reklama
CNN Prima News Petr Arenberger

Petr Arenberger

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Arenberger“

Zdravotníky čekají pekelné Vánoce. Pacienti budou v nemocnicích přibývat, varuje Kubek

29. listopadu 2021 21:23

Počty nakažených ani hospitalizovaných s covidem v posledních dnech nerostou tak prudce jako dříve. Přestože to svádí k mírnému optimismu, celkové zlepšení covidové situace rozhodně není otázkou několika málo dní. Lépe by podle výpočtů mohlo být až po Vánocích. A to podle odborníků pouze v případě, že se naočkuje dostatek lidí a budou poctivě dodržovat opatření.

Brabec před Babišem, na lídra ale nemají. Podívejte se na graf vládních vytrvalců

10. listopadu 2021 08:17

Zatímco jistí zákonodárci se ve vládním křesle ohřáli jen několik dní, jiní byli ve vysoké politické funkci léta. Mezi rekordmany od roku 1992 jsou hlavně zástupci ČSSD a hnutí ANO. Například současný premiér Andrej Babiš se zatím musí sklonit před jedním svým ministrem. Podívejte se na přehledný graf životnosti všech politiků, kteří od prvního kabinetu Václava Klause usedli ve vládním křesle.

I na dovolené jsme kůží posedlí, říká dermatoložka Arenbergerová. Poradila, jak se chránit

20. července 2021 09:18

Dermatoložka Monika Arenbergerová přiznává, že i na dovolené má společně s manželem, exministrem zdravotnictví Petrem Arenbergerem, až obsesi s kožními znaménky. Uvedla to v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS, kde byla hostem. Mimo jiné také radila, jaký faktor ochranného krému používat či v jakém případě by lidé měli vyhledat odbornou pomoc dermatologů.

Babiš chce u exministra Arenbergera postavit nové onkocentrum

29. června 2021 11:48

Premiér Andrej Babiš (ANO) navštívil vinohradskou nemocnici, které šéfuje exministr zdravotnictví Petr Arenberger. Tématem byla prevence rakoviny a výstavba onkologického centra. Sledujte tiskovou konferenci premiéra Andreje Babiše (ANO), ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO), předsedy Evropské společnosti gynekologické onkologie Davida Cibuly a ředitele Masarykova onkologického ústavu Marka Svobody od 12 hodin.

První tiskovka staronového ministra: Babiš za Vojtěcha zaskakoval, hned řešili roušky

26. května 2021 18:01

Adam Vojtěch (za ANO) se po téměř tři čtvrtě roce znovu ujal resortu zdravotnictví. Staronový ministr na své první tiskové konferenci po návratu informoval, že mezi jeho hlavní priority bude patřit dokončení procesu očkování či zajištění dostatečného testování do budoucna, aby se epidemie znovu nerozmohla. Často za něj před novináři zaskakoval premiér Andrej Babiš (ANO). Ten sebe i Vojtěcha hájil kvůli chybám, které vláda loni na přelomu léta a podzimu učinila.

Babiš chce, aby lidé zapomněli na oběti pandemie. Proto povolal Vojtěcha, míní Kubek

26. května 2021 10:37

Znovujmenování Adama Vojtěcha (za ANO) ministrem zdravotnictví je jen snahou premiéra Andreje Babiše (ANO) zakrýt více než 30 tisíc obětí a pandemií zdevastovanou ekonomiku Česka. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl prezident České lékařské komory Milan Kubek. Podle Romana Šmuclera, prezidenta České stomatologické komory, je výběr Vojtěcha „nejlepší ze špatných variant“.

Česko patří v očkování mezi nejhorší v Evropě. Svůj díl viny na tom nese i Vojtěch

26. května 2021 10:20

Z úst nejvyšších vládních představitelů pravidelně slyšíme, jak se v Česku daří neustále navyšovat tempo očkování. Při pohledu na statistiky je však vidět, že v rámci Evropské unie patříme nadále mezi nejhorší země v procentu proočkované populace alespoň jednou dávkou vakcíny. Svůj podíl na tom nese také staronový ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO), jenž v rozhodující době neobjednal všechny vakcíny, které mohl.

reklama