Hvězdy ve hvězdném bazaru

Hvězdy ve hvězdném bazaru

Zajímavá akce pod názvem HVĚZDY VE HVĚZDNÉM BAZARU se uskuteční 28. listopadu přímo v prostorách Hvězdného bazaru (HB), Jungmannova 7, Praha 1. Účast přislíbilo mnoho Hvězd např. Monika Absolonová, Arnošt Goldflam, Václav Marhoul, Vanda Hybnerová, Jana Koubková, Michaela Nosková, Michaela Dolinová… O hudbu se postará Jaroslav Parči. Po celý den bude velká sleva na veškeré bazarové zboží (kus 50Kč), také svařáček a občerstvení zdarma.

Hvězdný bazar je charitativní obchod – tréninkové pracoviště pro vozíčkáře. Pracovní místa prodejců v obchodě jsou určena vozíčkářům, kteří kvůli úrazu nedokončili vzdělání, nemohli získat pracovní zkušenosti, nebo nemohou vykonávat svou původní profesi.

HB byl otevřen v červnu 2013 jako další projekt CZEPA (Česká asociace paraplegiků), která hájí zájmy vozíčkářů po poranění míchy, usiluje o vytvoření podmínek pro jejich plnohodnotný život a pro integraci do většinové společnosti.

Hvězdný bazar neustále usiluje o to, aby prosperoval a dostal se do podvědomí široké veřejnosti. Proto se pravidelně zúčastní mnoha venkovních akcí, ale také pořádá akce přímo v prostorách HB.

Více info na www.hvezdnybazar.cz.