reklama
CNN Prima News princ Harry

princ Harry

Výpis příspěvků ke štítku „princ Harry“

Princ Charles touží poznat Lilibet, přišel s gestem smíru. Harry ho ale zřejmě odmítne

19. ledna 2022 00:12

Princ Charles, otec Harryho a Williama, miluje roli dědečka. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce ho proto velmi trápí, že od června neměl možnost vidět svou vnučku Lilibet. Svého mladšího syna tak pozval i s manželkou Meghan a oběma dětmi k sobě domů do Británie. Podle britských médií je to velmi velkorysé gesto. Jeho mladší syn je ale na pochybách a kvůli problémům s ochrankou na území Británie zřejmě odmítne.

Udělali strašné svinstvo. Manželství Harryho a Meghan nevěřím, říká historik

18. ledna 2022 18:38

Na manželství prince Harryho a Meghan Markleové by historik a odborník na královskou rodinu Martin Kovář nevsadil. „Ve Velké Británii končí rozvodem více než 50 procent manželství, v USA je číslo ještě vyšší,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Připomněl také obvinění z rasismu, které Sussexové loni vznesli vůči nejmenovanému členu královské rodiny. To označil za „strašné svinstvo“, protože nedali druhé straně možnost se hájit.

Udělala z nás rodinu. Meghan a Harry poprvé ukázali snímek malé Lilibet

23. prosince 2021 17:05

Vévodkyně Meghan a princ Harry zveřejnili své vánoční přání a na něm také poprvé ukázali svou šestiměsíční dceru Lilibet. Rodinný snímek zachycuje vévodkyni, jak drží dcerku v náručí, zatímco usměvavý Harry je sleduje a pravou paží objímá syna. Archiemu, který po svém otci zdědil zrzavé vlasy, je na rozdíl od jiných snímků vidět také do tváře.

reklama