CNN Prima News Řeporyje

Řeporyje

Výpis příspěvků ke štítku „Řeporyje“

Novotný dál povede Řeporyje, záda mu bude krýt jeho sestra. Ušetříme, říká k rozhodnutí

4. října 2022 00:12

Na vytvoření koalice na radnici v pražských Řeporyjích se domluvily ODS a TOP 09, v zastupitelstvu budou mít těsnou většinu šesti hlasů z jedenácti. Starostou městské části bude opět Pavel Novotný (ODS). Občanským demokratům, kteří komunální volby v Řeporyjích vyhráli, připadne také místo druhého místostarosty. Obsadí ho dosavadní zastupitelka Lenka Fialová, Novotného sestra.

Nenávidím lidi, Češi jsou národ nevděčných de*ilů. Pavel Novotný na rovinu o otci i politice

6. srpna 2022 06:04

O politicích KSČM neváhá napsat, že by je rád viděl viset. Vietnamci jsou podle něj pracovitější než Češi a přiznává, že celoživotně kouří trávu. Kolem kontroverzního politika Pavla Novotného už se vody rozvířily mnohokrát. Zatím ale stále stojí v čele pražské městské části Řeporyje. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil nejen o politice, ale také o blížících se narozeninách svého otce, baviče Petra Novotného, který před 9 lety prodělal mozkovou příhodu. „Je na tom úměrně tomu, čím si prošel,“ přiznal. Kdo by byl podle něj nejlepším prezidentem po Miloši Zemanovi?

Novotný kývnul na souboj v ringu s aktivistou. Znám svoji cenu, říká a chce 750 tisíc

2. června 2022 15:44

Starosta pražské části Řeporyje Pavel Novotný (ODS) možná vleze do boxerského ringu. Na souboj ho vyzval aktivista Ivo Osovský, mnohými označovaný za dezinformátora, který před nedávnem dostal pokutu za vyhrožování bývalému ministrovi zdravotnictví Adamu Vojtěchovi. Novotný nabídku přijal s tím, že za zápas chce 750 000 korun. Jeho slovy je to za střetnutí „s bezvýznamným koštětem“ ještě málo.

Fenin o bitce v Barceloně: Chtěl jsem se rvát kvůli šále. V cele byly výkaly a namočíno

19. dubna 2022 13:52

Je to nelidské, ani psi se takhle nechovají, řekl o zadržení v barcelonském vězení fotbalista Martin Fenin. Do Španělska se vydal, aby v odvetě čtvrtfinále Evropské ligy podpořil svůj bývalý klub Eintracht Frankfurt. Po zápase, který německý klub senzačně vyhrál, ale skončil jeho výlet velkou nepříjemností – zmlátili ho katalánští fanoušci. To Feninovi ani tolik nevadilo, ale jak prozradil v Novém dni na CNN Prima NEWS, šokovalo ho následné zadržení a údajné chování španělských policistů.

Majerová: Děti nemůžou kvůli Ukrajině do školky. V Řeporyjích to zvládáme, říká Novotný

14. dubna 2022 19:24

Od začátku ruské invaze uprchlo do Česka z Ukrajiny zhruba 300 tisíc utečenců. Zastává česká vláda v případě ukrajinských uprchlíků správný postoj? I na toto téma hovořili v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS šéfka Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková a starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). Celou debatu provázela Novotného nevhodná vyjádření na adresu Majerové, za což byl komunální politik moderátorem okřikován.

Havárie potrubí nechala bez vody téměř 80 tisíc Pražanů. Některé školy ruší výuku

29. března 2022 23:52

Kvůli poruše vodovodních řadů v Líšnické ulici v Praze 13 je bez dodávek vody zhruba 77 tisíc odběratelů v lokalitách Jinonic, Stodůlek, Ořechu, Řeporyj, Zadní Kopaniny a části Prahy 13. Na svém webu o tom informovaly Pražské vodovody a kanalizace (PVK). Podle mluvčího společnosti Tomáše Mrázka nelze nyní kvůli rozsahu havárie určit, kdy budou dodávky pitné vody obnoveny. Městská část Praha 13 informovala, že kvůli poruše budou ve středu uzavřené některé školy a školky.

Po očkování jí narostla srst, má sedm koťat. Novotný a spol. si střílí z dezinformátorů

23. prosince 2021 07:34

Starosta pražské městské části Řeporyje Pavel Novotný se pustil do šiřitelů dezinformací týkajících se očkování. Na svém facebookovém profilu vyzval, aby si jej odebrali z přátel všichni, kdo věří hoaxům, jež se vakcinace proti koronaviru týkají. Pod jeho statusem se množí spousta „příběhů“, v nichž uživatelé na účet dezinformátorů vtipkují.

Jsme připraveni vyloučit Česko z mapy, Fiala i Kolář jsou rusofobové, tvrdí ruský expert

22. října 2021 23:05

Rusko je připraveno na to, že vyloučí Česko z mapy světa, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS ruský politolog a bohemista Vadim Truchačev. Reagoval tak na spekulace, že by novým českým premiérem byl šéf ODS Petr Fiala a ministrem zahraničí poslanec Ondřej Kolář (TOP 09). Truchačev Fialu označil za rusofoba, Kolář zase podle něj svým vedením Prahy 6 ruskému lidu plive do tváře.

Výtržnictví a pronásledování. Novotný dostal dvouletou podmínku, měl by změnit slovník

2. září 2021 12:29

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný dostal půlroční trest s dvouletou podmínkou. Důvodem je výtržnictví, podněcování k trestnému činu a nebezpečné pronásledování podnikatele Marka Víta. Novotný je známý svým nevybíravým a často vulgárním vyjadřováním a podle soudkyně Jany Humeni by měl zvážit změnu způsobu vystupování. O trestu informovat web Expres.cz

Část ODS chce Novotného na posledním místě kandidátky. Nedají mě tam, reaguje starosta

5. června 2021 20:22

Svérázný řeporyjský starosta Pavel Novotný by měl dostat šanci na posledním místě kandidátky. Myslí si to pražská zastupitelka a někdejší místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Podobný postoj zastávají i někteří další občanští demokraté. Udženija pro CNN Prima NEWS uvedla, že by měl Novotný své chování přehodnotit – i jí vadily jeho výpady vůči spolustraníkům. Podle Novotného je ale mizivá šance, že by se ve volbách objevil. „Nedají mě tam,“ uvedl lakonicky.