CNN Prima News princ Harry

princ Harry

Výpis příspěvků ke štítku „princ Harry“

Další průšvihy Meghan a Harryho: Ani nemoc krále se synem nesblíží, rozebírají britská média

Princ Harry s manželkou Meghan v posledních dnech opět pobouřili Brity. Potichu spustili nový web, který vyvolal konflikt s královským palácem. Pár se nevyhnul ani kritice ze strany ekologů. Těm se nelíbila cesta Sussexů soukromým letadlem na sportovní hry invalidů. Britská média rozebírají, že ani králova zákeřná nemoc nepřispěla k jeho sblížení se synem.

Vzácná díla za miliardu v ohrožení? Zabijte Assangeho a zničím i Picassa, hrozí ruský umělec

Ruský exilový umělec Andrej Molodkin hrozí zničením hned několika výtvarných děl slavných autorů. Má jít například o obrazy Pabla Picassa, Andyho Warhola či Rembrandta. Molodkin tvrdí, že díla, která drží v sejfu, mají mít hodnotu 45 milionů dolarů (více než miliardu korun). K činu se neodhodlá pouze v případě, že bude pravidelně dostávat potvrzení, že známý internetový aktivista a zakladatel WikiLeaks Julian Assange, který sedí v britském vězení a čelí vydání do USA, je stále naživu.

Princ William jako první prolomil mlčení po diagnóze otce. Karel III. vzal Harryho na milost

Velkou Británií stále rezonuje šokující zpráva o diagnóze krále Karla III. Situaci přímo z Londýna sleduje reportérka CNN Prima NEWS Anna Kadavá, podle níž titulní strany deníků nyní plní následník trůnu princ William, který jako první prolomil mlčení o panovníkově nemoci. Kadavá také nastínila, jaké vztahy panují v královské rodině v souvislosti s Harrym, který se ve Spojeném království zdržel sotva 24 hodin.

První snímky Karla III. po oznámení diagnózy. Odletěl do sídla Sandringham

Oznámení Buckinghamského paláce přišlo jako blesk z čistého nebe a zaskočilo celý svět. Lékaři diagnostikovali rakovinu britskému králi Karlu III. Pětasedmdesátiletý monarcha na doporučení lékařů odkládá veřejné akce, pokračuje však v administrativní práci a začal také s léčbou. O jaký typ rakoviny jde, nebylo oznámeno. Panovníkovi vyjadřují podporu světoví politici.