CNN Prima News princ Harry

princ Harry

Výpis příspěvků ke štítku „princ Harry“

Meghan se rozhodla pomstít přímo králi. Využije svou speciální schopnost, říká expert

31. ledna 2023 07:12

O smíru se zbytkem královské rodiny ze strany prince Harryho a jeho manželky Meghan nemůže být řeč. Podle královského životopisce Toma Bowera se vévodkyně ze Sussexu rozhodla pomstít. Tvrdí, že má speciální schopnost, a to využít slabiny lidí proti nim. Nyní si měla vyhlédnout samotného krále Velké Británie – Karla III. Proč se rozhodla zaměřit na otce svého manžela?

Karel III. otočil, prince Harryho na korunovaci chce. Zároveň chystá reakci na jeho knihu

29. ledna 2023 21:10

I přes rozepře, které mezi královskou rodinou a princem Harrym panují, si král Karel III. přeje, aby se jeho mladší syn společně s manželkou Meghan zúčastnili jeho korunovace. Podle informací deníku Daily Mail britský panovník požádal arcibiskupa z Canterbury, aby zprostředkoval dohodu se Sussexy. Jisté obavy má mít ovšem princ William. Bojí se, že vévoda využije květnového obřadu k tomu, aby se zviditelnil a jejich otce tak připravil o pozornost.

Princezna Eugenie chce mít zelenější planetu. Syn bude klimatickým aktivistou, říká

25. ledna 2023 06:07

Britská Princezna Eugenie přišla s překvapivým tvrzením. Přeje si, aby její prvorozený syn August byl klimatickým aktivistou, a to už od dvou let. Chce svého syna vzdělávat o globálním oteplování, sama se pokusit o záchranu světa a udělat Zemi zelenější. Zbavila se také všech plastových výrobků a odmítá je nadále používat. Narození syna prý zcela změnilo její pohled na životní prostředí. Nejmladší dcera prince Andrewa čeká druhého potomka.

Sním, že po ní davy budou házet exkrementy. Jeremy Clarkson má kvůli kritice Meghan problém

23. ledna 2023 14:21

Amazon Prime Video se loučí se seriálem The Grand Tour, automobilovou show stojící na bývalých moderátorech slavného Top Gearu v čele s Jeremym Clarksonem. Důvodem mají být prosincové Clarksonovy kontroverzní komentáře na adresu Meghan Marklové, manželky britského prince Harryho a vévodkyně ze Sussexu. Ze stejných důvodů má skončit i vysílání zemědělské show Clarkson's Farm (Clarksonova farma). Clarkson napsal, že sní o tom, že na Meghan budou lidé házet exkrementy, a že ji nenávidí.

Harry uvízl v pubertě. Je emocionálně zaostalý a chybí mu stud, kroutí hlavou jeho švagrová

21. ledna 2023 10:24

Meghanina nevlastní sestra Samanta Markleová si rýpla do svého švagra prince Harryho. Označila ho za nedostatečně emocionálně vyvinutého v reakci na vydání jeho knihy Spare (Náhradník). V rozhovoru pro GB News uvedla, že princ postrádá empatii. Vévoda ze Sussexu podle ní svými kontroverzními výroky hledá jen pozornost.

Další výbušná zpověď Harryho: Hodně lidí mě chce ukřižovat. Je to špinavost, bojím se o jiné

14. ledna 2023 12:07

Nechci svrhnout monarchii, snažím se zachránit členy královské rodiny před jimi samotnými. Těmito slovy vysvětlil britský princ Harry, proč zveřejnil knihu pamětí s názvem Spare (Náhradník). Veřejnosti v díle odhaluje tajemství ze svého života i ze zákulisí královské rodiny. Knihu údajně výrazně zkrátil, první návrh memoárů byl dvakrát delší než finální verze.