CNN Prima News Petr Hlubuček

Petr Hlubuček

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Hlubuček“

Novotný: Míříme v Praze do náručí ANO, a je to správně. Obviněný Hlubuček by připojil i STAN

8. listopadu 2022 21:05

Kvůli dosavadnímu krachu jednání ohledně pražské koalice na půdorysu vládních stran je potřeba, aby se na řízení hlavního města domluvila koalice Spolu se STAN a s hnutím ANO. Svým kolegům to radí řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Podobně hovoří také obviněný exnáměstek za STAN Petr Hlubuček, který připomíná občasnou spolupráci s hnutím ANO v uplynulém volebním období.

Tvář kauzy Dozimetr promluvila. Očistím své jméno, řekl Hlubuček a zkritizoval bývalé kolegy

1. listopadu 2022 08:22

Bývalý pražský náměstek Petr Hlubuček obviněný v kauze Dozimetr prolomil po několika měsících mediální mlčení. Někdejší politik STAN v rozhovoru pro Rádio Z hovořil o tom, že chce očistit své jméno a uvažuje o návratu do politiky. Zkritizoval naopak lídra pražského STAN Petra Hlaváčka, že korupční kauzy využil pro své vlastní politické ambice.

Hlubuček se ukázal poprvé od propuštění z vězení. U urny se kasal projekty na magistrátu

24. září 2022 12:42

Poprvé od propuštění z vazební věznice se obviněný bývalý starosta městské části Praha-Lysolaje Petr Hlubuček objevil na veřejnosti. Stejně jako statisíce občanů České republiky zamířil k volební urně. Z volebního aktu zveřejnil fotografii, u níž vzkázal, že splnil svou občanskou povinnost a připomněl vlastní projekty na magistrátu.

Svoboda naznačil korupční kauzu na magistrátu. Povídá se o tom, vpálil Hřibovi

22. září 2022 05:06

Bývalý primátor a lídr kandidátky Spolu pro Prahu Bohuslav Svoboda (ODS) naznačil, že korupční kauzy budou mít na magistrátu další dohru. Tvrdí, že se o tom povídá a každý si to může přečíst v novinách. Současný primátor Zdeněk Hřib (Piráti) však tato slova odmítá a naopak připomíná, že na kandidátce Spolu jsou trestně stíhaní kandidáti.

Ostrá hádka o Dozimetr. Odstoupit jste měl vy, křičel Svoboda na Hřiba. Co peníze od Redlů?

21. září 2022 22:29

Primátor nese za vedení Prahy plnou odpovědnost, a proto měl Zdeněk Hřib (Piráti) kvůli kauze Dozimetr odstoupit, řekl v předvolební debatě na CNN Prima NEWS lídr koalice Spolu pro Prahu Bohuslav Svoboda. Hřib naopak připomněl, že také koalice vedená v minulosti Svobodou měla své korupční kauzy a připomněl údajný sponzorský dar od rodiny Redlů, která je s kauzou Dozimetr spjatá.

Podnikatel Redl obviněný v kauze Dozimetr byl propuštěn z vazby. Zaplatil kauci

15. září 2022 13:48

Podnikatel Michal Redl obviněný v korupční kauze Dozimetr kolem pražského dopravního podniku (DPP) byl propuštěn z vazby, uvedl ve čtvrtek web Seznam Zprávy. Uplynula tříměsíční lhůta, pro kterou mohl být ve vazební věznici kvůli ovlivňování svědků. Kvůli obavě z možného útěku složil podle webu kauci. Na svobodu se již dříve dostali i vazebně stíhaní bývalý náměstek pražského primátora za STAN Petr Hlubuček a podnikatel Zakaría Nemrah.

Kdo povede STAN, ať nechá Zeman na nás. K jeho kanceláři mám také výhrady, vzkázal Rakušan

11. září 2022 23:07

Kdo povede STAN, nechte na nás, vzkázal prezidentovi Miloši Zemanovi v nedělní superdebatě televize CNN Prima NEWS šéf hnutí Vít Rakušan. Reagoval tak na slova prezidenta z rozhovoru na rádiu Frekvence 1, kde Zeman řekl, že by s odvoláním Rakušana souhlasil, pokud by to navrhl premiér Petr Fiala (ODS). „Ke kanceláři prezidenta mám taky výhrady,“ vmetl mu ministr vnitra.