Časopis Prima ZOOM přináší další jedinečný rozhovor – s hercem Ivanem Trojanem

Časopis Prima ZOOM přináší další jedinečný rozhovor – s hercem Ivanem Trojanem

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 27. února, a kromě množství zajímavostí přináší také exkluzivní interview s jedním z nejlepších českých herců, Ivanem Trojanem, defenzivním záložníkem. A co je „Trojanovo veřejné tajemství“? Nové číslo najdete na všech novinových stáncích.

Rozhovor s Ivanem Trojanem je celý ve znamení zodpovědnosti. Jeden z nejlepších českých herců současnosti se k této zdánlivě nudné vlastnosti přiznává rád a zodpovědnost se táhne jako Ariadnina nit celým povídáním. Ale nudného klaďase před sebou určitě mít nebudete. Jen muže, který je právě díky téhle vlastnosti opravdovým mužem s velkým M. A kromě jiného také dostanete odpověď na to, jak se stát v životě úspěšnými. Ať už děláte cokoliv. Recept by se mohl jmenovat „Trojanovo veřejné tajemství“. „Vždycky jsem tíhl ke kolektivním sportům, baví mě ta souhra. To pro mě bylo důležité i na DAMU, že práce jedinců musí na divadle ladit. Tohle mám v sobě nějak zakódované,“ říká Ivan Trojan. „Navíc jsem velký prudič, to mnozí kolegové nebo režiséři vědí. Rád si o věcech povídám, než se začne točit. Aby byl stůl čistý a vyjasněný,“ dodává. Ale více už v novém čísle Prima ZOOM, které vzniklo pod vedením šéfredaktorky Lenky Klicperové.

Aktuální vydání se dále věnuje rozmanitým tématům – ženám a mužům Islámského státu, fenoménu zlata v lidských dějinách, kuchař s duší rockera – Anthony Bourdain – vás provede světem, podíváte se pod pokličku filmových kouzel, prozradíme, co spojuje Einsteina a Hawkinga, poznáte vědce ve službách zla, vydáte se za kuriozitami na kolejích, ve světě živočichů vás překvapí koaly nebo také zvířata se špatnou pověstí, a dokážeme vám, že kráva je naprosto zajímavé zvíře. První letošní číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí.

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA PRINT. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci s nakladatelstvím DONAU MEDIA. Časopis Prima ZOOM si můžete také objednat, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky na webu SEND.cz.