Magazín Prima ZOOM tentokrát přináší rozhovor s obrovskou osobností – Martou Kubišovou

Magazín Prima ZOOM tentokrát přináší rozhovor s obrovskou osobností – Martou Kubišovou

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 26. srpna. Kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také ojedinělý rozhovor – s legendární zpěvačkou a hrdinkou Martou Kubišovou. Jak se povedlo uskutečnit takový rozhovor, jak dlouho se domlouval, a hlavně – co má na srdci Marta, která vše nese hrdě? Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Jak vnímala rozhovor šéfredaktorka Lenka Klicperová: „Její Modlitba dokáže dodnes každému jen trochu vnímavému člověku vehnat slzy dojetí do očí. S touto velkou dámou můžete ale vést úplně normální rozhovor o obyčejných věcech – a občas dojde i na trochu ostřejší výraz. Martě Kubišové to ale na noblese neubírá, naopak. Jakmile se navíc zapřede hovor na jakákoli zvířata, úplně rozkvete, a co teprve, když do místnosti přiběhne pes. Lásku ke zvířatům zdědila i dcera Káťa, její nejlepší přítelkyně.“ Paní Marta Kubišová se za hrdinku nepovažuje, jen miluje pravdu a je neuvěřitelně citlivý, velkorysý a obětavý člověk, kterému nechybí humor ani nadhled. „Vždycky miluju u autogramiád, když mi někdo řekne – jak já vás miloval! No fajn, odpovídám, to je dobře, že mi to říkáte až teď! Katka byla vymodlený dítě. Prvního jsem se nedočkala… Tak jsem si řekla, že pro Káťu udělám všechno, i kdybych měla lapat po posledním dechu.“

Aktuální vydání se věnuje také mnoha zajímavým tématům – jaký je život mimo civilizaci. Jak si dát pozor na propagandu kolem nás. Představíme vám carevny, které vládly Rusku navzdory mužům. Dozvíme se o zákulisí jugoslávské války i to, co nám zbylo v genech po dávných předcích. Prozkoumáme podrobně naši nejznámější řeku – Vltavu. Prozradíme něco o zbrusu novém českém seriálu Krajina CZesko. Poradíme, jak lze jednoduše pozorovat hvězdné nebe i jak udělat co nejlepší fotky. Podíváme se na světově nejbizarnější jídla. Odhalíme těžký život bojových psích plemen. Prozradíme další zajímavosti ze života našich bratranců – opic. Nebude chybět pár informací o aktuálním tématu pandemie a virů. A to zdaleka není všechno. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách.

Toto vydání navíc obsahuje speciální dárek ke každému číslu zdarma, a to unikátní přílohu – speciál ke 120 letům působení automobilky ŠKODA AUTO na poli motorsportu. Ohlédneme se, jak šel čas se závodními vozy. Zaujme nás vizionářství a odvaha vítězů na dvou kolech. Nemůžou chybět Laurin & Klement a jejich počátky závodění. Znáte hraběte Sašu – vášnivého montéra i závodníka? Zářit budou hvězdy první republiky. Představíme vám slavné trofeje. Zajímavý bude vývoj v 60. letech, a co teprve nová éra s novou Fabií! Téma motosportu dokreslí rozhovory s jeho osobnostmi – Michalem Hrabánkem, Michalem Velebným a Dominikem Stříteským. Povíme vám, jak dobýt Dakar nebo jak jezdit rally ve vlastním voze. Může obstát i elektromobil? Důležité je i vybavení a navigátor. Nic z toho se neobejde bez servisu závodních mechaniků. Je libo virtuální rally, ale se skutečnými zážitky? A tím zdaleka nekončíme. Prostě to bude pořádně nadupaná příloha plná speciálních zajímavostí, a navíc zcela zdarma!

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA, a. s. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci se společností DONAU MEDIA. Časopis Prima ZOOM si můžete také předplatit, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky, a to na webu SEND.cz.