Magazín Prima ZOOM opět přináší rozhovor s výraznou ženskou osobností – paní zpěvačkou Marií Rottrovou

Magazín Prima ZOOM opět přináší rozhovor s výraznou ženskou osobností – paní zpěvačkou Marií Rottrovou

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 24. února. Kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také svěží rozhovor s Marií Rottrovou. Užijte si toto interview s úsměvem. Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Jedné z našich nejoblíbenějších a nejlepších zpěvaček se přezdívá Lady SOUL. Před pár měsíci tato elegantní dáma navíc oslavila osmdesátku. Není to na ní ale vidět ani v nejmenším. Proč? Odpovědí na otázku, jak zastavila čas, je totiž její úsměv. Marie Rottrová je pravděpodobně nejlaskavější a nejpozitivněji naladěný člověk na téhle planetě (ať dáme slovu „pozitivní“ zase ten příjemný význam). Její úsměv je opravdu odzbrojující a vydá za celou sadu zkrášlujících operací.

Aktuální vydání se věnuje také mnoha dalším zajímavým tématům: poznáte například hmyz v roli detektivů. Zamyslíme se nad tím, jestli je trans-humanismus konec, nebo naopak budoucnost lidstva. Představíme zajímavé osobnosti, které se objevily v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Podíváme také se na věčný spor o pravost Rukopisů – našli jsme snad nové důkazy? Představíme vám nejslavnější ruské špiony nebo sultánovy krásky. Budeme luštit Da Vinciho kód. Čeká nás konec krvavých býčích zápasů? Ochutnáte národní zlatavý mok. Řekneme vám, jak moc jsou chytrá zvířata. Zavítáme do země nikoho.

Navíc odstartujeme letošní cestovatelský speciál – díky speciálu Milujeme Egypt s CK Blue Style a Egyptskou centrálou cestovního ruchu se podíváme právě do této oblíbené destinace. Objevíme 5 tváří současného Egypta a zároveň proplujeme zajímavou a tajemnou egyptskou historií. A to zdaleka není všechno. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách.

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA, a. s. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci se společností DONAU MEDIA. Časopis Prima ZOOM si můžete také předplatit, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky, a to na webu SEND.cz.