porod

Výpis příspěvků ke štítku „porod“

Lenka předčasně porodila, aby porazila zákeřnou nemoc. Po trýznivém boji teď zemřela

26. listopadu 2022 12:21

Pětatřicetiletá Lenka byla v sedmém měsíci těhotenství, když jí lékaři diagnostikovali nádor v prsu. Jednalo se o nejagresivnější rakovinu ve čtvrtém stadiu. Statečná žena se však nevzdala. Díky sbírce se její rodině podařilo vybrat peníze na léky, které pojišťovna nehradí. Bohužel ani to nepomohlo. Lenka zemřela ve středu v kruhu svých nejbližších. Zůstal po ní milovaný manžel a dva synové.

Herečka Affašová poprvé po ztrátě miminka: Nepřebolí to nikdy, nejtěžší bylo si odpustit

24. listopadu 2022 19:06

V polovině října zasáhla herečku Sáru Affašovou s partnerem Martinem Donutilem nejhorší bolest: jejich syn se narodil mrtvý. Umělkyně nejhorší noční můru všech rodičů sdílela se svými sledujícími, následně se stáhla do ústrání. Nyní, o měsíc později, všem poděkovala za podporu a přiblížila, jak se její život změnil.

Nádherný zážitek plný harmonie. Burešová prozradila detaily o porodu synka Tristana

22. listopadu 2022 20:53

Herečku a zpěvačku Evu Burešovou můžete nadále vídat v seriálu ZOO. I když nyní plní své mateřské povinnosti, občas si na nějaké to natáčení odskočí. Malého Tristana sice na kameru zatím neukázala, mluví o něm ale s nadšením a velikou láskou. Vedle toho pozitivně hovoří také o porodu, který měl podle jejích slov hladký průběh.

Mladá žena nečekaně porodila v taxíku. Od přepravní společnosti se dočkala nepříjemného dárku

4. listopadu 2022 16:11

O nečekaný zážitek se pro britský web The Sun podělila 26letá Farah Cacanindinová z městečka High Wycombe. Na rutinní vyšetření do nemocnice se rozhodla jet taxíkem, netušila však, že pět minut po odjezdu z domova začne rodit. Svou dceru Naiu přivedla na svět sama na zadních sedačkách vozu. Od přepravní společnosti však pár dní po porodu dostala nepříjemný dárek – účet za cestu i úklid auta.

Porodila a dítě hodila do kontejneru. Asi bych to udělala jinak, řekla u soudu žena z Pardubic

31. října 2022 17:04

Žena, která měla v Pardubicích začátkem ledna vyhodit svou novorozenou holčičku do kontejneru na směsný odpad, stanula v pondělí poprvé před pardubickým krajským soudem za pokus vraždy. Trojnásobná matka pocházela ze zajištěného prostředí, přesto zvolila možnost, že se dítěte po porodu zbaví. Nic jiného ji prý v tu chvíli nenapadlo.