CNN Prima News Pavlína Polatová
Pavlína Polatová

Pavlína Polatová

reportérka CNN Prima NEWS

Je krajskou reportérkou pro Plzeňský kraj a autorkou článků on-line redakce CNN Prima NEWS.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Kriminalisté objasnili vraždu v Plzni. Otce mi to nevrátí, ale ať vrah trpí, říká dcera oběti
Krimi

Kriminalisté objasnili vraždu v Plzni. Otce mi to nevrátí, ale ať vrah trpí, říká dcera oběti

Kriminalistům se po roce usilovné práce podařilo objasnit vraždu, ke které došlo v září minulého roku poblíž Fakultní nemocnice v Plzni. V pátek zadrželi dvaačtyřicetiletého muže, kterého z děsivého činu obvinili a nyní čeká ve vazbě. CNN Prima NEWS se k případu vyjádřila dcera zavražděného, která uvedla, že je ráda, že byl pachatel dopaden a i přestože jí to otce nevrátí, doufá, že vrah bude trpět. Zároveň vyjádřila nespokojenost s komunikací ze strany policie, která jí o dopadení muže neinformovala a ona dodnes ani netuší proč a jak byl její otec zavražděn.

Další příspěvky autora

Žena z Plzeňska musí půjčovat dceru otci, o němž tvrdí, že je pedofil. Nakázal jí to soud

Ve velmi těžké situaci se ocitla matka šestileté dcery z Plzeňska. Odmítá ji půjčovat jejímu otci, i když má tuto povinnost nařízenou opatrovnickým soudem. Dívenka je totiž v podobném věku jako její nevlastní sestra v době, kdy ji měl muž zneužívat. Za to byl i odsouzený, ale rozsudek není kvůli jeho odvolání pravomocný. Zoufalé matce hrozily za neuposlechnutí soudu i pokuty.

Natálka popálená na táboře roky čeká na odškodné. Za sebou má transplantace a 26 narkóz

Rodina popálené Natálky Černé ani po čtyřech letech nedostala ani korunu odškodného, které měla na základě soudního verdiktu zaplatit vedoucí příměstského tábora Martina Skočilová. Žena totiž ihned po vyhlášení rozsudku vyhlásila osobní bankrot, sdělil redakci CNN Prima NEWS otec dívenky Václav Černý. Podle rozsudku měla žena zaplatit rodičům popálené dívky 2,6 milionu korun.

Krutý osud Adámka: Z domu může jen s životně důležitými přístroji. Diváci Primy teď pomohli

S někým se osud opravdu nemazlí a potřebuje pomoc. Jeden takový příběh znáte z reportáže CNN Prima NEWS – šestiletý Adam z Příchovic na Plzeňsku se narodil se vzácnou vývojovou vadou. Jeho maminka ho při jakékoliv cestě musí naložit do auta i s přístroji, které potřebuje k životu. Jenže staré auto už dosluhovalo a diváci a čtenáři CNN Prima NEWS se rozhodli, že to tak nenechají.