CNN Prima News Prešov

Prešov

Výpis příspěvků ke štítku „Prešov“

Policejní manévry na Slovensku: Opilý Čech střílel v baru, pak se schovával v křoví

Střelba v centru Prešova v úterý večer vyvolala velké policejní manévry. K incidentu v baru Archa došlo po hádce dvou hostů. Pachatelem byl podle svědků Čech, který se údajně před roztržkou chlubil svým původem na Moravě. Během incidentu vytáhl zbraň a vystřelil do stropu. Poté utekl a schoval se v nedalekém křoví, kde ho dopadla policie. Ta případ nadále vyšetřuje a padla první obvinění. O případu informovala slovenská média.

Noční můra pacientů. V prešovské nemocnici sloužila opilá sestra, nadýchala jako po párty

Případ opilé zdravotní sestry ve Fakultní nemocnici v Prešově řeší kriminalisté. Podezřelého chování si všimli její kolegové, kteří neváhali a přivolali policisty. Po jejich příjezdu žena ve službě nadýchala 1,5 promile alkoholu. Orgány činné v trestním řízení následně zahájily její stíhání kvůli možnému ohrožení zdraví pacientů. Tématu se věnuje TV JOJ.

Podivín vláčel po městě ukřižovaného Ježíše Krista. Velký krucifix odnesl z kostela

Podivná scénka se před několika dny odehrála v městečku Velký Šariš na východním Slovensku. Z kostela tam zmizel velký dvouapůlmetrový kříž. Jak se ukázalo, ze zdi ho jednoduše sundal a odnesl podivín ze sousední vesnice. Muž si ukřižovaného Ježíše přehodil přes rameno a vydal se na svou křížovou cestu po městě. O případu informovala slovenská televize TV JOJ.