reklama
CNN Prima News Real Madrid

Real Madrid

Výpis příspěvků ke štítku „Real Madrid“

Slavná značka CR7 nekončí, Ronaldo ji má spojenou i s módou. Jaká čísla dříve nosil?

Kdyby Cristiano Ronaldo neměl negativní vztah k tetování, dalo by se říct, že má číslo 7 na zádech prakticky vytetované. I když sedmičku nenosil vždy během kariéry, je s ní neodmyslitelně spojen. Po přestupu hvězdného Portugalce narozeného na Madeiře do Manchesteru United bylo populární numero zabrané kanonýrem Edinsonem Cavanim. Uruguayec ale při návratu legendy couvl.

Fotbalový historik: Messiho PSG sbírá hvězdy jak Figův Real či tým starý 140 let

Fotbalový klub Paris Saint-Germain má po příchodu Lionela Messiho soupisku plnou světových hvězd, ne každému fanouškovi je ale tolik megalomanských přestupů po chuti. V minulosti se už však na klubové úrovni objevilo několik mužstev, která vypadala jak vesmírný All-Star tým. A to jak v moderní éře, v 50. letech, tak dokonce i na konci 19. století. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to popisuje fotbalový historik Radovan Jelínek.

Mourinho zpražil Özila: Tvá holka spala se všemi hráči z Milána, i s jejich trenéry

Hvězdný fotbalový trenér José Mourinho dal podle prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze před časem pěkně ostrou sodu záložníkovi Mesutu Özilovi. Portugalský trenér měl německému fotbalistovi tureckého původu v době jejich společného působení ve španělském Realu Madrid sdělit nelichotivé informace o jeho tehdejší přítelkyni. Ta podle Mourinha spala s hráči italských velkoklubů Inter a AC Milán a stejně tak i s trenéry těchto klubů. Vyplývá to z uniklých nahrávek Florentina Péreze.

reklama