Slunečná jede za vámi již tento víkend na Burgerfest!

Dorazte tento víkend, 4.–6. září, na pražské Výstaviště a užijte si Burgerfest se Slunečnou, Prague Harley Days a Koncertem pro 10 milionů. Na celou akci je vstup ZDARMA!

Slunečná se loučí s létem Přijďte se rozloučit se Slunečným létem a při té příležitosti potkat i herečky ze seriálu Slunečná. Slunečný autobus dorazí v sobotu 5. 9. kolem poledne na pražské Výstaviště. Od 16.30 na vás u autobusu bude čekat Róza (Lucie Benešová) nebo Sylva Popelková (Bára Jánová). Lucka i Bára se s vámi rády vyfotí nebo vám dají autogram. Fotky se žlutým autobusem můžete celé odpoledne sdílet na sociálních sítích pod hashtagem #slunecnybus.

O letošní trojakci Přichází již 9. ročník legendární a nejmasožravější akce roku, protože si to letos fakt zasloužíte! Akce tradičně probíhá pod záštitou US ambasády a všech milovníků masa a nese se v duchu pohodové atmosféry a zábavy. Letos je ale opravdu unikátní, protože vůbec poprvé je spojena s další legendou, a to Prague Harley Days a k tomu charitativním projektem Koncert pro 10 milionů. A pozor, jako dárek pro všechny – vstupné je GRATIS!

Od pátku do neděle tak můžete ochutnat všechny parádní burgery připravené přímo před vašima očima. Myslíme i na pitný režim, takže dobře vychlazené pivo, dobré víno z jižních svahů, drink u Jacka Danielse nebo lahodná káva Nespresso prostě nesmí chybět! Kombinace burgerů, mašin, kapel a zábavy jednoduše nikdy nezklame a ani letos vás neošidíme o tradiční soutěže na pódiu, cooking show a nově i workshopy. Mrkni na nabitý program.

BURGERFEST Burgery rozličných chutí, tvarů a barev v nadýchané bulce od pekaře – to je BURGERFEST a k tomu taky spousta zábavy! Ze Švýcarska dorazí food bloger De ja moo! a burger spisovatel v jedné osobě Heiko Blumentritt. Svým BBQ uměním nadchnou Šéfové na cestách v čele s michelinským šéfkuchařem, Italem Matteo di Carli. A pokud jsi fanouškem kultovního seriálu Slunečná, tak v rámci Prima FRESH cooking stage přijede v sobotu odpoledne žlutý autobus se svým hvězdným obsazením.

Samozřejmě myslíme i na nejmenší, které potěšíme vystoupením Bombarďáků, ale i v Primáčkově dětské zóně je přichystána spousta aktivit, včetně skákacího hradu Raiffeisen stavební spořitelny. Děti se mohou během celého víkendu také zúčastnit Prima FRESH workshopu zdobení cupcakes.

A proč to pořád děláme? My totiž v hovězí věříme! Nějaký parádní foto? Sdílej a taguj #burgerfest2020.

PRAGUE HARLEY DAYS Kultovní akce pro všechny milovníky jednostopých vozidel Prague Harley Days – dopřejte si zkušební jízdu na některém z nejnovějších motocyklů H-D zdarma či se svezte v poctivých amerických kárách značek Dodge RAM, Cadillac nebo Chevrolet. Chybět nebudou ani legendární offroady Jeep. A pozor, poprvé si u nás vyzkoušíte také motocykly značky Indian! Dále si nesmíte nechat ujít spanilou jízdu Prahou – jedinečný zážitek a skvělou podívanou pro každého příznivce charismatických strojů. Zúčastnit se můžeš na motocyklu jakékoli značky a obsahu. Nebude chybět ani NEW BIKE EXPO, kde omrkneš i nejnovější modelovou řadu HD, včetně naprosté pecky – adventure touringu Pan America!

KONCERT PRO 10 MILIONŮ Zasloužený mejdan pro zdravotníky, záchranáře a policisty. Poděkujte s námi těm, co nás chránili v době covidové, a nejen v ní! Zahrají kapely Support Lesbiens, Yo Yo Band, zakázanÝovoce, The Silver Spoons, Lokomotiva a mnoho dalších. Koncertem provází Pavel Anděl.

BURGERFEST + PRAGUE HARLEY DAYS + KONCERT PRO 10 MILIONŮ

4.–6. 9. 2020 – VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE PRAHA