pohádky zahučet do velkého maléru, je mnoho. Podívejte se na pár sportovních ikon, které se s obřími příjmy nepopasovaly ideálně a mnohdy se ocitly na mizině.

Strach o krále fotbalových agentů. Zástupce Haalanda nebo Ibrahimovice bojuje na JIP

21. ledna 2022 15:02

Fotbaloví agenti vyjednávají přestupy za miliony eur či liber, rozhodují o osudech největších hráčů, přesto často zůstávají v pozadí a příliš se o nich nemluví. Jednou z výjimek je Mino Raiola. Pro své neortodoxní vyjednávací praktiky je často nazývaný mafiánem, mnozí ho považují za krajně kontroverzní osobu. Momentálně během přestupového období měl znovu ukazovat něco ze svého umu, nicméně nemůže. Leží ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče.

Zamilovaná Rolins potěšila fanoušky novoroční fotkou. V objetí Nedvěda září od ucha k uchu

2. ledna 2022 13:49

Slovenská zpěvačka Dara Rolins si užila konec roku 2021 plnými doušky. Se skleničkou v ruce a širokým úsměvem na rtech pozdravila své fanoušky ze švýcarského Matterhornu. Společnost jí ovšem nedělaly jen bublinky a sníh, kromě dcery Laury stála po boku zpěvačky její nová láska – fotbalová legenda Pavel Nedvěd. S několika společnými momentkami se Rolins pochlubila na svém Instagramu.