porod

Výpis příspěvků ke štítku „porod“

Neuvěřitelné, jak to dělá? Šlégrová obdivuje Perkausovou po porodu, sama prý vypadala jinak

Vítězka Miss České republiky z roku 2005 Lucie Šlégrová si neodpustila komentář k snímkům moderátorky CNN Prima NEWS Evy Hecko Perkausové, která se nechala nafotit pět dní po porodu. Výsledek všechny ohromil a mnohé maminky zarazil, včetně Šlégrové. Ta nedokáže pochopit, jak je možné, že Perkausová vypadá skvostně, zatímco ona sama byla po porodu oteklá.

Jedno šestinedělí končí, další začíná. Vojtek ukázal syna Vincenta, mluví o „konci kariéry“

Roman a Petra Vojtkovi na svět před Vánoci přivítali druhého syna, dostal jméno Vincent. Chlapeček jim dělá samou radost a nyní ho ukázali i redakci Showtime. Jak herec a zpěvák přiznal, jedno šestinedělí mu skončilo a další brzy začíná. Od poloviny února bude vystupovat v představení Otec v šestinedělí. Stejně tak Vojtek – čtyřnásobný tatínek – prohlásil, že s Vincentem přichází „konec jeho otcovské kariéry“.

Nejsou děti. Čína má rekordně nízký počet porodů, úbytek obyvatel zrychlil na dva miliony

Obyvatel Číny loni druhý rok v řadě ubylo, potvrzují tamější statistiky. Počet úmrtí byl vyšší než počet narození o 2,08 milionu. Příčinou je vedle rekordně nízkého počtu nově narozených dětí také vlna úmrtí spojená s uvolněním přísných omezení proti pandemii covidu-19. Celkový počet obyvatel země, kterou loni podle odhadů OSN v pozici nejlidnatějšího státu světa vystřídala Indie, poklesl na 1,4 miliardy.