reklama
CNN Prima News princ Harry

princ Harry

Výpis příspěvků ke štítku „princ Harry“

Poslední hřebíček do rakve: Harry knihou pohřbí vztahy s rodinou. Koho zklamal nejvíc?

Avizovaná kniha prince Harryho o jeho životě v britské královské rodině nejspíš jen nenávratně prohloubí příkopy, které mezi ním a jeho příbuznými již jsou. Příslušníci královské rodiny jsou podle všeho doslova v šoku a mají na Harryho kvůli chystané autobiografii vztek. Zdá se, že naděje na usmíření mezi ním a jeho starším bratrem, princem Williamem, stále klesá, informuje deník Daily Mail.

Další šok pro královskou rodinu. Princ Harry chystá intimní zpověď o svém životě

Britský princ Harry pracuje na „intimních a upřímných“ pamětech, které vyjdou ke konci příštího roku. Oznámilo to v pondělí nakladatelství Penguin Random House s tím, že půjde o „definitivní popis zkušeností, dobrodružství, ztrát a životních lekcí, které jej pomáhaly utvářet“. Harry a jeho manželka Meghan se dostali do sporu se zbytkem královské rodiny poté, co se v roce 2020 vzdali svých povinností a práv v britské monarchii a přestěhovali se do USA, kde žijí se svými dvěma dětmi.

Vévodkyně Meghan chce prorazit s vlastním animovaným seriálem. Prozradila, o čem bude

Manželka britského prince Harryho Meghan se chystá prorazit do světa kinematografie. Pro celosvětovou platformu Netflix chystá animovaný seriál, který nese pracovní název „Pearl“ (Perla). Produkci zajistí společnost Archewell Productions, kterou manželský pár založil. Oznámení o chystaném rodinném seriálu přišlo po více než měsíci od vydání první dětské knihy vévodkyně ze Sussexu – „The Bench“ (Lavička).

reklama