SPECIAL DJ SHOW Leoše Mareše, Mikolas Josef a nově i sportovní zóna – to je nadupaný KAMIQ YOU FEST!

Průmyslový palác v Praze se již počtvrté promění ve vymazlený prostor pro fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion, fresh foodu a nově i sportu.

V sobotu 14. září se tady bude konat KAMIQ YOU FEST, který přináší nejen hudebním fajnšmekrům Prima COOL a televize ÓČKO. Těšit se mohou na nabitou Music zónu s interprety, jako je LEOŠ MAREŠ a jeho SPECIAL DJ SHOW, Mikolas Josef, Sima, ATMO Music, skupina Holki, Martin Harich nebo Vojta D. Chybět ale tradičně nebudou ani další známé tváře z oblasti youtuberingu nebo gamingu. Titulárním partnerem festivalu je ŠKODA AUTO.

Do Průmyslového paláce se v sobotu 14. září chystá hned několik současných TOP interpretů v čele s Leošem Marešem a jeho SPECIAL DJ SHOW, zpěvákem Mikolasem Josefem, slovenskou zpěvačkou Simou, oblíbenými ATMO Music nebo zpěvákem Vojtou D., který bude celou akci moderovat. Z populárních youtuberů se fanoušci mohou těšit na Creepa, Portyho, Attacka nebo Eartha a jeho vůbec první show. Pořídit si selfíčko budou moci i se známými musers Adamem Kajumim a Naty Hrachovou, pokecat zase třeba s youtubery, jako je Annie Camel, Peca, Lukefry nebo Luboš Je Celkem Fajn.

KAMIQ YOU FEST nabídne kromě fenomenálních hudebních vystoupení v Music zóně i spoustu zábavy pro všechny členy rodiny. V Gaming zóně to bude žít už dopoledne. Virtuální realita, nejnovější herní pecky ani simulace jízd nesmějí chybět! Stejně tak ani finále FORTUNA COOL Ligy, která je v současnosti nejprestižnější ligou na české a slovenské scéně a do které se zapojují stovky týmů a tisíce hráčů nejpopulárnějších esportových titulů CS:GO a Hearthstone.

Akce ale letos láká i na zbrusu novou Sport zónu pro všechny sportovní nadšence! Ta nabídne kromě ukázek sportů i možnost potkat známé sportovce z různých odvětví. Tak schválně – už jste si někdy zakopali freestyle fotbal s vícenásobnou mistryní světa? Na místě bude také cyklo simulátor, nebude chybět ani exhibice stolního fotbálku s výukou od mistra Evropy v této disciplíně nebo fotbalová klec 2 na 2 od FAČR. Návštěvníci se ale mohou těšit také na skvělou moderovanou show od Fortuna.

Dámy zase rozhodně ocení Beauty zónu s odpočinkovými aktivitami, líčením, módními přehlídkami nebo nejrůznějšími beauty workshopy – zkrátka se budou moci nechat rozmazlovat. O příjemnou a pohodovou atmosféru se potom přímo v Beauty zóně postará zpěvák Martin Harich a skupina Holki, která letos slaví fantastických 20 let! Ani pánové nepřijdou zkrátka, pro ty bude připravená ta správná chlapská „zašívárna“ v podobě Men zóny, kde budou moci ochutnat různé drinky, pozměnit styl v barberu shopu, ulítnout si na airbrush tetování, a dokonce se nechat vyfotit s Playboy bunnies.

Akce tradičně myslí i na ty nejmenší. Ti se budou moci parádně vyřádit v HARIBO dětské zóně. A co by to bylo za festival bez dobrého jídla? Food zóna nabídne nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Těšit se mohou na cestu kolem světa se specialitami ze všech jeho koutů.

KAMIQ YOU FEST připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Více informací o akci nalezneteZDE. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal.