CNN Prima News policista

policista

Výpis příspěvků ke štítku „policista“

Dojemné loučení s Lucií, kterou zasáhla zbloudilá kulka. Slova pro její dceru berou u srdce

Rodina a známí mladé maminky Lucie, kterou měla ve slovenských Čachticích usmrtit zbloudilá kulka z pušky bývalého policisty, se vyrovnávají s nenahraditelnou ztrátou. S tragickou situací se snaží popasovat i kolegové zesnulé v tamní mateřské škole, kterou navštěvuje také Luciina tříletá dcera. Jedna ze sousedek neštěstím zasažené rodiny pro slovenský deník Nový čas uvedla, že jsou všichni psychicky na dně, pláčou a stále nevěří, že se něco takového stalo. „Malou už dali do školky. Když viděla maminku na fotce se zapálenou svíčkou, okamžitě se zarazila. Řekli jí, že se maminka proměnila v anděla," sdělila.

Hrůzné video z Las Vegas: Teenageři v kradeném voze schválně srazili policistu v důchodu

Americkým městem Las Vegas aktuálně otřásá hrůzný případ. 64letý Andreas Probst, který v minulosti pracoval na pozici policejního velitele a od roku 2009 byl v penzi, si v půlce letošního srpna vyjel na kole. Po cestě ho však záměrně srazila dvojice mladíků, kteří projížděli okolo v kradeném autě. Na sociálních sítích se nyní objevily záběry, které pocházejí od samotného spolujezdce. Ten si zběsilou jízdu, jejímuž řádění padl za oběť penzionovaný policista, celou dobu natáčel. K případu se vyjádřil i známý herec James Woods. O záběrech a celé tragédii informuje web Daily Mail.

Rakušan nemluvil pravdu. Policie národnost pachatelů zveřejnit může, řekli Šlachta a Sokol

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) se mýlí, když tvrdí, že zákon zakazuje zveřejňovat národnost pachatele. Takové ustanovení tam explicitně není, píše se v něm o identitě pachatele, uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS advokát Tomáš Sokol. Následně připomněl, že existuje i výjimka, kdy může být zveřejněna i identita. Bývalý elitní policista Robert Šlachta (Přísaha) k tomu dodal, že jako strážce zákona národnost pachatele zveřejňoval. Vyzval k větší otevřenosti, aby se předcházelo spekulacím.

Riskovali vlastní život, aby pomohli. Darujte Srdce pro hrdinu a hlasujte

Ať už byli ve službě, měli volno, nebo se k pomoci druhým „připletli“ jen náhodou, spojuje je, že svým konáním někomu zachránili život. Řeč je o hrdinech, kteří mnohdy nepřemýšleli nad vlastním nebezpečím a rozhodli se podat cizím lidem pomocnou ruku. Jejich činy připomíná minisérie Srdce pro hrdinu, kterou CNN Prima NEWS představuje v rámci Krimi zpráv. Diváci a čtenáři mají možnost prostřednictvím ankety vybrat toho, který je svým činem dojal a zaujal nejvíce.