reklama
CNN Prima News policie

policie

Výpis příspěvků ke štítku „policie“

Na protestu proti opatřením u Berlína zemřel známý hudebník. Demonstranti viní policii

26. ledna 2022 11:49

Na demonstraci proti karanténním opatřením v braniborském Wandlitzu nedaleko Berlína zemřel jeden z účastníků. Podle dostupných informací mělo jít o známého hudebníka. Incident se stal v pondělí, do médií se ale dostal až nyní. Část demonstrantů připsala odpovědnost za úmrtí policii, ta to ale odmítá a uvádí, že muž zkolaboval. Příčinu úmrtí určí nařízená pitva.

Johnsonovy lockdownové večírky vyšetřuje policie. Zbavme ho funkce, vyzývá opozice

25. ledna 2022 13:37

Londýnská policie v úterý oznámila, že vyšetřuje společenské akce, které se konaly v rezidenci a kanceláři britského premiéra Borise Johnsona v londýnské Downing Street v době přísných protiepidemických uzávěr. Kvůli konání sešlostí a oslav se Johnson ocitl pod značným politickým tlakem, který by podle některých komentátorů nemusel ustát.

Muž se zřítil ze střechy. Po něm z okna vypadla zvědavá Japonka a zranila další dva

25. ledna 2022 06:36

Japonská metropole Jokohama byla svědkem poněkud bizarního případu hromadného zranění. Ze střechy budovy nejdříve spadl muž, což upoutalo pozornost ženy ve třetím patře. Ta po vykouknutí z okna ale ztratila rovnováhu a taktéž se zřítila. Během letu přitom zavadila o zvědavce, který situaci sledoval z okna o patro níž. Následně dopadla na kolemjdoucího, který přispěchal na pomoc za nešťastníkem ze střechy. Informoval o tom deník Asahi Šimbun a veřejnoprávní televize NHK.

reklama