CNN Prima News policie

policie

Výpis příspěvků ke štítku „policie“

Svíjel se v bolestech, zůstávaly po něm krvavé skvrny. Dvouletý husky nepřežil zásah policie

1. února 2023 06:24

Obyvatele amerického města Lodi šokoval incident, který se v jeho ulicích odehrál minulý týden. Policejní jednotka tam brutálně zasáhla proti dvouletému huskymu, který měl být agresivní. Podle mužů zákona ohrožoval rodinu s dětmi. Zvíře zásah paralyzérem nepřežilo. Chování policistů odsuzuje jak majitelka psa Anna Marquezová, tak několik očitých svědků, podle kterých pes agresivní nebyl.

Nic jiného než šlapání na hlavu by nepomohlo, brání se agresorka z Ústí. Napadenou zadrželi

31. ledna 2023 20:59

Štábu CNN Prima NEWS se podařilo spojit s 15letou agresorkou, která v neděli v Ústí nad Labem brutálně zbila o dva roky starší dívku. Tvrdila, že si napadená surové jednání zasloužila a že ona sama neměla jinou možnost než jí šlapat na hlavu, „aby si uvědomila, co vůbec říkala“. Dívku se policistům díky pomoci diváků Krimi zpráv podařilo vypátrat a byla převezena do nemocnice na vyšetření. Ukázalo se, že od října byla na útěku.

Nechci a nebudu vypovídat. Feriho „spolupráce“ s policií budí rozpaky, může jít o taktiku

31. ledna 2023 19:48

Ačkoliv se bývalý poslanec Dominik Feri nechal opakovaně slyšet, že je v rámci obvinění ze znásilnění několika mladých žen připraven dokázat svoji nevinu a kriminalistům poskytne svoji plnou součinnost, realita je, zdá se, jiná. Podle zjištění Seznam Zpráv padlá hvězda TOP 09 s policií hovořila jen jednou. Kriminalistům měl navíc oznámit, že nechce a nebude vypovídat. S takovou interpretací ale samotný Feri nesouhlasí. Konkrétní však bude až u soudu, jenž má být zahájen 14. února. Již dříve pro CNN Prima NEWS uvedl, že absurdní příběhy o sprše nebo nočním stolku byly mediálně hojně tradované, ale nebyly založené na pravdě.

Panika v bruselském metru. Útočník pobodal tři cestující, jeden je ve vážném stavu

30. ledna 2023 20:53

Útočník v pondělí večer na stanici bruselského metra Schuman poblíž sídel institucí Evropské unie pobodal tři lidi. Jeden zraněný je ve vážném stavu. Policisté podezřelého zadrželi, na místě zasahovaly dvě sanitky. Provoz metra je po incidentu narušen. Podle agentury AFP měl zadržený muž v minulosti psychické obtíže.

Napadenou dívku po brutálním útoku v Ústí hledali policisté. Báli se o její život

30. ledna 2023 19:53

Policisté od neděle pátrali po napadené dívce, kterou její vrstevnice v Krásném Březně v Ústí nad Labem kopala do hlavy a bila ji pěstmi. Obávali se, že by mohla být v ohrožení života. Brutalita a intenzita útoku, který zachytilo video, totiž otřásla i zkušenými kriminalisty. Podle informací CNN Prima NEWS se dívku již podařilo vypátrat a policie nyní shání svědky útoku.

Policie je v šoku. Matka nechala své batole řídit auto, videem se pochlubila na sítích

30. ledna 2023 15:21

Miminko jako řidič auta? Proč ne, řekla si zřejmě jeho matka. Posadila se tedy za volant s dítětem na klíně a natočila záběry z neuvěřitelné jízdy. Videem se ještě pochlubila na sociálních sítích. Incident se odehrál na východním Slovensku a záběrů si všimla i tamní policie. Nezodpovědné matce hrozí trest hned za několik provinění.

Dramatický zásah v Brně. Muž v kancelářích vyhrožoval zbraní, policisté evakuovali 200 lidí

30. ledna 2023 09:11
Aktualizováno

V Brně v jedné z kancelářských budov v pondělí ráno vyhrožoval muž střelnou zbraní, policie ho zajistila. Vzhledem k podezřelým okolnostem vzniku požáru v jedné z místností případ v tuto chvíli prověřuje jako obecné ohrožení. Policie to uvedla na svém twitterovém účtu. Z budovy ráno evakuovala okolo 200 lidí. Na místo pak přivolala i pyrotechnika, aby prohlédl zavazadlo, které muž v budově zanechal. Na místě byli záchranáři, událost se obešla bez zranění. Policii asistovali i strážníci.