reklama
CNN Prima News Řeporyje

Řeporyje

Výpis příspěvků ke štítku „Řeporyje“

Část ODS chce Novotného na posledním místě kandidátky. Nedají mě tam, reaguje starosta

Svérázný řeporyjský starosta Pavel Novotný by měl dostat šanci na posledním místě kandidátky. Myslí si to pražská zastupitelka a někdejší místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Podobný postoj zastávají i někteří další občanští demokraté. Udženija pro CNN Prima NEWS uvedla, že by měl Novotný své chování přehodnotit – i jí vadily jeho výpady vůči spolustraníkům. Podle Novotného je ale mizivá šance, že by se ve volbách objevil. „Nedají mě tam,“ uvedl lakonicky.

Sledujte ŽIVĚ Novotného v Interview: Chce po odchodu z ODS založit novou stranu?

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný se rozhodl po sněmovních volbách v říjnu odejít z ODS, kde strávil 20 let. O svém odchodu informoval ve středu na sociálních sítích. CNN Prima NEWS řekl, že ODS si nezaslouží ani Řeporyje, ani jeho děti, před kterými se prý za poslední měsíce dvakrát rozbrečel, když nad ODS přemýšlel. Co byla poslední kapka? Chce po odchodu založit novou stranu? Sledujte rozhovor s Novotným v pořadu Interview od 17:30 na televizi CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Novotný na Volného: Jste obchodník s lidskou bídou a máte na rukou krev

Protiepidemická opatření zhoršují epidemickou situaci, je přesvědčen nezařazený poslanec Lubomír Volný. Starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) tím značně rozčílil. „Je to veksl se smrtí a tím nejnižším, co je v nás. Je to šašek, který potřebuje hlasy voličů. Útočí na lidi sociálně slabé, dělá s nimi byznys, i na lidi hloupé,“ řekl na adresu Volného v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima NEWS.

Měl by viset. Policie navrhla obžalovat Pavla Novotného za výrok o exšéfovi policie

Policie navrhla obžalobu starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) kvůli výrokům o bývalém policejním prezidentovi Stanislavu Novotném. Bývalý šéf policie prohlašoval v ruské státní televizi Rossija 1, že je starosta Řeporyjí blázen. Starosta pak o exprezidentovi policie řekl, že zradil Česko, a vlastizrádci mají viset. Podle police se starosta dopustil výtržnictví a podněcování k trestnému činu, za což mu hrozí až dva roky vězení.

reklama