reklama
CNN Prima News pokus o vraždu

pokus o vraždu

Výpis příspěvků ke štítku „pokus o vraždu“

Dva Ukrajinci jsou podezřelí z pokusu o vraždu v Praze. Předtím napadli dalšího muže

9. listopadu 2021 23:59

Dvojice Ukrajinců podezřelá z pokusu o vraždu v pražských Dolních Počernicích údajně v Praze napadla několik dní před zmíněným činem i dalšího muže. Při potyčce 28. října ale dvojice nezranila napadeného tak vážně jako mladíka, kterého pak podezřelí zbili 31. října, oznámila mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová. Napadení, které předcházelo pokusu o vraždu, prověřují policisté jako trestný čin výtržnictví. Po podezřelých nadále pátrají.

Po útoku jsem bez oka, prozradila pobodaná žena z Chaber. 14letý chlapec stíhání unikne

26. října 2021 18:09

Dvojnásobný pokus o vraždu v pražských Dolních Chabrech zřejmě zůstane bez trestu. Policie vyšetřování odložila, protože útočníkem byl teprve 14letý chlapec. V tomto věku totiž není trestně odpovědný. Napadená žena a její rodina nechtějí vývoji vyšetřování uvěřit. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS matka popsala, s čím se nyní musí rodina vyrovnat.

Pobodal čtrnáctiletého chlapce a jeho matku v Dolních Chabrech. Policie případ odložila

26. října 2021 09:38
Aktualizováno

Za dubnový pokus o vraždu v pražských Dolních Chabrech policie nikoho neobviní. Případ odložila, protože kvůli nízkému věku pachatele nebylo možné zahájit trestní stíhání. V úterý to sdělil mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Aleš Cimbala. V souvislosti s útokem na matku a jejího syna pátrali policisté po čtrnáctiletém chlapci.

Skočil spoluvězni koleny na hlavu. Když vyšel na svobodu, putoval vzápětí do vazby

23. září 2021 00:21

Policisté a soudy v Královéhradeckém kraji se potýkají s agresivním recidivistou. Pětatřicetiletý muž byl odsouzen už dvanáctkrát a ve vězení strávil celkově 15 let. Naposledy byl propuštěn v úterý, ale hned ho zadrželi policisté a ve středu skončil u soudu. Ten ho poslal do vazby, aby nemohl utéct. Kvůli pokusu o vraždu spoluvězně, kterému skočil koleny na hlavu, může recidivista strávit za mřížemi dalších 18 let.

Seniorka dlužila kamarádkám miliony. Když je měla vrátit, ženy se prý pokusila otrávit

25. srpna 2021 21:18

Případ jako z kriminálního filmu v současnosti řeší specializovaný trestní soud v Penzinku na Slovensku. Devětašedesátiletá důchodkyně Tereza si od třech kamarádek půjčila v přepočtu přes tři miliony korun. Když mělo dojít na vrácení peněz, žena se je údajně pokusila otrávit atropinem. Hrozí jí výjimečný trest, píše web Noviny.sk.

Dnes tě zabiju, vzpomíná na výhrůžky souseda znásilněná Nela. Předem říkal, co se mnou udělá

25. srpna 2021 13:41

Nejhorší vzpomínky, které jí po děsivém incidentu utkvěly v hlavě, byly ty, kdy cítila bezmoc. Alespoň tak popsala 30letá Nela Moravcová chvíle, kdy ji před téměř čtyřmi lety brutálně znásilnil a málem zavraždil soused. „Pronesl i větu: ,Víš, že tě dneska zabiju?‘ Připravoval mě na to, co bude, ale já to nemohla zpracovat,“ líčila v pořadu Interview na CNN Prima NEWS Moravcová.

reklama