Fenomén jménem Tary

Fenomén jménem Tary

Tary, vlastním jménem Taras Anatolievich Povoroznyk, je český youtuber, kterého časopis Forbes v roce 2017 zařadil na 38. místo v žebříčku 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Jeho instagramový profil sleduje přes 620 tisíc fanoušků. Věnuje se také parkouru a bodoval rovněž v show Česko Slovensko má talent. Co dalšího pořádá?

Letní sportovní camp zaměřený na parkour, natáčení videí a zábavu

Zajímá tě parkour a chceš se přiučit něčemu novému? Na campu ti zkušení trenéři předají své mnohaleté zkušenosti, získáš informace o správném tréninku a zjistíš přímo od Taryho jak natáčet a stříhat videa. Taky si užiješ spoustu legrace a zážitků s Tarym, ostatními trenéry a najdeš si kamarády z celé republiky i ze Slovenska.

www.tarycamp.cz

Nabitá pětihodinová akce, na které nesmíš chybět. Rád se ti podepíšu během autogramiády a když budeš chtít, můžeme se spolu vyfotit a pokecat. Samozřejmě se můžeš těšit na spoustu skákání. Naučíš se nejen parkourové základy, ale taky spoustu skvělých triků, které znáš z mých videí. Z Workshopu si odneseš hodně zkušeností, které pak využiješ ve svém tréninku.

Tary Workshop je určený pro všechny, kterým bylo alespoň šest let. Nezáleží na zkušenostech, výšce ani hmotnosti. Na tyto akce jezdí hlavně začátečníci.

Takže neváhej a přijď!

www.tary.cz/workshopy/

Největší parkourová značka v České republice

Enjoy the Movement působí na trhu již od roku 2014. Za tuto dobu jsme se v čele s YouTuberem Tarym stali největší parkourovou značkou a prodejnou oblečení a doplňků v České republice. Naleznete u nás široký výběr produktů a vybere si zde opravdu každý!

U nich můžeš koupit merch Taryho a Stáni.

www.enjoythemovement.cz