reklama

porod

Výpis příspěvků ke štítku „porod“

Vémola už si svou Lelu i synka Rockyho odvezl z porodnice domů. Partnerku zahltil růžemi

5. prosince 2021 19:07

Slavný český MMA zápasník Karlos Vémola poprvé naživo viděl ve středu narozeného syna Rockyho. Kvůli tomu, že jeho partnerka Lela Ceterová měla při nástupu do nemocnice pozitivní test na koronavirus, nemohl být „Terminátor“ u porodu. Svoji nepřítomnost v důležité životní chvíli se rozhodl drahé polovičce vynahradit a shledání pojal velkolepě.

Vémolova Lela porodila zápasníkovi syna. Rodiče mu dali jméno filmového boxera

1. prosince 2021 15:57

Známý český bojovník MMA Karlos Vémola prožívá nejšťastnější chvíle svého života. Ve středu se totiž stal počtvrté otcem. Jeho partnerka Lela Ceterová mu porodila syna. Radostnou novinu oznámil zápasník na sociálních sítích. Přiznal také, že porod doprovázely komplikace. Ceterová totiž měla před porodem pozitivní test na covid.

Žena na Vyškovsku porodila přímo na ulici. Pomohl jí duchapřítomný maturant

19. listopadu 2021 17:32

Komplikovaný porod – a navíc ještě přímo na ulici. Z takové představy se musí každé ženě ježit vlasy hrůzou. Rodička z Ivanovic na Hané na Vyškovsku ale měla ve druhé polovině září štěstí i v tak nebezpečné situaci. Na pomoc jí totiž duchapřítomně přispěchal student střední zdravotnické školy. Záchranáři si pak převzali již narozené a zdravé dítě.

Dvanáctiletá dívka skončila s bolestmi břicha v nemocnici, porodila. Znásilnil ji bratr

4. listopadu 2021 16:47

Korunní soud ve velšském Swansea řešil neobvyklý případ. Dvanáctiletá dívka, která se do nemocnice dostala kvůli bolestem břicha, porodila krátce poté dítě svého bratra. Dívce bylo 11 let, když ji v domě rodičů znásilnil její 14letý bratr. U soudu zaznělo, že sourozenci vyrůstali v „dysfunkční“ domácnosti, kde rodiče děti nekontrolovali a kde byly „neostré sexuální hranice“.

reklama