reklama
CNN Prima News poslední rozloučení

poslední rozloučení

Výpis příspěvků ke štítku „poslední rozloučení“

V Brně se loučili s Mužem roku. Beránkova smrt šokovala celý modelingový svět

V brněnském krematoriu se ve čtvrtek sešla rodina, přátelé a kolegové z modelingové branže, aby se rozloučili s Antonínem Beránkem. Muž roku 2013 tragicky zemřel 3. června po nehodě v Šanghaji. Mezi více než stovkou lidí, kteří přišli říci poslední sbohem teprve 30letému muži, byl také pořadatel soutěže Muž roku David Novotný nebo modelka Dominika Mesarošová.

Dojemné rozloučení. Muž umírajícího psa trakařem vyvezl na jeho oblíbenou horu

Nezapomenutelný okamžik prožil 57letý Carlos Fresco z Londýna. Se svým desetiletým labradorem Montym prozkoumávali kopce a hory po celé zemi – vrchol Pen y Fan v Brecon Beacons ve Walesu byl jejich obzvlášť oblíbený. Proto právě na něj naposledy muž trakařem vyvezl svého umírajícího zvířecího přítele, který 18 měsíců bojoval s leukémií.

Nahrávka, ze které mrazí: Mám už dohráno, četla Šafránková poslední vzkaz Horákové

V neděli 27. června uplynulo již 71 let od popravy odpůrkyně komunistického režimu Milady Horákové. Před svou smrtí významná právnička a politička napsala dojemný dopis, který o více než šedesát let později spojil životy dvou významných žen české historie. Vzkaz na rozloučenou totiž načetla nedávno zesnulá herečka Libuše Šafránková. V mnohých pasážích má však posluchač pocit, že se loučí právě legendární česká Popelka.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: V Praze se sešli lidé na sousedské pietě za Šafránkovou

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Herečka Libuše Šafránková se zapsala do srdcí fanoušků napříč generacemi především jako pohádková Popelka. Truchlí nejen její rodina, filmoví fanoušci, ale také sousedé. A právě v pondělí odpoledne se na pražském Spořilově sešly desítky místních na jakési sousedské pietě. Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Detaily posledního rozloučení se Šafránkovou. Rodina prozradila datum i místo

Veřejné rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou, která zemřela minulý týden ve věku 68 let, bude 25. června dopoledne v kostele sv. Anežky v Praze na Spořilově. Pohřeb se uskuteční ve stejný den odpoledne v kruhu rodiny a blízkých přátel. Na prostranství u kostela bude mít veřejnost možnost pohřeb sledovat na velkoplošných obrazovkách. Informovala o tom s odkazem na syna herečky Josefa Abrháma mladšího mluvčí ministerstva kultury Michaela Lagronová.

reklama