CNN Prima News pokus o vraždu

pokus o vraždu

Výpis příspěvků ke štítku „pokus o vraždu“

Tloukl jí hlavou o beton, tvrdí žalobce. Zadržený z Lanškrouna popsal příběh nešťastné lásky

Senát pardubické pobočky krajského soudu začal v pondělí projednávat případ pokusu o vraždu. Toho se měl kvůli zhrzené lásce dopustit dvaačtyřicetiletý muž na své expřítelkyni. Podle spisu násilím vnikl do jejího domu, kde ji brutálně napadl. Žena podle dosavadních informací útok přežila mimo jiné také díky telefonu, který v tu chvíli náhle začal zvonit. Obviněný, jenž si podle své výpovědi nic z inkriminovaného momentu nepamatuje, může v případě prokázání viny strávit za mřížemi až 18 let.

Posun v případu pobodání dívky v Brně: Policie útočníka obvinila, chce ho dostat do vazby

Policie obvinila muže podezřelého z pobodání školačky v Brně z pokusu o vraždu dítěte mladšího 15 let. Obrátila se na žalobce, aby podal návrh na vazbu pro obviněného, uvedl mluvčí policie Petr Vala. Pachateli v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody na 15 až 20 let, popřípadě trest výjimečný. Školačku v Brně-Židenicích ve středu odpoledne napadl muž v Táborské ulici, policisté jej zadrželi. Záchranáři dívku převezli k ošetření do dětské nemocnice.

Pobodání školačky v Brně: Pachateli hrozí za pokus o vraždu dítěte výjimečný trest

Pobodání školačky v Brně vyšetřuje policie pro podezření z pokusu o vraždu dítěte mladšího 15 let. Pachateli v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody na 15 až 20 let, případně trest výjimečný. Na policejním webu o tom ve čtvrtek informoval mluvčí Petr Vala. Školačku v Brně-Židenicích ve středu kolem 14:30 napadl muž v Táborské ulici, policisté jej zadrželi. Záchranáři dívku převezli k ošetření do dětské nemocnice.

Hádka se změnila v horor. Muž, který měl v Litvínově pobodat bratra, si u soudu zahaloval tvář

Okresní soud v Mostě poslal v pondělí před polednem do vazby 39letého Radka B. Ten podle kriminalistů surově napadl vlastního bratra. Redakce CNN Prima NEWS zjistila, že k incidentu mělo dojít v pátek vpodvečer na chodbě panelového domu na sídlišti v Litvínově, kde měl zadržený po předchozí hádce pobodat sourozence nožem. Policisté muže obvinili ze zločinu vraždy ve stadiu pokusu.

Expert ostře k Okamurovi: Míří na ty nejnižší lidské pudy. Uplatňuje principy xenofobie

Vede SPD k politickému extremismu, uplatňuje učebnicové principy xenofobie a míří na nejnižší lidské pudy. Tak zhodnotil vystupování předsedy hnutí SPD Tomia Okamury politolog a vysokoškolský pedagog Ladislav Cabada z Metropolitní univerzity Praha. Napětí kvůli znásilněné dívce z Plzně a ostrá výměna slov na sociálních sítích podle něj ukazuje, nakolik se vyhrotila forma politické komunikace. Ta může mít navíc dohru v samotné společnosti – silné protiukrajinské výroky imponují radikálně smýšlejícím jedincům, řekl expert redakci CNN Prima NEWS.

Znásilněná mladíka dobře znala, prozradila místní. Primátor Plzně chystá krizový štáb

Patnáctiletá dívka z Plzně ukrajinského mladíka, který ji nejdříve znásilnil a poté se pokusil zabít, velmi dobře znala. Redakci CNN Prima NEWS to uvedla mladistvá žijící v tamní čtvrti Lobzy. V návaznosti na některé nenávistné hlasy vzhledem k agresorově národnosti na sociálních sítích, které vyzývaly dokonce i k protestní akci, svolal primátor města Roman Zarzycký krizový štáb. Ten se má konat v pondělí a sejít se na něm mají zástupci městské, státní i cizinecké policie.

Neskutečná zrůdnost. Mám dceru v podobném věku, řekl primátor Plzně o znásilnění dívky

Neskutečná zrůdnost. Tak komentuje plzeňský primátor Roman Zarzycký (ANO) znásilnění a pokus o vraždu teprve 15leté dívky, k němuž došlo v úterý večer. Pachatelem má být 18letý cizinec, kterého již policie zadržela. O jeho vzetí do vazby budou soudci podle informací CNN Prima NEWS rozhodovat v pátek odpoledne. Zarzycký redakci sdělil, že svolal krizový štáb.

Cizinec brutálně škrtil těhotnou expřítelkyni lanem. U soudu použil absurdní výmluvu

Za pokus o vraždu těhotné expřítelkyně stráví 15 let ve vězení. Takový trest padl ve středu u Vrchního soudu v Praze v případu muže původem z Ukrajiny, který se v září minulého roku pokusil v Potštejně na Rychnovsku uškrtit bývalou přítelkyni lanem. Zraněnou ženu tehdy zachránili dva mladíci, kteří šli okolo. Obviněný se nejdříve proti rozsudku odvolal, ovšem jeho obhajoba se zdála soudu nesmyslná.