CNN Prima News pokus o vraždu

pokus o vraždu

Výpis příspěvků ke štítku „pokus o vraždu“

Kdo byl střelec z kladenského sídliště? Sousedé podali rozporuplné výpovědi

29. června 2022 14:41

Střelbu na kladenském sídlišti v panelákovém bytě, kde starší muž zabil mladší ženu a následně vztáhl zbraň na sebe, vyšetřují policisté jako pokus o vraždu a následnou sebevraždu. Za činem měly stát osobní spory. CNN Prima NEWS se podařilo zjistit, kde senior s údajně rozporuplnou minulostí podnikal. V Kolči na Kladensku měl dříve uzenářství a jatka.

Sledujte Hlavní zprávy: Kdo je nebezpečný vězeň, který se pokusil utéct z Valdic?

26. června 2022 17:26

Vězeň, který se v sobotu při útěku z věznice ve Valdicích dostal až za její zdi a teprve tam ho dopadli strážci, je nebezpečný násilník. Už v minulosti byl podle infromací CNN Prima NEWS souzen například za pokus o vraždu spoluvězně. V cele si přitom odpykává už několikátý trest. Jak konkrétně muž utíkal? Nejen o tom v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS a na Primě.

Běsnění muže na Příbramsku: Bránil záchranářům, otci hrozil smrtí. Pak ho pořezal

4. června 2022 23:30

Středočeská kriminálka vyšetřuje pokus o vraždu v malé obci na Příbramsku. Muž tam bránil záchranářům, aby pomohli jeho otci, kterému se udělalo špatně. Vyhrožoval, že zabije jeho i sebe. Při zásahu policistů nakonec otce pořezal nožem. Ve svém běsnění přestal, až když ho zásahovka zpacifikovala pomocí taseru. Soud rozhodoval, jestli muž půjde do vazby.