První letošní číslo časopisu Prima ZOOM přináší poprvé dvojrozhovor – s herci Annou Polívkovou a Vojtěchem Kotkem

První letošní číslo časopisu Prima ZOOM přináší poprvé dvojrozhovor – s herci Annou Polívkovou a Vojtěchem Kotkem

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 25. února, a kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také originální interview s nevšední hereckou dvojicí Anna Polívková a Vojtěch Kotek, které spojil seriál Einstein. Šéfredaktorka Lenka Klicperová s nimi vedla velký rozhovor o genialitě, konci a smyslu života, ale přesto se nesl ve veselém duchu. Zajímá vás, co o sobě prozradila tato nesourodá dvojice? Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Ti dva jsou jako jin a jang. A právě proto spolu dohromady tvoří dokonalou dvojici. Je s nimi zábava a čas plyne až moc rychle. V rozhovorech bývá zvykem psát kurzívou slovo „smích“, když se respondent směje. Jenže v tomto rozhovoru by se slovo „smích“ muselo psát skoro za každou větou, protože se smáli vlastně pořád – stejně jako při natáčení seriálu Einstein. „My jsme se spolu smáli pořád. V jednu fázi už to bylo takové nezastavitelné, že jsme se na sebe bez smíchu nedokázali ani podívat. A zjistili jsme, že máme oba dva rádi ptáky!“ říká Polívková. Zajímavé zjištění, ale těch perliček z jejich života bude celá řada. A dcera slavných rodičů ještě dodává: „Moje maminka taky vždycky říkala: Buď ráda, že nejsi hezká! Asi to zní hrozně pro lidi, co na to nejsou zvyklí. Ale maminka byla krásná. Chtěla hrát komické role. A myslíte si, že jí je dali? Nedali!

Aktuální vydání se věnuje mnoha rozmanitým tématům – přesně k 60. výročí prvního letu člověka do vesmíru přinášíme zajímavý článek Souboj o vesmír. Poznáte, jaké to je dostat se „Mimo kontrolu“. Odhalíme, kde se v nás bere touha lhát a přidáme i pár světových lží. Zaujme vás reportáž o uznávaném i zatracovaném záhadologovi a specialistovi na UFO Erichu von Dänikenovi. Stále nás nepřestává fascinovat válka ve Vietnamu. S oblíbenými Srdcaři se tentokrát vydáme na daleký a mrazivý sever. Další česká expedice na pravěkém člunu Monoxylon ověřila na vlastní kůži schopnosti pravěkých lidí využívat k cestám i moře. Podíváme se na život fenomenálního přírodovědce Davida Attenborougha, který letos oslaví 95. narozeniny. Lehce pikantní bude láska ve světě zvířat. A to zdaleka není vše. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách.

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA, a. s. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci se společností DONAU MEDIA. Nejnovějším printovým kouskem je časopis Prima DOMA, který nabízí to nejlepší z hobby pořadů TV Prima. Časopis Prima ZOOM si můžete také předplatit, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky, a to na webu SEND.cz.