CNN Prima News policista

policista

Výpis příspěvků ke štítku „policista“

Hyenismus v Ostravě: Zloděj ukradl čestné medaile policistovi přímo z hrobu

19. října 2022 09:02

Případem nepochopitelného vandalismu se zabývají policisté v Ostravě-Vítkovicích. Neznámý zloděj tam ukradl dvě medaile z hrobu policisty, který zahynul předloni v červenci při tragické nehodě. Policejní vůz tehdy smetla opilá a zdrogovaná řidička. Medaile se nacházely ve skleněné vitríně na náhrobní desce. Kdy přesně zmizely, policisté zatím neví.

Hrdina z ostrahy i matka, jež zasvětila život rodině. Kdo jsou oběti střelce z Buffala?

15. května 2022 14:58

Sobotní střelba v buffalském supermarketu si vyžádala deset obětí, další tři lidé jsou zraněni. Teprve 18letý střelec Payton Gendron zasáhl v obchodě a před ním celkem 13 lidí, z toho 11 Afroameričanů. Policisté jej obvinili z vraždy prvního stupně. Útok s rasistickým podtextem si vyžádal i život expolicisty Aarona Saltera Jr. či čtyřnásobné matky Ruth Whitfieldové. Totožnost dalších obětí zatím nebyla zveřejněna.

Policista při zásahu v chatové osadě zastřelil člověka. Dostal 3,5 roku vězení

5. května 2022 12:30

Českobudějovický soud poslal policistu, který při zásahu zastřelil muže, na 3,5 roku do vězení. Tragická událost se stala v chatové oblasti u Smržova na Jindřichohradecku před dvěma lety. Obžalovanému Davidu Knapíkovi hrozilo za zabití a zneužití pravomoci až desetileté vězení. Čtvrteční rozsudek není pravomocný, obě strany se zatím nevyjádřily k tomu, zda se odvolají. Senát soudu v odůvodnění rozsudku uvedl, že policista nevypovídal o události zcela pravdivě.

Další útok v Izraeli. Muž na motorce střílel kolem sebe, zabil nejméně pět lidí

29. března 2022 20:03

Při dalším útoku v Izraeli v úterý zahynulo podle zdravotníků pět lidí. Od minulého týdne jde o třetí útok v zemi. Při všech třech přišlo za týden o život 11 lidí. Minulé dva útoky se připisovaly pachatelům spřízněným s Islámským státem. Premiér Naftali Bennett svolal ještě na úterní večer schůzku představitelů silových resortů.

Záběry, ze kterých mrazí: Policista zachránil život tříleté dívce. Jeho šéf se rozbrečel

28. ledna 2022 07:08

Obrovské drama se odehrálo na ulici v americkém Los Angeles. K policistovi přiběhl zoufalý otec s malou dcerou v náručí. Dívka byla v bezvědomí a nedýchala. Strážník ale ve vypjaté situaci neztratil hlavu a dívce okamžitě poskytl první pomoc. Svým duchapřítomným jednáním zachránil dusícímu se dítěti život. Kolegové ho nyní oslavují jako hrdinu.