reklama
CNN Prima News Řeporyje

Řeporyje

Výpis příspěvků ke štítku „Řeporyje“

Část ODS chce Novotného na posledním místě kandidátky. Nedají mě tam, reaguje starosta

5. června 2021 20:22

Svérázný řeporyjský starosta Pavel Novotný by měl dostat šanci na posledním místě kandidátky. Myslí si to pražská zastupitelka a někdejší místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Podobný postoj zastávají i někteří další občanští demokraté. Udženija pro CNN Prima NEWS uvedla, že by měl Novotný své chování přehodnotit – i jí vadily jeho výpady vůči spolustraníkům. Podle Novotného je ale mizivá šance, že by se ve volbách objevil. „Nedají mě tam,“ uvedl lakonicky.

Štíbrovou oddával Novotný v Řeporyjích. Prozradil, jaká svatba byla i co páru radil

23. května 2021 22:38

Že se herečka Nikol Štíbrová (Leitgeb) měsíc před porodem vdala, informovala v sobotu fanoušky sama. Na Instagramu totiž překvapila fotkou novomanželského polibku. Televizi CNN Prima NEWS se nyní povedlo získat rozhovor s mužem, který herečku a manažera známé pražské cukrárny Petra Leitgeba oddával. Byl jím starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

Novotný ke Starostům? Nesmysl, do voleb zůstávám v ODS a čekám, že mě odprosí, říká

24. března 2021 22:18

Sotva řeporyjský starosta Pavel Novotný oznámil svůj odchod z Občanské demokratické strany, vyrojily se spekulace, kde se tento enfant terrible znovu objeví. Momentálně se na sociálních sítích šušká, že by Novotný mohl obléknout dres Starostů a nezávislých. „Do voleb zůstávám v ODS,“ uvedl pro CNN Prima NEWS známý komunální politik.

Bouřlivák Fenin se oženil. V Řeporyjích si vzal policistku, která ho vytáhla ze dna

19. března 2021 12:34

Fotbalový bouřlivák Martin Fenin se podle exkluzivních informací Showtimu oženil. Vzal si policistku Betku, která ho vytáhla ze dna. Jejich svazek na úřadě v Řeporyjích zpečetil tamní starosta Pavel Novotný (ODS). Podle protikoronavirových opatření mohlo být na svatbě jen 15 účastníků – včetně snoubenců, oddávajícího a matrikáře.

Sledujte ŽIVĚ Novotného v Interview: Chce po odchodu z ODS založit novou stranu?

18. března 2021 17:13

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný se rozhodl po sněmovních volbách v říjnu odejít z ODS, kde strávil 20 let. O svém odchodu informoval ve středu na sociálních sítích. CNN Prima NEWS řekl, že ODS si nezaslouží ani Řeporyje, ani jeho děti, před kterými se prý za poslední měsíce dvakrát rozbrečel, když nad ODS přemýšlel. Co byla poslední kapka? Chce po odchodu založit novou stranu? Sledujte rozhovor s Novotným v pořadu Interview od 17:30 na televizi CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Zachovali se ke mně uboze. Po volbách z ODS odcházím, tvrdí Novotný

17. března 2021 18:08

Pavel Novotný, starosta pražské městské části Řeporyje, se rozhodl po sněmovních volbách v říjnu odejít z ODS. O svém odchodu informoval na sociálních sítích. „Zachovali se ke mně tak uboze, že tam zůstávám ze solidarity,“ odpověděl jednomu ze svých příznivců, který se ho ptal na budoucnost této politické strany.

Novotný na Volného: Jste obchodník s lidskou bídou a máte na rukou krev

22. února 2021 20:33

Protiepidemická opatření zhoršují epidemickou situaci, je přesvědčen nezařazený poslanec Lubomír Volný. Starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) tím značně rozčílil. „Je to veksl se smrtí a tím nejnižším, co je v nás. Je to šašek, který potřebuje hlasy voličů. Útočí na lidi sociálně slabé, dělá s nimi byznys, i na lidi hloupé,“ řekl na adresu Volného v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima NEWS.

reklama