reklama
CNN Prima News poslední rozloučení

poslední rozloučení

Výpis příspěvků ke štítku „poslední rozloučení“

V Brně se loučili s Mužem roku. Beránkova smrt šokovala celý modelingový svět

15. července 2021 20:27

V brněnském krematoriu se ve čtvrtek sešla rodina, přátelé a kolegové z modelingové branže, aby se rozloučili s Antonínem Beránkem. Muž roku 2013 tragicky zemřel 3. června po nehodě v Šanghaji. Mezi více než stovkou lidí, kteří přišli říci poslední sbohem teprve 30letému muži, byl také pořadatel soutěže Muž roku David Novotný nebo modelka Dominika Mesarošová.

Dojemné rozloučení. Muž umírajícího psa trakařem vyvezl na jeho oblíbenou horu

9. července 2021 23:34

Nezapomenutelný okamžik prožil 57letý Carlos Fresco z Londýna. Se svým desetiletým labradorem Montym prozkoumávali kopce a hory po celé zemi – vrchol Pen y Fan v Brecon Beacons ve Walesu byl jejich obzvlášť oblíbený. Proto právě na něj naposledy muž trakařem vyvezl svého umírajícího zvířecího přítele, který 18 měsíců bojoval s leukémií.

Nahrávka, ze které mrazí: Mám už dohráno, četla Šafránková poslední vzkaz Horákové

27. června 2021 22:46

V neděli 27. června uplynulo již 71 let od popravy odpůrkyně komunistického režimu Milady Horákové. Před svou smrtí významná právnička a politička napsala dojemný dopis, který o více než šedesát let později spojil životy dvou významných žen české historie. Vzkaz na rozloučenou totiž načetla nedávno zesnulá herečka Libuše Šafránková. V mnohých pasážích má však posluchač pocit, že se loučí právě legendární česká Popelka.

reklama