Rébusy a hádanky s Primáčkem

Rébusy a hádanky s Primáčkem

Jak jinak zkrátit dětem doma dlouhou chvíli než rébusy a hádankami. Děti je milují, a navíc rozvíjí i jejich logické myšlení, pozornost, paměť nebo představivost. Společně s časopisem Primáček jsme pro vaše nejmenší připravili soubor pracovních listů, které si děti rozhodně zamilují a zkrátí si jimi doma dlouhou chvíli. Čtyři pracovní listy naleznete přímo pod článkem, připravené ihned ke stažení.

V pracovních listech můžete najít například stezku odvahy, která zahrnuje bludiště plné poznání, nebo hádání zvířecích stop. U zvířat chvilku zůstaneme a naučíme děti, kterými plody se v lese zvířátka živí a na jakých stromech rostou.

Nebude chybět ani poučná rozřazovačka, ve které se děti naučí, jak správně třídit odpad a proč je třídění pro naši planetu důležité. A pokud si vaše děti potřebují procvičit matematiku, jsou pro ně připravené počítánky, kde si procvičí pozornost i počítání do deseti.

Pokud vás forma zpracování a obsah pracovních listů zaujaly, další tipy na návody najdete v dětském časopisu Primáček, který z celkem 28 stran nabízí 24 pracovních listů, plných zábavného tvoření. Časopis si můžete objednat bezkontaktně přímo do své schránky zde. 28 stran plné zábavy k vám dorazí každé tři měsíce a nebudou chybět ani hodnotné dárky ve všech příbalech. Pokud chcete své nejmenší potěšit na narozeniny nebo jen tak, předplatné lze věnovat společně s dárkovým certifikátem, který naleznete zde.