CNN Prima News poslední rozloučení

poslední rozloučení

Výpis příspěvků ke štítku „poslední rozloučení“

Poslední rozloučení s Olgou Kočkovou. Rakev byla uložena do rodinné hrobky v Řepích

V Praze se uskutečnil pohřeb Olgy Kočkové, manželky Václava Kočky staršího, která ve svých 79 letech podlehla vážné nemoci. Samotný obřad začal v pátek od 11 hodin v pražském Břevnovském klášteře za účasti širší rodiny, která mimo jiné dlouhé roky provozuje Matějskou pouť v Praze, a mnohých celebrit. S Olgou Kočkovou se rozloučil například Daniel Hůlka, který během obřadu zazpíval. Rakev byla do rodinné hroby na hřbitově v Řepích uložena krátce po 13. hodině.

Divadelní svět se rozloučí se zesnulým hercem Nemcem. V plánu je i barevná oslava života

Slovensko se stále vyrovnává se smutnou zprávou o odchodu oblíbeného divadelního herce Marcela Nemce, který podlehl zákeřné nemoci. Divadlo, v němž ochotník odehrál své poslední představení před diváky, nyní zveřejnilo, kdy a kde se bude konat poslední rozloučení. Organizátoři o několik dní později chystají i akci, na níž hodlají oslavit život a kde budou moct lidé naposledy Nemcovi zatleskat. Píše o tom web Nový čas.

Ceremonie pohřbu Karla III. je už připravená, Buckinghamský palác počítá se vším, říká Svoboda

Buckinghamský palác, poté co oznámil, že král Karel III. trpí rakovinou, počítá se všemi variantami, uvedl ve vysílání CNN Prima NEWS bývalý ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda. Britská královská rodina podle jeho slov neponechává nic náhodě a má připraveny všechny možné scénáře vývoje, tedy i potenciální panovníkovu smrt.

Loučení s ostravským bardem Lichým: Dorazily stovky lidí, síň zaplnila veřejnost i umělci

Se zesnulým hercem Norbertem Lichým se v úterý rozloučili nejen přátelé, blízcí či kolegové z branže, ale i široká veřejnost. Zádušní mše, která se uskutečnila ve smuteční síni ostravského krematoria, byla otevřená všem. Divadlo Petra Bezruče se po domluvě s rodinou takto rozhodlo v souvislosti s Lichého láskou k obecenstvu, která ho provázela celý život. Později následoval vzpomínkový večer určený jen kruhu blízkých.

Na pohřeb Hlaváčové dorazila i první láska její dcery. Bářin exmanžel Dvořák naopak chyběl

Poslední rozloučení s Janou Hlaváčovou, které se konalo v Národním divadle, kde s manželem Luďkem Munzarem prožila nejkrásnější umělecká léta, bylo plné emocí, dojetí a slz. Dorazil i herec Martin Stránský, první velká láska její dcery Barbory Munzarové. Naopak herec a dabér Jiří Dvořák, s nímž má Bára dceru Aničku, se pohřbu nezúčastnil.

Donutil nepřišel dát Hlaváčové poslední sbohem. Kdysi se nepohodli kvůli Národnímu divadlu

Poslední rozloučení s Janou Hlaváčovou v Národním divadle, které se konalo tento pátek, bylo velkolepé. Dorazily největší herecké hvězdy, nechyběl ani prezident Petr Pavel s manželkou Evou nebo bývalá první dáma Dagmar Havlová. Jedním z mála slavných herců, který tam chyběl, byl Miroslav Donutil. Právě kvůli němu před lety zesnulá herečka s manželem Luďkem Munzarem odešli z Národního divadla. Hercova neúčast na pohřbu však samozřejmě s dávnými spory nemusí nijak souviset.

Bolestná slova, státní hymna a ovace. Loučení s Hlaváčovou dojalo všechny přítomné

Zaplněné Národní divadlo se rozloučilo s Janou Hlaváčovou. Na závěr zazněla hymna a dlouhý potlesk. Čestnou stráž u rakve drželi studenti DAMU, které Hlaváčová učila, i její herečtí kolegové. Smuteční řeč pronesli herci Ivan Trojan, Petr Kostka, Taťjana Medvecká i Emília Vášáryová. První smuteční hosté se v pátek začali shromažďovat před Národním divadlem v Praze už před desátou hodinou dopoledne. Hold zesnulé herečce přišla vzdát i řada známých tváří. Na místo dorazil také prezident Petr Pavel s manželkou.

Hrůzný útok žraloka nepřežil 15letý surfař. Rodina se s ním rozloučila dojemným rituálem

Fatálně skončilo pro patnáctiletého chlapce surfování na jihu Austrálie. Khai Cowley, který se tomuto sportu věnoval odmala, byl při tréninku napaden dosud nespecifikovaným druhem žraloka. Mladý sportovec pocházel z rodiny s dlouholetou surfařskou tradicí. Jeho blízcí se s ním v pondělí rozloučili během velmi emotivního pohřbu, informuje web ABC News.