CNN Prima News poslední rozloučení

poslední rozloučení

Výpis příspěvků ke štítku „poslední rozloučení“

Jágrův bolestný dopis tátovi do nebe. Dal mu poslední radu a překvapil symbolickým číslem

22. listopadu 2022 14:59

Teprve před několika dny zemřel Jaromíru Jágrovi jeho milovaný otec. Rozloučení s Jágrem starším se uskutečnilo v úterý 22. listopadu v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Kladně. Říct poslední sbohem přišla celá jeho rodina, přátelé i hokejisté nejen z kladenského klubu. Po skončení obřadu napsala hokejová legenda svému otci dopis na rozloučenou. Poděkoval mu za vše, co pro něj tatínek udělal, a na cestu do nebe mu poslal i jednu radu.

Strach o zdraví baletního mistra Harapese. Pohyboval se nemotorně a měl oteklý obličej

16. listopadu 2022 14:39

Říct poslední sbohem režisérce komediálních snímků Marii Poledňákové přišli v úterý do strašnického krematoria nejen rodina a přátelé, ale také řada slavných osobností. Svou smuteční řeč pronesl například slavný baletní mistr Vlastimil Harapes. Kromě dojemných slov, které na počest zesnulé režisérky řekl, si někteří všimli i jeho neobvyklého vzhledu. Slavný baletní mistr nebyl totiž zcela ve formě. Měl oteklý obličej a jeho chůze působila nejistě. Ve veřejném prostoru se tak začalo spekulovat o tom, zda ho netrápí zdravotní problémy.

Složité loučení s divadelní hvězdou Burianovou. Převozu do Česka brání byrokracie

27. října 2022 17:27

Složitá byrokracie brání tomu, aby se poslední rozloučení s herečkou a zpěvačkou Zuzanou Burianovou v Česku uskutečnilo ještě v listopadu. Vdova po slavném režisérovi Janu Roháčovi totiž dlouhodobě žila ve Švýcarsku, kam po revoluci emigrovala. Zádušní mše by podle dcery Kateřiny Kergalové měla proběhnout až na začátku prosince.

Slzy a slova uznání. Somr byl skromný a vždy galantní, vzpomínali lidé na pohřbu

26. října 2022 19:48

Říct sbohem svému oblíbenému herci Josefu Somrovi přišly do pražského strašnického krematoria desítky smutečních hostů. Nechyběla rodina, přátelé ani kolegové zesnulého umělce. Dorazila herečka Ljuba Kotrbová, herec Jan Kačer nebo prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška. Položit květinu k Somrově rakvi přijeli také jeho letití fanoušci.

Desítky květin i slzy smutku. Skončilo poslední rozloučení se Somrem

26. října 2022 12:30

Ve Velké obřadní síni pražského strašnického krematoria se ve středu 26. října uskutečnilo poslední rozloučení s Josefem Somrem. Kromě rodiny a přátel dorazili také dlouholetí kolegové zesnulého herce a také jeho fanoušci, kteří k Somrově rakvi položili desítky květin. Smuteční obřad se pak nesl v dojemné atmosféře.

Rozpačité loučení s mimem Čejkou. Celebrity nedorazily, na pohřbu byli jen nejbližší

21. října 2022 18:44

Rodina a blízcí přátelé se v pátek 21. října na opavském Městském hřbitově rozloučili s Jaroslavem Čejkou. Slavný tanečník, choreograf a mim zemřel v úterý 11. října v Praze. Bylo mu 86 let. Poslední rozloučení se odehrálo ve městě, kde Čejka začal svou uměleckou kariéru. Podle informací CNN Prima NEWS na pohřeb nedorazil nikdo ze slavných osobností.

Nářek a pláč. S obětí bratislavského masakru Richardem se přišly rozloučit stovky lidí

8. října 2022 19:14

Rodina i další blízcí příbuzní a kamarádi v sobotu pochovali dvacetiletého Richarda H., který zahynul při tragické nedělní nehodě na zastávce městské hromadné dopravy v Bratislavě. Poslední rozloučení proběhlo v obci Balog nad Ipľom, která se nachází na hranicích s Maďarskem. Podle slovenských médií se místem rozléhal nářek a studenta na jeho poslední cestě doprovodilo na šest set lidí.